ByDanie Mix & Match poncho

Nog heel eventjes en dan start het WK! Het is altijd grappig om te zien hoe zoiets als een WK mensen omtovert in ware voetbalkenners en patriotten. Ineens weet iedereen wel iets over voetbal en lopen we met zijn allen in koor HUP HOLLAND HUP te blèren, van top tot teen gehuld in oranje kledingstukken inclusief vlaggetjes op de wangen.

wk poncho bydanie ways to styleWil je dit jaar wel graag het Nederlands elftal aanmoedigen en er ook nog fashionable uitzien? Dat kan! De bekendste styliste van Nederland, Danie Bles, heeft speciaal voor het WK in samenwerking met Maybelline een Mix & Match poncho ontworpen. Een poncho die je op meerdere manieren kunt dragen en stylen zodat we ‘onze jongens’ zeer stylish verantwoord kunnen aanmoedigen.

De poncho bevat lekker traditiegetrouw de kleuren van onze vlag en wimpel. Danie heeft ervoor gekozen om kobaltblauw bovenaan en in het midden van de sjaal te gebruiken omdat deze kleur bij elke haarkleur mooi en feestelijk staat. De franjes bevatten metallic draad, om de poncho net iets meer glam te geven en ook schittert het zo lekker in de zon!

maybelline colossal go extreme mascara1De WK poncho wordt samen met de nieuwste Colossal Go Extreme mascara van Maybelline verkocht in een leuke box. De box kost €19,99 en zal vanaf 28 mei in de winkels komen te liggen.

maybelline colossal go extreme mascara2maybelline colossal go extreme mascara3Allereerst wil ik de nieuwe Colossal Go Extreme mascara reviewen. Deze mascara zit in een vrolijke gele huls met metallic fuchsiakleurige letters en bevat 9.7 ml product.

maybelline colossal go extreme mascara4Het borsteltje is een innovatieve ‘double pump’ brush. Dat wil zeggen, door de gegolfde vorm van de steel en een dubbel reservoir komt er extra veel product op het borsteltje waarmee je dan weer twee keer zo veel volume kunt creëren, en dat zonder klontjes. Het borsteltje zelf bevat ‘haartjes’ en ziet er lekker vol en bouncy uit.

maybelline go extreme mascaraNa één laagje zijn mijn wimpers langer en prachtig gesepareerd, zonder klontjes. Of ze nu echt heel veel voller lijken, daar twijfel ik een beetje over, maar dat ligt denk ik aan mijn wimpers want ik heb nog nooit een mascara gehad die zonder te klonten echt voor veel meer volheid kan zorgen.

Ik was bang dat de mascara te nattig zou zijn omdat er meer product op het borsteltje komt, maar dat was gelukkig niet het geval. Deze mascara geeft verder niet af onder mijn ogen en verzwaart mijn wimpers niet, zodat ze niet gaan ‘zakken’.

bydanie ponchoVorige week waren mijn zusjes en ik op het ByDanie kantoor voor een persoonlijke stylingsessie met de Mix & Match poncho. Haar en make-up werd verzorgd door Maybelline, Danie Bles heeft persoonlijk onze outfit gestyled en vervolgens werden we professioneel op de foto gezet. Een hele belevenis! En wat is het ByDanie kantoor prachtig. Ze zitten in het penthouse van het World Fashion Center in Amsterdam met een adembenemend uitzicht over onze hoofdstad.
27 - ByDanie & Maybelline verkleindDanie koos ervoor om de poncho als top te dragen in combinatie met een spijkershortje, een ByDanie giletje met franjes en oranje killer heels van Primark. Lekker boho-style, waar Danie zo van houdt, met een vleugje ‘sexy’, waar ik dan weer veel van houd. Een perfecte mix & match tussen ByDanie en Serena!
29 - ByDanie & Maybelline verkleindDanie timmert lekker aan de weg met haar eigen kledinglabel, vintage winkel, magazine, blog, boek en schoolagenda. Ze kan dus al behoorlijk wat van haar lijstje afstrepen, maar was het ontwerpen van een WK item ook altijd al iets wat ze had willen doen?

‘Nee, eigenlijk niet’ antwoord Danie. Toen het eerste Supertrash WK jurkje uitkwam heeft Danie de styling verzorgd voor Sylvie van der Vaart, die het jurkje droeg. Ook heeft Danie de styling en lancering gedaan voor het Spijkers & Spijkers Bavaria jurkje. Danie kreeg toen vaak de vraag waarom zij zelf niet een WK jurkje zou designen, maar toentertijd was het gewoon nog niet de juiste tijd. Later, toen Danie haar eigen kledinglabel startte en het WK er weer aan zat te komen viel ineens het kwartje.

Hieronder zien jullie hoe Danie Bles de poncho op mijn zusjes Larissa & Tara van KittehsCupcakes.nl heeft gestyled:
31 - ByDanie & Maybelline verkleindMaar waarom dan een poncho? ‘Ik wilde iets maken wat iedereen, maar dan ook echt iedereen zou kunnen dragen, ongeacht welke kledingmaat je hebt en wat je style ook is. Deze poncho kun je als jurkje, minirok, midirok, sjaal, tulband, top en poncho dragen en zelfs mannen kunnen het gebruiken als spandoek, als ze willen. Je kunt de poncho naar hartelust stylen zodat het past bij jouw garderobe en smaak’.

Maar hoe fanatiek is Danie Bles nu eigenlijk zelf als het op voetbal aankomt? ‘Ik heb een man en 2 zoontjes, dus ik kom er echt niet onderuit. Ik houd er van om thuis te kijken met mijn gezin en vrienden, en ik heb de Blokker dan ook leeggetrokken aan oranje sambaballen, veren, toeters en bellen. Vinden mijn zoontjes geweldig. Toch houd ik er ook wel van om in de kroeg te kijken. Als Nederland wint vraag ik mijn moeder of ze op wil passen zodat ik alsnog even de kroeg in kan duiken, haha!’.32 - ByDanie & Maybelline verkleindAls laatste wilde ik nog weten wie Danie heel graag zou willen stylen. ‘De vrouw van Dinand (van Kane), omdat dat zo’n mooie vrouw is, maar ook met Koningin Maxima en Ilse de Lange zou ik heel graag willen werken’. Verder gaf Danie nog wat voorspellingen mee op het gebied van fashiontrends voor komend najaar: veel army, safari style, ruitjes en pied de poule. We zullen zien of haar voorspellingen uitkomen, maar Danie zit er bovenop en middenin, dus ik gok dat ze gelijk zal krijgen.

maybelline colossal go extreme mascara2Als laatste zou ik het leuk vinden als je me op tenminste één van de volgende platformen zou volgen: Facebook, Twitter, Instagram of YouTube.

Vanaf 28 mei ligt deze box in de winkels voor de prijs van €19,99. 

Zijn jullie eigenlijk fanatieke Oranje supporters? En welke van de WK outfits spreekt jou het meeste aan, die van Larissa, Tara of van mij?

Until next time,
Serena Verbon

Volg:

1.136 Reacties

  1. Sanne Kooij
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik doe heel graag mee. Want deze poncho is zelf handig na het WK.
    Ik denk dat deze poncho heel leuk is voor op het strand, met een leuke bikini eronder. Mooie spiegel zonnebril, slippertjes en lekker beach hair. Ik zie het al voor me!

  2. Eva
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik zou hem denk ik als high waisted rok dragen! Met een simpel wit bandeau topje erop, een paar killer heels eronder en gaan!
    Simpel maar zo ben ik haha 😉
    Xxx

  3. Christa
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik draag de poncho bij mijn bikini tijdens mijn vakantie over 2.5 week in Miami Beach..ik zal daar eens laten zien hoe leuk Oranje staat!

  4. Hiu
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Mijn jongens vrienden vinden het leuk om een gek feestje ervan te maken als wij met z’n allen voetbal kijken tijdens het EK / WK. Heel vaak hebben wij thema’s en dan zoeken ze allerlei leuke outfits. Nu is het superhelden thema dus ik zal het als een cape dragen (haha) en als er wordt gescoord kan ik door de kamer rennen en wappert de cape achter mij aan!

  5. Joyce
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Superleuk! Danie heeft echt toffe dingen maar helaas is het te prijzig voor deze student. Dat jasje van Larissa is ook zo gaaf! Ik zou gaan voor een shorts of witte broek en dan de poncho als top. 🙂

  6. Gini
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ah superleuke poncho! Ik vind de foto’s ook echt geweldig leuk! Leuk hoe de poncho daar is gestyled bij jullie.
    Hoe ik de poncho zou dragen? Met de rest van mijn oranje zooi natuurlijk haha ;). Ik ga altijd helemaal los op het EK of WK omdat ik stiekem een heel fanatieke voetbal fan ben. Ook lijkt het me een heerlijke strand-doek dus die poncho zou enorm goed van pas komen met de zomer in het vooruitzicht.
    Xx

  7. Nynke
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Oeh super leuk! Nou je zou beter kunnen vragen hoe ik hem niet zou stylen! Gewoon als poncho is hij natuurlijk al super leuk, maar het liefst zou ik hem dragen als rok met een wit hempje en spijkerjas of als ik niet volledig oranje ga als sjaal ofzo. Ik heb wel echt een leuke oranje outfit nodig voor dit wk dus ik hoop dat ik hem win! En een mascara komt natuurlijk ook altijd wel van pas 😉

  8. Iris
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Wat leuk! Ik zou hem over 1 schouder dragen als top, met een strakke donkere skinny en witte gympen. En natuurlijk met een vleugje oranje in de make-up! Liefs x

  9. Amanda
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Wow super leuk en wat is de poncho veelzijdig zeg!! Il zou hem lekker casual dragen boven een lichte skinni jeans met oranje loafers of pumps! ♥

  10. Roos
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Super leuk! Ik zou het op dezelfde manier dragen als jou. Gewoon lekke subtiel aan de wk-gekte mee doen! En het leuke is dat je elke keer m weer op een andere manier kan dragen. Veel leuker dan altijd hetzelfde jurkje!

  11. Basha
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Heeee!

    Sinds dat ik de poncho gezien heb op verschillende bloggersites was ik helemaal verkocht! Ik zou de poncho dragen op meerdere manieren. De eerste manier denk ik toch wel het topje. Ik zou deze dragen met een leuk blauw kort broekje, een paar sandalen en een leuke haarband! Ook vind ik de haarband heel leuk! Hier kan zoveel kanten mee op! Ik zou de haarband combineren met een wit jurkje en een paar sandalen. Het is een super leuke manier om de kleur oranje op te laten poppen. Als laatste zou ik het rokje ook kiezen. Zeker als het super lekker weer is, zou ik het rokje combineren met een witte bikini. Als het toch iets minder warm is, zou ik er een wit topje op doen. Maar ik hoop op het lekkere weer zodat je hem gewoon met een bikini kam dragen!
    Ik vind de sjaal manier ook erg leuk, maar ik zou dit doen als het niet zulk lekker weer is, en dan met een lange broek, basic wit shirtje en een leuk blazertje.

    Ik ga er nu maar een einde aanmaken! Want anders val je haast in slaap denk ik!

    xxx Basha

  12. marissa
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Gave actie.
    Leuk hoe jullie alledrie de poncho anders hebben gestyld.
    Ik zou hem als top dragen met een zwarte maxi skirt. Flink wat armbanden en leuke sandalen.

  13. charlotte
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ooh eindelijk weer eens wat moois voor vrouwen
    bij het WK. Zou ‘m dragen als poncho valt lekker op!

  14. Chantal
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    WAUW! I’m in loooovvee!

    Ik zou super graag zo stylisch ons land willen supporten!
    Heel leuk dat de poncho op zoveel manieren gedragen kan worden. Ik zou dan ook elke wedstrijd de poncho anders dragen!
    Bij mooi weer (ga ik vanuit) zou ik hem graag als jurkje of top willen dragen, heerlijk met blote beentjes en hoge hakken. Als het dan toch wat kouder blijkt te zijn, zou ik hem als echte sjaal-liefhebber leuk omknopen.

    XChantal

  15. Jill
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Wat gaaf!! Veel beter dan die slobbershirts en Bavaria jurkjes!
    De poncho is op zoveel verschillende manieren te dragen dat ik hem bij iedere wedstrijd anders zou dragen. De ene keer als sjaal, de andere keer als leuke top op een short of lange broek (ligt aan het weer), en ook nog eens als jurkje!

  16. Mijntje
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Wat een onwijs leuk ding! Ik zou hem denk ik al poncho dragen, zodat elke keer als Nederland scoort ik kan wapperen als een vlag. 🙂 En als we dan eenmaal wereldkampioen zijn, mooi de blits maken op het strand door hem te dragen als sarong

  17. wilma
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Hoe ik de poncho zou stylen is afhankelijk van het weer. Als het net zulk weer is als gisteren, veel zon, zou ik hem als het jurkje dragen. lekker luchtig en lekker oranje voor het wk. Dan zou ik er mijn blauwe gympen met witte sterretjes en stipjes onder doen. lekker makkelijk zodat ik niet omval als ik wil juichen. Als ik met een hele leuke jongen zou gaan kijken ga ik het combineren met een paar mooie hakken, waarschijnlijk simpele nude pumps.

    Maar het kan natuurlijk veel slechter weer zijn. dan zou ik de poncho als een hempje dragen. Daar doe ik dan mijn favoriete grijze blazer van de h&m boven en een spijkerbroek eronder. ook bij dit outfit zijn de schoenen afhankelijk van met wie ik ga.

    x

  18. Cherrylyn
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ohhhhh, wat zou dit een mooie aanwinst zijn voor mijn sjalencollectie! <3.

    Ik zou hem stylen met mijn lichtgrijze jeans, kobaltblauwe blouse met mijn witte jasje eroverheen, en dan de "poncho" als Sjaal dragen! Mijn haren in een hoge "wilde" staart, of een "messy bun" & uiteraard van die leuke nederlandse vlaggetjes op mijn wangen!!

    Mocht het hier te warm voor zijn, zou ik hem met een mooie donkere jeans en witte mouwloos top stylen áls poncho met "messy bun".

    Ikzelf ben wel een échte oranje fan, de oefenwedstrijden kijk ik zelfs ook altijd al mee. Maar ik ben wel een aangestoken door mij vriend die kijkt en volgt alles op voetbal gebied, volg nog net niet de FC update site!

  19. Sanna
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik zou hem als haarband omdoen, zodat mijn lange haar eronder uit komt. Verder zou ik de rest van mijn kleding eenvoudig houden zodat de poncho lekker opvalt!

  20. ashley
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Wat leuk zeg! Ik zou de poncho combineren met een witte high waisted broek! Super leuk voor het wk! En dan zou ik t als topje/shirtje dragen.

  21. Laura
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Wauuw! Wat ziet dat er onwijs leuk uit.
    Ik zou hem dragen als topje.

    Ik volg je op fb.

  22. Denice
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Oh wat een leuk ding! Ben zelf helemaal niet van het verkleden met het wk maar dit zou ik nog wel willen aantrekken, erg leuk! Ik zou het als een jurkje dragen omdat dat lekker luchtig is in de zomer.

    succes voor iedereen die meedoet!

    liefs, Denice

  23. do
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    wat een hartstikke leuk ding! veel leuker dan de standaard oranje jurkjes
    ik zou deze mix & match poncho als midi/minirok dragen of zoals jij als top met een spijkershortje
    het supertrash jurkje van een aantal jaar geledeb heb ik ook, maar hoewel het ‘one size fits all’ is, was deze mij veel te groot! ik denk niet dat ik dat probleem zou hebben met deze leuke poncho

  24. Femke
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik ben een dame met een wat grotere maat, dus ik zou de poncho als sjaal of omslagdoek dragen, met daarbij een blauwe skinny jeans en een wit shirt, zo komt de poncho goed tot z’n recht. Leuk dat Danie aan de wat grotere maten heeft gedacht, daar is ze (helaas) een van de weinigen in!

  25. Dianne van der Vlag
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik zou het dragen als midi skirt, omdat het je billen ontzettend mooi vorm geeft. Met een mooie witte strakke top zodat je bruine lichaam goed te zien is. Oranje wedges er onder en nog een oranje bandje in het haar et voila!

    Maar omdat ik zelf op Malta woon, zie ik graag dat mijn zus hem op die manier draagt. Zij is wel in Nederland om het te vieren en hopelijk ben ik op die manier een beetje bij hun.

  26. Dianne van der Vlag
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik zou het dragen als midi skirt, omdat het je billen ontzettend mooi vorm geeft. Met een mooie witte strakke top zodat je bruine lichaam goed te zien is. Oranje wedges er onder en nog een oranje bandje in het haar et voila!

    Maar omdat ik zelf op Malta woon, zie ik graag dat mijn zus hem op die manier draagt. Zij is wel in Nederland om het te vieren en hopelijk ben ik op die manier een beetje bij hun.

  27. Deborah
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Wow! Ik ben altijd super fanatiek met het Nederlands Elftal, echt iets waar ik naar uit kan kijken! Ik zou de poncho lekker casual dragen, als strapless top met een kort broekje. Zo hoef je geen rekening te houden met je outfit als je opspringt omdat Nederland een doelpunt scoort!!

  28. bb
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik zou hem aan de witte, zomerse MK tas hangen die ik op het oog heb en mezelf kado ga doen van mijn vakantiegeld 🙂

  29. Tessa M
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Wat gaaf dat je een pocho op zoveel manieren kunt dragen. Applaus voor ByDanie want het is een super tof ontwerp.
    Toch de kleuren rood, wit, blauw en oranje maar toch heel erg zomers!
    Ik zou de pocho zelf denk als rokje of jurkje als ik met mijn krukken loop. Omdat je het dan het beste kan zien. En als ik in mijn rolstoel zit zou ik hem dragen als sjaal of poncho omdat hij dan heel erg opvalt! Eigenlijk is het te moeilijk om te kiezen want alle opties zijn leuk!

    Bedankt voor dit leuke artikel en super gave winactie! En ik volg je op facebook, twitter en instagram! 🙂

    Liefs Tessa

  30. Ester
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Als crop top natuurlijk!! High waisted rokje eronder, pumps en gaaaan 🙂

  31. Laura
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik zou de poncho denk ik als jurkje dragen, en dan met sandaaltjes en een haarbandje, lekker hippiestijl!
    Of als sjaal op een skinny jeans met blauwe hakken, lekker casual maar toch chique!

    Ik volg je op Facebook en Youtube!

  32. Charlien Dewulf
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    hey, ik ozu deze combineren met een shortje of jeans eronder!

    superleuke winactie
    kus x

  33. Tamara
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik zou de poncho dragen zoals Danie hem ip de foto aanheeft. Er onder doe ik mijn bikini met Braziliaanse vlag en ook een petje met de Braziliaanse vlag. Als Brazilië speelt en scoort gaat de poncho bij het juichen omhoog. Mijn vriend is Braziliaans dus sta ik voor Nederland en Brazilië.

  34. Nicole
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Leuk bedacht van Danie zeg! Ik zou hem als het mooi weer is al pareo dragen :o) En als het weer wat minder zou zijn dan zou ik hem dragen als sjaal.

    Super leuk bedacht. Denk zomaar dat dit hard zal gaan onder de ladies!

  35. Lorraine
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik ben tijdens het WK in Brazilie. Daarom zou ik de poncho als rokje dragen, aangezien het daar erg warm is! Ook als topje zou die erg gaaf zijn! Leuk met een spijkerjasje erop!

  36. lisette
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Wow wat Super look!
    heel erg leuk! Ik zou het met een shortje dragen en dan als topje.. Of leuk als web jurkje met een mooi wit doorschijnend topje met een oranje bandeau top eronder..
    natuurlijk afstylen met de mascara,en oranje/koraal kleurige lippenstift.

  37. 21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    WOEIII deze is wel heeeul leuk en met deze mix match poncho kan ik elke wedstrijd weer anders voor de dag komen!

    De ene wedstrijd als een midirok de andere weer als een sjaal en weer een andere weer als een topje. En natuurlijk mooie hakken of sneakers eronder!
    Makeup aangepast, bijpassend nagellakje erbij en natuurlijk een accessoire in mn haar.
    Dan hebben we de poulewedstrijden gehad, en dan kan ik gaan bedenken hoe ik de vervolgwedstrijden deze poncho ga stijlen!

    En aangezien ik nog op kamp ga (als coach van een jeugdkorfbalteam) en het thema daar ook hup holland hup is, komt deze poncho al helemaal goed van pas!

    My fingers are crossed!

  38. pokie
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Nou kijk , dit is echt leuk die poncho ook leuk voor festivals xxx pokie

  39. 21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Wat tof, ik zou graag willen winnen, ik heb eigenlijk helemaal geen poncho’s ofzo. Ik zou het combineren met een zwarte koker rok en mijn ballerina’s of pumps. Ligt eraan waar ik heen ga 🙂 En een mascara is natuurlijk altijd handig, ik ben trouwens erg benieuwd naar maybelline mascara, ik heb er eigenlijk nog nooit eentje gehad 🙂
    Liefs,

  40. Tamara
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Super leuke actie! Een keer wat anders dan de typische jurkjes.. Ik zou de poncho als top dragen met een blauwe maxi rok en sleehakken en een statement ketting

  41. Gyesiwaa Boampong
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Oh en ik zou ‘m net als jij stylen! Superleuk, en ideaal als het lekker zomerweer is! 🙂

  42. Loes
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Wat een leuke winactie! Ik zou m stylen als een midirok, omdat dat het beste bij mijn figuur staat en dan met een wit topje of shirtje erbovenop en voor het WK natuurlijk met een oranje lipstick
    Xx

  43. Lilian
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Hi!
    Deze gave poncho zou ik stylen als jurkje met daaronder een paar licht bruin suède boots, vlechten in mijn haar en een grote zonnebril om het boho effect af te maken! Onder de poncho dress draag ik een zwart strapless jurkje zodat als Nederland daadwerkelijk wint ik eventueel ook zou kunnen zwaaien met de poncho! Go Holland!

    Xoxo
    Lilian

  44. Barbara
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Superleuk deze! Meestal zijn die jurkjes allemaal redelijk standaard maar dit kun je inderdaad op heel veel manieren dragen! Ik zou hem zelf als een one shoulder top dragen!

  45. Laura
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Wat super leuk!
    Ik zie al helemaal die maxi rok voor me met een zwarte tubetop en een spijkerblouse erover heen.
    Een paar mooie zwarte hakken eronder en gaan!
    Simpel, maar praktisch en fijn! Zodat we nog een dansje kunnen maken als we gewonnen hebben!

  46. Gyesiwaa Boampong
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    WHAAA Sereen, ik wil deze alssssjeblieft?!
    Haha,
    Liefs

  47. Ramona
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik zou hem stylen zoals Larissa hem heeft!! Super leuk!
    Ik ben gek op sjaaltjes! en voor het WK had ik er nog geen.
    Super leuk om er 1 te winnen! 🙂
    x

  48. Joy
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik doe mee! Weet nog niet alle details qua styling maar ik vind het super dat er zoveel mogelijkheden zijn. Ik denk dat ik de poncho vooral als rok of jurkje zal gebruiken.

  49. Amber
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Wat een originele manier van een WK item. Je kunt de poncho op zoveel verschillende manieren dragen! Als het lekker weer zou zijn, zou ik de poncho als jurkje dragen, omdat hij dan lekker los en zwierig is met leuke sandaaltjes. Als het wat minder mooi weer is, zou ik hem als top met jasje dragen, of als sjaaltje bij mijn outfit.
    Ook vind ik het top dat de poncho niet alleen maar oranje is, maar nog wat details op de stof heeft.

  50. Maartje van der Kroft
    21 mei 2014 / woensdag, 21 mei 2014

    Ik zou m als jurk dragen, met een mooie knoop techniek en dan een mooie witte blazer er overheen. Als ik moet werken dan zou ik m als een sloof dragen zodat ik toch wk proof ben en niet die lelijke te grote shirts aan hoef te trekken!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *