Omdat de herfst nu écht is begonnen, de druilerige dagen reeds zijn aangebroken en omdat we weer extra goed voor onze huid en haren moeten zorgen leek het me leuk om een Awesome Autumn Beauty Pakket voor jullie samen te stellen. Dit beautypakket bevat skincare, parfums, make-up en heerlijke body butters om de herfst een klein beetje leuker te maken!
Ik heb dit pakket volgestopt met heerlijke herfstige producten. Echte najaarsgeuren, nagellak in trendy fall kleurtjes, body butters voor een huid die droger wordt en haarproducten die extra verzorgend en anti-statisch zijn. Een heerlijk én handig verwenpakket, speciaal voor de herfst.
Hieronder zal ik even in detail laten zien wat er zoal in dit pakket zit:
- Tony & Guy – shampoo & conditioner for damaged hair
- Tony & Guy – heat protection mist anti-static control
- Uniq One – All in One treatment hair serum
- Orofluido – beauty elixer & shampoo
- Hermès – l’Ambre des Merveilles, een echte herfstgeur (voor een review van dit parfum, klik hier)
- Hugo Boss – Nuit pour femme, een zwoele, warme en klassieke geur (voor een review van dit parfum, klik hier)
- The Body Shop – satsuma
- Dove – beauty blossom cream
- Sephora – head to toe hydrator
- Philosophy – hope in a jar (mijn favoriete dagcreme, maar dan voor de normale tot droge huid)
- Clinique – even better eyes (om die donkere kringen tegen te gaan, in het najaar heeft men daar meer last van)
- Too Faced – glamour to go palette (dream edition)
- Guerlain – rose aux joues blush in peach boy (voor een review van deze blush, klik hier)
- Guerlain – kiss kiss gloss in grenade in! (voor een review van deze gloss, klik hier)
- NYC – de 5 nieuwste najaarskleuren: rock muse, revolving red, full metal jacket, prey of grey en wild with passion
Meedoen kan t/m vrijdag 5 oktober. De winnaar van het pakket wordt daarna zo snel mogelijk bekend gemaakt via de Beautylab Facebook Page. Succes iedereen!
Until next time,
Serena Verbon
Ik vind de herfst zo leuk omdat het zo gezellig is. Met dat gure weer heb je een mooi excuus om een dagje met je vriendinnen met een maskertje op voor de buis te zitten!
Wauw wat cool dat je zo’n enorm pakket weggeeft!
Nou het is heel cliché natuurlijk als ik zeg de mooie kleuren en de heerlijke herfstgeuren, maar ook dat zijn dingen die ik leuk vind aan de herfst.
Maar het leukste zijn de mooie herinneringen die ik aan de herfst heb. Vroeger op school gingen we altijd de kastanjes uit de boom proberen te gooien met stokjes, om daarna zo veel mogelijk kastanjes te verzamelen. Ook ging ik altijd met mijn oude vriendin van de basisschool nootjes verzamelen om daarvan bergjes te maken zodat de eekhoorns ze makkelijker konden vinden. hahaha ik moet gwn al lachen als ik dit opschrijf:) vroeger kon je je nog met zo iets simpels zo lang vermaken.
Naast alle leuke dingen aan de herfst is de herfst voor mij ook een heel fijn seizoen, omdat ik veel last heb van hooikoorts. In de herfst en de winter is dit veel minder, dus dat is natuurlijk ook niet verkeerd.
Ik zou het echt super tof vinden als ik het pakket zou kunnen winnen!
Fijne herfst allemaal!!
De herfst is misschien wel het mooiste seizoen van het jaar… Geen gezeur over regen (want hey in de herfst hoort het te regenen!), eindelijk die lekkere trui aan die je al in het voorjaar kocht, alvast stiekem genieten van pepernoten en een verdwaalde chocoladeletter, lekker wandelen in het bos met het hondje van mijn ouders en genieten van de kleuren om me heen! De verwarming aan, lekker in bad (wat het aller lekkerst is nadat je keihard bent natgeregend) geur kaarsen aan en.. in de herfst krijg ik altijd last van een super droge huid waardoor ik eindelijk een reden heb om ongegeneerd uren lang heerlijk te tutten (crèmepje hier crèmepje daar, maskertje in het haar.. )
Al met al doe mij maar de herfst in alle kleuren en geuren… Terwijl ik met een grote kop thee naar de regen luister!
De lijst van dingen die ik absoluut haat aan de herfst is eindeloos lang!! Maar wat ik het mooiste vind van de herfst is dat het een periode is waarin je zomer\lente stukken kan combineren met nieuwe herfst/winter stukken… Maar nog leuker dan dat vind ik het laars shoppen 😀 Eindelijk weer tijd om de mooiste laarzen aan te trekken!!
Wat een supergaaf pakket en wat ontzettend leuk en gul van je dat je dit doet!
Het mooiste van de herfst vind ik dat de bladeren vallen, dat ze verkleuren. Van mooie groene sterke bladeren naar zwakkere rode, bruine, gele en oranje kleuren. Bij mijn huis ligt een park met heel veel bomen, als je er in de zomer langs loopt, lijkt het alsof je onder een brug door loopt van bomen, groene blaadjes, fluitende vogeltjes en een zonnestraal. Maar in de herfst loop je langs hetzelfde pad, maar nu zonder die ”brug”. Nu loop je in de knapperige en mooie kleursamenstelling van de herfst. Waarin iedereen er warmer bij gaat lopen, mensen bladeren gaan opvegen en iedereen weer lekker knus bij elkaar komt. De herfst brengt ons niet alleen dichter bij de natuur, maar ook dichter bij elkaar
Ik hou van de herfst omdat ik dan jarig ben ;d en natuurlijk is het dan leuk om buiten te zijn als die bladeren er af vallen . en ja i love autumn .
Dat je weer heerlijk ongegeneerd geurkaarsen mag aandoen. dekentjes om je heen kan slaan. een lekkere kop thee maken. en lekker rustig op de bank je favoriete Programma kijken terwijl het buiten hoost en binnen het haardvuurdje knispert. 🙂
Iehhhh heeeeel graag <33
wat ik leuk vindt aan de herfst is het weer wisselvallig is waardoor je rokjes en shorts, maar ook lange broeken en jurkjes kan dragen met een paar stoere laarzen 🙂 en natuurlijk ook het gekraak van de blaadjes waarop je loopt :p xoxo
Wat ik zo awesome vind aan de herfst?
Alles…maar vooral de melancholische sfeer…geeft mij zo een diep, intens, vredig gevoel….
weetje, om eerlijk te zijn vind ik eigenlijk niet veel leuk aan de herfst. Het is koud, het waait en het regent. Je met veel moeite gefohnde coupe hangt slap en nat om je hoofd en je mascara druipt van je kin. En om over het fashion gehalte van een regenpak maar niet te spreken…
Het enige wat mijn herfst awsome (of in ieder geval dragelijker, zucht, steun kreun snik) kan maken is dit geweldige beautypakket! 😀
Echt een geweldig pakket! Wat ik zo awesome vind aan de herst? Echt alles! Ik vind het zo’n gezellige sfeer geven in huis! Als lekker de openhaard aanstaat en iedereen van het gezin met chocomel zit! Het is ook dus eerder donker buiten, waardoor alles zo mooi opgelicht wordt! En het nog niet al te koud!
Xxx
Wat ik zo leuk vind aan de herfst? Alle warme binnen momenten, terwijl het buiten stormt. Een warm bad, een kop kaneel thee en de kat die je schoot warm houdt.
Wat ik zo heerlijk vind aan herfst is de wisseling van het seizoen, dat vind ik prachtig. Koud weer, herfststormen, vallende bladeren.. de bomen hebben prachtige kleuren en ook qua make up heb ik weer zin in warmere kleuren en ik kan uren in het bos wandelen samen met mijn vriendje en daarna lekker thuis een kop thee op de bank! <3
heyy
wat een fijn en leuk pakket! kan het goed gebruiken!
wat ik zo leuk vindt aan de herfst? Dat warme gevoel dat je krijgt van die rood-oranje herfst kleuren , een lange wandeling door het bos met m’n hond en de wind die dan door je haren blaast. Een gezellig dagje binnen zitten met je vriendinnen en de hele dag films kijken met een glas thee. Gewoonweg de sfeer is heel gezellig
ik hoop dat ik win!!!
xx
Wauw, super tof beauty- en verzorgingspakket! Wat een fijne spulletjes! Om je huid heerlijk mee te verwennen! Mooie make-up en nagellak.. fijne bodybutters en een heerlijke herfstgeur. Ik hoop dat ik dit waanzinnige pakket win, want dan kan ik schoon, zacht, beschermend en mooi de herfst en winter in. Fantastische actie! Super leuk! =)
Herfst is…
Mijn aardbeienprint regenlaarsen aantrekken, het bos in gaan, en met grote schoppen door die bergen prachtig gekleurde bladeren heen wandelen.
Herfst is genieten.
Wauw, super tof beauty- en verzorgingspakket! Fijne spulletjes.. mooie make-up en nagellak.. heerlijke herfstgeur.. top bodybutters.. wauw! Ik hoop dat ik dit waanzinnige pakket win, want dan kan ik schoon, zacht, beschermend en mooi de herfst en winter in! Fantastische actie! Super leuk! =)
Wauw, wat een geweldig herfst pakket! Fijne beauty- en verzorgingsspulletjes!
Een heerlijke herfst geur.. mooie make-up en top bodybutters! Laat die herfst maar beginnen! Ik hoop dat ik win, want dan kan ik schoon, zacht & mooi de herfst en winter in! Top actie! =)
De regen. Op regenachtige dagen heel de dag mijn lievelings serie kijken of een film marathon houden met vriendinnen, met heerlijke warme thee of chocolademelk en veel lekkere koekjes. Als de regen tegen mijn slaapkamer raam tikt, val ik ook altijd heerlijk in slaap.
Of bij mijn opa op bezoek gaan, hij woont aan een bos. Prachtig om te zien hoe de blaadjes van de bomen van kleur veranderen en hoe ze van de bomen vallen.
De geur van de herfst vind ik erg lekker. Daarnaast natuurlijk een nieuwe garderobe shoppen 🙂 En lekker de gordijnen dicht trekken en kaarsjes aan.
Het mooie pakket zal dan me dan ook goed helpen om door de (toch vaak gure) herfst te komen!
Hmmm….I live in Utrecht, at the 9th floor. I have the view on both sides over a lot of trees. Depending on the moment of the day (sunrise, midday, sunset, evening, night) I SEE COLOOORRRSSS :))). Plus, when it rains I see the rainbow…In one day I saw two rainbows in different angles, on both sides of the view….Oh, and I can wear my make-up without it dripping off my face and I can wear just a blouse and jacket on (colbert?) which i find very elegant = the perfect two layers of clothes and a scarf = perfect.
Wauw, wat geweldig dit pakket! Ik ben een echt herfstmeisje, de kleuren die mij goed staan zijn de trends in de herfst én die zitten in dit pakket, wat een kans 🙂 . Het is ook heerlijk om tussen de bomen, die inmiddels rood bruin en geel geworden zijn, te fietsen of te lopen. Of met een rustig muziekje met een hele dikke trui buiten wolkjes van kou blazend een boek te lezen of gewoon, lekker gek, trampoline te springen. Of als je thuis komt meteen in bad te springen. De herfst is ook het meest romantische seizoen van het jaar met de kleur rood (van de liefde 😉 ) en de sfeer.
Conclusie:
I ♥ Herfst & I ♥ BeautyLab
Herfst
De wint blaast een kleurrijk blader palet de straten in.. Tijd om warm en gezellig samen zijn. Tijd voor een beautypakket, jeetje wat heb ik daar zin in. Lekker tutten en intdekken alle pakketjes bekijken en opentrekken. Met al die mooie prducten kom ik dw herfst wel door en voel ieek mij sprankelend en fijn!
Bedankt,
Liefs Laura
onwijs gaaf ik deel heel graag mee zou het heel graag willen winnen dus ik ga delen en duimen draaien!!
Dit pakket is echt te mooi, wauw. Wat ik leuk vind aan de herfst, de kleuren buiten, de warme truien, warme chocolademelk mét slagroom, knus met je vriendje op de bank onder een dekentje, volledige series kijken en de hele dag in je bed blijven liggen en misschien wel een mooi beautypakket om de herfst door te komen hihi 🙂
Gewoon echt alles! Zelfs die keiharde regen als ik van school een uur naar huis moet fietsen, want als ik dan thuis kom kruip ik lekker op de bank met een kop chai tea latte en dat gevoel is gewoon het lekkerste wat er is. I loveeee herfst. ♥
(had hem perongelijk als reactie bij facebook gezet, kwam er net achter dat hij hier moet haha)
super leuk !
ik hou van de herfst omdat ik dan lekker weer warme sweaters, sjaals, beanies en boots aan kan doen!
Weer lekkere warme drankjes kan drinken en ik vindt de herfst gewoon heel knus!
ik vind de herfst awesome omdat t weer het seizoen is dat je gezellig bij elkaar bent. met zn alle voor de openhaard, kopje thee dr bij, tijdschriftje dr bij, muziekje aan, heeerlijk. en natuurlijk de nieuwe mode trends! de fashionweeks zitten er weer op en we kunnen weer heerlijk gaan winkelen voor de nieuwste fashion & beauty trends (:
heey,
wat leuk dit pakket!!!! en wat zitten er mooie dingen in! ben er nu al verliefd op.
wat ik het leukste aan de herfst vind ik de mooie kleuren van het zonlicht en de bladeren aan de bomen, dit omdat je dan heel andere make-up ideeën krijgt en je make-up daarop aanpast. ook wordt de geur die je op doet anders, dit vind ik ook zo leuk.
ik vind het echt heel leuk dat je dit doet!
In de herfst in de natuur op z’n mooist! Je loopt over straat en ziet de mooie kleuren, de kleine wervelwindjes van bladeren en de gemarmerde lucht. Het heeft iets nostaligisch en ‘duisters’; je moet als het ware je eigen, veilige wereldje maken met kaarsjes en warme chocomel/thee/koffie/whatever… Heerlijk om bij de verwarming te zitten en naar buiten te kijken 🙂
WAJOOOOOOOOOOO hoe mooi is dit?
De herst en de winter zijn mijn favorieten seizoenen:)
Wat ik echt leuk vind aan de herst is ‘hetiskoudmaarnognetniettekouddatjeslechtgezindwordt’ even verduidelijking misschien. Dus van dat weer waar je je tegen kan aankleden, lekker dikke sokken, sjaal muts ik hou ervan:D zeker dat ik vanaf nu terug mijn panty’s aan kan:D wat ook heel leuk is zijn de vallende bladeren:D Wandelen ( met of zonder hand) en dan het knisperen van die blaadjes onder je voeten, en als je dan weer binnen komt een lekkere warm theetje of heel af en toe (als ik mijzelf de caloriebom toesta) warme chocomelk….. Heerlijk!
ja ik hou wel van de herfst, al heb ik stiekem ook al heel veel zin in een sneeuwballengevecht;)
Wat een super pakket! zeker de hope in a jar!
Het leuke aan de herfst is dat je weer lekker veel donkere kleuren kunt dragen, zowel in je make up als in je kleding, en natuurlijk weer lekker op de bank met een dekentje een filmpje kijken 🙂 altijd lekker!
Wat ik geweldig vind aan de herfst is het branden van geurkaarsen (de appel-kaneel kaars van de IKEA :D) en het kleding. Al die herfstige kleuren! Wat ik ook super vindt aan de herfst is dat het bijna weer Halloween is! ^^
Wat zo leuk is aan de Herfst?
Heel veel eigenlijk. Ik ben zelf geboren en getogen in herfst. Ik hou ervan om met mijn rubberen laarsjes te gaan wandelen in het park en daar te genieten van de prahtige kleuren. Daarnaast is er niets zo heerlijk dan met hopen bladeren te gooien en foto’s te trekken. ‘s Avonds kruip je dan lekker dicht bij elkaar aan de kachel onder een sazie (dekentje) met een pot thee. Ik verjaar 8 oktober dus dit pakket zou een fantastisch pakje zijn en mijn herfst nog beter maken dan hij al is.
Wooo al meer dan 1000 reacties! Winnen is echt nog moeilijk denk ik 😉
Ik vind eigenlijk niet zo veel dingen leuk aan de herfst. Het wordt kouder, regenachtiger en school is weer druk bezig. Nee, geef mij maar een mooi beautypakket om de herfst wat leuker te maken!
De herfst is net zo awesome als alle andere seizoenen die ons land kent. Hoe heerlijk het ook is als het eerste lentezonnetje weer schijnt na een koude winter, zo fijn vind ik het als de bomen weer veranderen van kleur. Minder awesome vind ik het wanneer ik over de met bladeren bedekte fietspaden fiets, die net als ik niet ontkomen aan de eindeloze regenbuien die helaas ook bij de herfst horen. Maar hoe awesome is het dan wanneer je thuis komt, en je zonder schuldig te voelen een mok chocomelk warm maakt?
Mijn huid en haar vinden de herfst helaas wat minder awesome.. Piekerig haar, poedelige krullen na een regenbui en schilferige handen.. Misschien is mijn herfst na dit pakket even much more awesome!
Wat ik zo leuk vind aan de herfst?
nou, lekker op de bank met een dekentje,
genieten van warme zelf gemaakte chocomel of een lekker theetje
of in bed met een maskertje of met een zelf gemaakte scrub ( natuurlijk van beautylab)
Lekker jezelf verwennen met van alles, omdat je daar in de zomer geen zin of geen tijd voor hebt!
Wat een super leuk pakket! Wat ik leuk vind aan de herfst: de leuke herfstkleding, thee & chocolademelk drinken, de blaadjes die van de bomen vallen en leuke dingen doen binnen in huis. Ik heb helemaal zin in deze herfst! 🙂
Wat ik awesome vind aan herfst is:
De kleuren, alle blaadjes die van groen in een keer naar rood, geel of bruin kleuren.
De kou, aan de ene kant is het niet zo fijn maar het is dan altijd wel gezellig (als het zo koud is) als je dan lekker met je vriendinnen de stad ik gaat voor nieuwe winter(herfst) kleren te kopen, ook gewoon samen op de bank een film kijken met warme chocolademelk. 🙂
Ook zou je herfst kunnen zien als een nieuwe kans, alle blaadjes vallen eraf en bloemen gaan dood, maar daarna hebben zoveel dingen weer de kans om opnieuw te bloeien zodat iedereen er van kan genieten, dus zie herfst maar als een nieuwe start!! 🙂
Wat ik zo awesome vindt aan de herfst….Eerst moet het behoorlijk indalen hoor, weg mooie zonnige zomer, weg lange avonden met helder, natuurlijke licht. En dan de herfst, alles verkleurt, de groene blaadjes veranderen in allerlei, warme roodbruine tinten. Het is later licht en vroeger donker. Als dit aan het gebeuren is, verandert ook mijn interieur, andere kussens op mijn bank, accecoires krijgen ook een andere kleur. Dit jaar ga ik voor het warme paars en een vleugje oud roze, hier en daar wat parelmoer. Natuurlijk veel kaarsjes , maar vooral de heerlijke zen-geurkaarsjes worden weer aangestoken. Het is wel weer heel gezellig in huis, straks weer het houtkacheltje aan, een heerlijke dampende kop met groene thee, het is herfst.
Wat ik zo awesome vindt aan de herfst….Eerst moet het behoorlijk indalen hoor, weg mooie zonnige zomer, weg lange avonden met helder, natuurlijke licht. En dan de herfst, alles verkleurt, de groene blaadjes veranderen in allerlei, warme roodbruine tinten. Het is later licht en het wordt weer vroege donker. Als dit aan het gebeuren is, verandert ook mijn interieur, andere kussens op mijn bank, accecoires krijgen ook een andere kleur. Dit jaar ga ik voor het warme paars en een vleugje oud roze, hier en daar wat parelmoer. Natuurlijk veel kaarsjes , maar vooral de heerlijke zen-geurkaarsjes worden weer aangestoken. Het is wel weer heel gezellig in huis, straks weer heerlijk het houtkacheltje aan, een heerlijke kop dampende groene thee, het is herfst.
ik vind het leuk omdat ik dan grote bulden maak met vrienden van blaadjes en dan met zen alle erin springen en steeds op nieuwe na afloop snel naar iemands huis en chocmel of thee drinken met een koekje en vaak logeren we dan nog bij elkaar lekker snoepen veel energie drinken koekjes eten en kussen gevegten daarom hou ik van de herfst
waaauw ! wat een suuuuuperleuk pakket zeg !
wat ik leuk vind aan de herfst ? Gezellig met je vriendinnen films kijken met een grote bak popcorn en warme chocolademelk, en dat je weer heeeeeel veel thee kan drinken om op te warmen, en dat je als je gaat wandelen in het bos, je een grote hand vol mooie rode blaadjes de lucht in gooit, en dan terwijl ze naar beneden vallen een foto maken. dat ziet er altijd heel leuk uit. (: en je kan ook weer zoveel leuke kleren dragen die je in de zomer niet kan dragen omdat ze te warm zijn, zoals oversized truien. eigenlijk snap ik niet waarom zoveel mensen tegen de herfst opkijken. ik vind het juist wel fijn dat je, nadat je zoveel zon hebt gehad (niet altijd het geval in nederland helaas) weer lekker een beetje afkoeling hebt.
nou dat was eigenlijk wel een beetje wat ik zo fijn vind aan de herfst. in ieder geval een heel leuk pakket en ook leuk dat mensen hierdoor een beetje gaan nadenken over wat er wél leuk is aan de herfst, in plaats van dat iedereen zoiets heeft van aah nee hier komt de regen was het maar weer zomer.
xxx
wat een leuke actie.
Wat ik zo awesome vind aan de herfst,
de kleuren van de bomen lekker met de hond uitwaaien in het bos
sàvond is het dan al vroeger donker (geur) kaarsjes aan openhaard aan
lekker op de bank in mijn huispak met een goed boek of de tv aan
met een lekkere warme kop thee of chocomel
Ik ben meer een zomermens dus ik heb in de herfst vaak een extra zetje nodig om uit mijn warme bed te komen. In de herfst verwen ik mezelf daarom een beetje extra met nieuwe kleding, schoenen, make-up en huidverzorging. Dit maakt de herfst toch weer een ontzettend leuk seizoen.
Ik vind de herfst awsome omdat de bladeren super mooi rood,bruin en groenig orden en met z’n alle n lekker knus warme choco,thee of koffie drinken. Dat mijn alelrbeste BFF jarig is en dan lekker feesten!
En dan nog dat de bossen veel mooier worden en dat die vervelende muggen weg zijN XD!!!
Eeen dan nog dat ik sneller in slaap van omdat het wat kouder is en dan word ik meer sleepy dus ja….ook wat beter voor mij. Huid!!!!
Xxx Sarina
Ja een jongen op beautylab ziet er raar uit maar , mijn vriendin kijkt hier altijd op en zo zag ik deze pagina open staan.. Dus lijkt het me leuk om wat voor haar te winnen . Vreemd om te zeggen wat ik leuk aan de herfst vindt , maar wat ik leuk vind aan deze herfst , zou zijn het winnen van dit pakket, wat mijn vriendin leuk vindt aan de herfst lekker door het park lopen met de honden.
weet niet precies hoe dat reactie werkt dus hoop dat het goed gegaan is
Ja een jongen op beautylab ziet er raar uit maar , mijn vriendin kijkt hier altijd op en zo zag ik deze pagina open staan.. Dus lijkt het me leuk om wat voor haar te winnen . Vreemd om te zeggen wat ik leuk aan de herfst vindt , maar wat ik leuk vind aan deze herfst , zou zijn het winnen van dit pakket, wat mijn vriendin leuk vindt aan de herfst lekker door het park lopen met de honden.