Deze zomer kunnen we niet om de tropical print heen. Jurkjes, blazers, playsuits, schoenen en natuurlijk ook broeken zijn bedrukt met deze vrolijke, zomerse print. And I love it! Ik heb al verschillende tropische items in mijn kledingkast hangen, maar een Tropical Pants, die had ik nog niet.Toen ik deze broek tegenkwam in de webshop van Loavies.com smeet ik hem dan ook linea recta in mijn virtuele winkelwagentje. De print en de kleuren spraken mij meteen aan. Lekker fris en zomers!
Eerst vond ik het maar lastig om zo’n druk bedrukte broek te combineren, maar sinds ik hier de ‘3 color rule’ op toepas is het een fluitje van een cent. Je kiest maximaal 3 kleuren uit je broek en in deze kleuren zoek je de rest van je outfit bij elkaar. Ik koos voor mosgroen (pumps en tanktop) en wit (blazer) met een oranjerood accentje (nagellak en lipstick). Op deze manier houd je het geheel – ondanks de drukke print – kalm en rustig en is de kleurencombinatie goed in balans. Ik ben normaal niet van de regels, dus laat dit vooral een richtlijn zijn. Voor mij helpt het in elk geval goed wanneer ik een kledingstuk lastig vind te combineren, misschien hebben jullie wat aan deze tip!
Ph. Larissa Verbon / KittehsCupcakes.nl / geschoten met Canon 12ooD + 50mm lens.
What I’m wearing;
- Tropical Pants via Loavies.com – ik draag deze in mijn taille omdat ik daar van houd, en in combinatie met pumps staat het echt super chic! Je kunt deze broek zo aan naar je kantoorbaan, maar met sneakertjes of sandaaltjes eronder is het ook een prima casual outfit. Even ter referentie, ik draag hier een maat S.
- Mosgroene tanktop – deze heb ik zoveel jaar geleden een keertje besteld via Asos.com
- White Blazer via Loavies.com – blazers zijn echte musthaves in je kast! Dit witte model staat lekker fris en ik vind het mooi dat dit model geen kraag of schoudervullingen heeft. Ik kan het iedereen aanraden om tenminste een zwarte en witte blazer aan te schaffen. De perfecte basic.
- Sarenza x Beautylab by Serena Verbon pumps – mijn eerste en eigen ontworpen pumps! Ik ben er nog steeds erg trots op en ze lopen fantastisch. Ik vond de kleur van de pumps perfect passen bij de broek. Ze zijn van zacht suède en hebben mooie accenten op de achterkant. En ik heb goed nieuws, ze zijn nu in de sale te koop voor €65,40.
- Sieraden – Rosegold Key Necklace via Dhamani Jewellery uit Dubai. Dit is mijn eerste en enige luxury sieraad die ik voor mezelf heb gekocht en ik ben er nog steeds erg blij mee. Ik draag mijn sleuteltje bijna elke dag! De goudkleurige ringen kocht ik bij H&M.
- Beauty – Revlon Parfumerie nagellak in de kleur China Flower en Guerlain Kiss Kiss lipstick in de kleur Perfect Coral. Van beide producten komt er binnenkort een review online!
Wat vinden jullie van tropische printjes, is het iets voor jou?
Until next time,
Serena Verbon
Wat een super leuke broek!
Leuke broek, mooie kleurcombinatie, maar ik zou niet zo snel dit jasje en deze schoenen erbij dragen. Ik vind die glimmende accenten voor mij too much bij toch al zo’n drukke broek. En ik denk dat een wit vestje hierbij ook prima zou staan.
Mooie broek, hij staat je heel goed. En de schoenen zijn al helemaal geweldig x
Je hebt die broek leuk gecombineerd! En de tip van de 3 kleuren is wel handig!
Mooie outfit! Jou staat echt alles! Leuk hoor!
Hele leuke outfit! Ook super leuk gecombineerd.
Wauw ! Je bent zo moooi ! Fantastische outfit !
Die blazer is erg mooi!
Ik dacht dat die prachtschoenen al uitverkocht waren! Heb ze zojuist geprobeerd te bestellen, helaas is er na het betalen wat misgegaan bij het terugkoppelen naar sarenza, dus geeft de site aan dat de betaling is mislukt en dat ik nog even moet betalen, terwijl het bedrag wel van mijn rekening is afgeschreven. Heb ze even gemailed, dus fingers crossed dat ik ze gewoon binnenkrijg en er snel mee kan pronken!
Gave pants en hele mooie foto’s! Mooie combi met de witte blazer.
Wat een prachtige outfit! Ik vind dat je de broek heel mooi combineert! Die regel ga ik onthouden, ook als richtlijn. Mooie foto’s heeft je zusje gemaakt!
Ik ben er niet zo’n fan van, maar bij jou staat het heel leuk!
Wat een prachtige broek, net als je hakken!
Ik vind het wel mooi, maar kies er niet vaak voor. De reden hiervan is dat ik er snel op uitgekeken ben. Ik heb wel wat broeken met printjes, maar kies vaak toch voor 1 kleur. XX
Hele mooie outfit! Ik bestelde onlangs voor het eerst via Loavies en ze hebben echt mooie spullen!
Wat een geweldige broek! Echt een heel mooie outfit! Ik heb vorige week voor 1 euro (!) een witte blazer gekocht bij de IJhallen en ben er erg blij mee. Het is zo’n handige kleur!
WAUW! Echt een geweldige outfit, prachtig gecombineerd met de broek! I want!! XX
Staat je mooi!
Gave outfit! Je hakken zijn zo tof 🙂
Super leuke combi!
Wat een ontzettend mooie outfit, vind de hakken nog steeds geweldig!
Prachtige outit zeg! Staat je ontzettend goed. De kleur lipstick staat je ook fantastisch.
Oeh, die broek vind ik heel erg gaaf, staat je goed! Perfect met die mooie schoenen, hehe 🙂
De foto’s zijn mooi geworden zeg, vooral de op-een-na-laatste vind ik bijzonder mooi 🙂
Ik vind het echt een super leuke broek! En je je hebt het heel mooi gecombineerd! Classy! 🙂
Leuk printje, ik zie het wel graag maar zelf ben ik een ramp in het combineren. Daarom ga ik je tip zeker onthouden en uitproberen.
Geweldig leuke broek, echt zo heerlijk zomers en trendy! Je ziet er weer tip top uit 🙂
Super mooie outfit! Accentueert je heupen ook heel mooi!
Wauw, echt een prachtige outfit!
Wat een leuke outfit! Staat je goed!
Zou je de volgende keer ook een foto van de achterkant kunnen doen? Bij dit soort broeken ben ik altijd bang dat het op de kont wat “hangt” vanwege de stof, dus ik ben benieuwd hoe het valt!
Wauw, wat zie je er mooi uit! Die broek staat je te gek!
Wauw wat een prachtige look en geweldige broek! Heel mooi gecombineerd, staat je onwijs goed!
Mooiii! Staat leuk die broek zeg!
Mooie broek! Staat je goed, je hebt er een mooie outfit mee gemaakt!
Ik heb ook zo’n soort broek en draag die graag, met een effen, neutrale top erbij kan dat prima. Lekker zomers:)
Fijn weekend!
Ik zou het zelf niet snel dragen, maar bij anderen vind ik het dan wel weer heel leuk. Jou staat het ook prachtig! XO
Hele leuke combi! Staat je mooi!
ik ben normaal niet zo van die broeken maar als ik zo de gehele outfit bekijk vind ik hem echt prachtig!!!
Toen ik de broek de 1e x tegen kwambij je vond ik hem al superleuk. Hoe je het hier hebt gecombineerd echt een hele leuke outfit! Weet alleen niet of het mij wel zo nou zou staan haha
Mijn eerste reactie toen ik je ontworpen schoenen weer terug zag bij deze foto’s was ‘waarom heb ik ze toen niet gekocht’ en dan zie ik onderaan dat ze gewoon nog te koop zijn. Ik had er geen idee van dacht die zijn allang uitverkocht!
Anyways Ik ga nu dus lekker jouw pumps bestellen, excited! 🙂
Hele mooie foto’s! Is dat met de Nikor 1.8 35mm lens?
Auteur
hi Bethany,
dit is geschoten met mijn nieuwe Canon 1200 D camera met 50mm lens.
zal het er ook meteen even bijzetten.
liefs, Serena.
Prachtige outfit en mooie foto’s heeft Larissa gemaakt!
Ik blijf je pumps geweldig vinden. Spijt dat ik ze destijds niet besteld heb.
Ze zijn nog te koop! Nu in sale maar €64,50!!! staat onderaan het bericht!
Ik heb helaas te kleine voeten 🙁
*€65,40, mijn excuses!
Whoah…. ik ga gelijk even kijken
Wat een toffe broek! Ik ben echt een sucker voor tropische printjes, haha.
Prachtig! Heel mooi gecombineerd! Love it!
Echt een super leuke outfit!
i LOVEEEEEEEE it!
Ik zag deze broek toevallig ook in de webshop voorbij komen, hij is lekker vrolijk en met zo’n witte blazer is hij erg leuk!
Wat een prachtige outfit foto’s hebben jullie gemaakt zeg! En leuk gecombineerd met je eigen pumps 🙂
Heel mooi en de kleuren staan je prachtig 😉
Wauw prachtig zeg! Ik vind zulke printjes echt zo leuk! Je hebt hem erg mooi gestyled 🙂 ik vind het mooi zo in je taille !
Het ziet er echt super mooi uit! Ik zou het zelf niet zo gauw dragen maar het is misschien leuk om eens uit te proberen.