Latest obsession: Timberlands

Ze zijn stoer, ze zijn stevig, ze zijn ietwat mannelijk, ze zijn sportief, maar oh… wat wil ik ze graag hebben. Timberlands. Wat ooit begon als de ultieme outdoor boot werd later de ultieme hiphop gangster/rapper boot. Vorig jaar kochten mijn vriendinnen Hester en Jacq een stel Timberlands en steeds als ik ze ermee zie lopen begint het bij mij ook te kriebelen.

Tegenwoordig spot ik steeds meer fashionbloggers en celebs met Timberlands aan hun voeten, dus ik voorspel een heuse trend!

Staan ze niet gaaf? Ik vind Timberlands bij meisjes gewoon iets badass hebben. Het staat een beetje rebels en stoer. Erg leuk met spijkerstof, ruitjes, mutsjes en zwarte skinnies voor een grungy look, maar ook heel fashionable bij de wat nettere en klassieke outfits. Deze stevige stappers geven je outfit meteen een ruig randje.

Er zijn veel verschillende modellen Timberlands, maar ik heb mijn zinnen gezet op de ‘Classics’, de 6-inch premium waterproof boot. De classics zijn er ook weer in verschillende uitvoeringen en kleuren, zoals White, Black, Wheat (geel) en Rust (lichtbruin). Zelf vind ik de kleur Rust het mooiste! De Classics in Rust zijn ook verkrijgbaar met een warm wolletje aan de binnenkant, perfect voor de winter!

Ik ben er nog niet helemaal over uit of ik Timberlands met of zonder wolletje neem, maar dat ik ze ga kopen staat buiten kijf. Hoe vaker ik meisjes op straat met ‘Timbs’ zie lopen en hoe vaker ik plaatjes tegen kom op internet, hoe harder ik ze wil hebben. Ik loop er nu al een jaar mee in mijn hoofd en ik ga nu eindelijk de knoop doorhakken! Natuurlijk ga ik in Amerika op zoek naar een paar, want dat scheelt toch weer een paar tientjes. Hier in Nederland kosten ze namelijk €190,- en ik Amerika zal ik zo rond de $150 kwijt zijn.

Timberlands zijn vrij stevig en het schijnt dat het even duurt voordat je ze echt goed hebt ingelopen – en meestal gaat dit gepaard met blaren – ai! Maar, iedereen die Timbies draagt heeft me ervan verzekerd dat het echt de moeite waard is, dus ik ga het er gewoon op wagen.

Wat vinden jullie van Timberlands? Wat is jullie ervaring met het inlopen van deze stevige stappertjes?

Until next time,
Serena Verbon

bronnen: tumblr.com, modeamour.com, marie hauss

 

Volg:

304 Reacties

  1. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Haha, wat leuk, ik heb de mijne gisteren binnen gehad, je kunt ze ook checken op instagram (@britneyvisser) haha.
    Ze zijn idd zoooo gaaf. DOEN!

  2. Nathalie
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Sorry maar ik vind ze echt lelijk en erg mannelijk!

  3. Eva
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik vond ze eerst echt lelijk, maar nu vind ik ze zo leuk ! Echt raar, maar je oog moet er aan wennen denk ik.

  4. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ooooh die wil ik ook zo graag! Ik spaar er nu voor 🙂 en ik ga dan voor de classics in wheat 🙂

  5. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik vind ze echt super leuk, maar vind ze moeilijk te combineren!

  6. Bo
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Hey Serena,

    Je kan ze voor een veel lagere prijs kopen bij o.a. de kids footlocker. Hangt er vanaf wat je schoenmaat is, maar volgens mij gaan ze daar tot maat 39 en dan kosten de classics €110,-! That’s how I bought mine 🙂

  7. F
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Je moet echt de timberlands zonder bont doen, gewoon klassiek en dat bont randje verpest júist het timberland gevoel en je raakt er ook sneller op uit gekeken!!

  8. Tess.
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ja, afschuuuwlijk. En totaaaaaaal niet vrouwelijk, het zijn net van die schoenen die bouwvakkers aan hebben met van die stalen neuzen.

  9. Jenn.
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ze zijn zó zó zó leuk! Ik wou ze ook al heel lang, maar toen kwam ik een lookalike tegen bij Van Haren (bijna identiek aan die op foto 4!) voor maar 30 euro. Ik was blij, heeel blij haha.

  10. Paul
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik heb maat 37 en ik heb Timberlands voor kinderen gekocht in maat 35. Zijn exact hetzelfde als de volwassenen versie! Alleen 80 euro goedkoper, aanrader! Wel een maatje kleiner als normaal passen/bestellen dus.

    • Paul
      14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

      Oeps.. 36 in kindermaat bedoel ik!

  11. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik heb bruine dr martens, die lijken wel wat van deze timberlands, maar vind ze net wat verfijnder 🙂
    Inlopen is even wat werk, maar zeker de moeite waard!

  12. Nora
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik heb zelf Timberlands en vind ze heer-lijk. Ik krijg heel snel zere voetjes maar het inlopen was binnen een paar dagen gepiept en ze zijn zooo lekker warm… + je benen lijken instant slanker én ik ben er zeker 5 cm langer door, geweldig!

  13. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Als ze goed gecombineerd worden vind ik ze erg leuk! Maar sommigen dragen ze alleen maar omdat ze helemaal in zijn maar combineren het, naar mijn mening, niet zo goed.
    Zelf zou ik ze alleen niet kopen denk.

  14. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    hoge vind ik nog wel oké, die lage vind ik echt niets!

  15. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik vind ze erg gaaf!

  16. Imany
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    ohmy, welke site kan ik de zwarte kopen?

  17. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik vind ze echt verschrikkelijk, veel te lomp. Maar ja, dat zeggen mensen ook over m’n Uggs…

  18. -
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ah nee ik vind ze echt niet mooi, sorry!

  19. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik had ze vroeger ook! Geweldige schoenen die ook nog eens heerlijk lopen. Ik zou ze nu niet meer kopen, maa dat is vooral omdat ik een plus size diva ben en ik vind ze wat te lomp voor mijn lichaam.

  20. Mariko
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Jaa ik heb hoge laarzen van Timberlands, geen enkel moment spijt ervan gehad dat ik ze gekocht heb.

    Heerlijk, wil nu de classics ook! Alleen dan wel zonder wolletje, dit zodat ik ze in lente/zomer ook kan dragen..

  21. Petra
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Sorry, maar ik vind ze niet zo mooi. Gelukkig maar dat smaken verschillen, denk ik dan!

  22. Sylvana
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Hee serena !

    Het derde plaatje van de timberlands zijn namaak van de van haren ! (:
    Voor geloof ik 30 euro ! Ik heb ze gepast maar ze vielen erg tegen.

    Leuk artikel <3

  23. tamara
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Hee! Wat leuk 🙂 Ik heb de classics dit jaar gekocht toen ze in de uitverkoop waren! Veel mensen keken eerst raar op toen ik ermee liep, omdat ze best groot zijn (vooral omdat ik een grote maat voeten heb haha!) maar ze lopen fantastisch! Ik kan er mn dikke warme sokken in kwijt en lekker een skinny erop dragen 🙂 Zelfs met een rokje staat het leuk of een zwart jurkje! Ik vind ze super stoer, maar ze lopen in de sneeuw fantastisch! Er komt echt werkelijk waar geen water door heen! En ik heb ze ingelopen binnen een maand of twee, maar ik heb er nog nooit blaren aan over gehouden,,, dus ik denk dat het wel mee valt hoor met die blaren! Succes en hoop je erop te spotten 😉

  24. Linda
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    die ene boots met dat bont met die bloemetjes print als achtergrond heb ik, van de Van Haren, I love them! Ik vind de ”normale” Timberlands met dat gelige bruin en dan zo’n donkerbruin randje bovenaan ook heel leuk

  25. Skinnygirl
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Tip, loop er echt even goed op voor je ze koopt.. Ik heb ooit twee paar tegelijk gekocht (aanbieding) en misschien kwam het omdat ik altijd heel dun was.. Maar ik vond ze afgrijselijk lopen! Ze waren zo overdreven zwaar aan m’n voeten!! Trappen lopen vond ik rampzalig..

  26. Roxy
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik heb ze sinds kort opgevist op de zolder! Waren van mijn moeder, heeft ze nooit gedragen. Zijn alleen geen timberlands, maar van het merk Thinsulate. Ze zien er echter exact hetzelfde uit, zelfde kwaliteit ook. Ik gebruik ze nu als werkschoenen (horeca) en ze zitten echt goddelijk. Heb met deze dan ook geen inloop problemen gehad, maar misschien zijn echte timberlands weer heel anders. Heb ze zelf ook al onder een pak gedragen, maakt het geheel weer heel anders! En is ook wel eens fijn als afwisseling van hakken.

  27. tina
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Voorspel je een trend of is die er al? Haha. Ik vind die lichte wel wat hebben maar veel te duur voor mij. Je hebt tegewoordig ook overal na maak. Op de markt zijn ze maar20 euro. Maar vind t ook jammer dat iedereen ermee loopt als je er zoveel geld aan uitgeeft

  28. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Vind ze geweldig!!

  29. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik vind ze persoonlijk echt vreselijk, maar heb ze nog nooit gepast.

  30. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Hoi, ik heb ook timberlands. Qua inlopen duurde het nog wel effe een weekje of 2, 3. De ene zat krapper bij de teen dan de ander, waardoor k echt dagenlang pijn had, ookal had ik ze niet aan. Ik helemaal bang dat ik een maat groter had moeten nemen… Maar uiteindelijk ging het gewoon over, en zitten ze beide helemaal prima! Ze lopen stevig, maar ze zitten we heel erg lekker.

  31. Malou
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik vind ze niet zo mooi, ze ogen snel zo lomp! Het staat soms bij anderen wel leuk maar zelf hoef ik ze zeker niet te hebben : )

  32. Ashley Lewis
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik heb ze zelf ook, en ik vind ze super fijn, ik hoefde ze eigenlijk niet eens in te lopen, en ze zijn super stevig !

  33. cho5990
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik ben helemaal gek op m’n Timberlands! Heerlijke schoenen en het hangt gewoon van je look af of ze stoer/sexy staan of mannelijk haha ;).

  34. Jill
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    OMG Timberlands zijn mijn beste koop ooit 7 jaar geleden kocht ik een paar Timberlands in de classic kleur van die hoge die je hellemaal omhoog moet strikken en ik draag ze nog steets heb er alles mee gedaan uitgaan, sneeuwgevechten, in de modderplassen lopen haal er een doekje overheen en ze zijn weer als nieuw!!!! En altijd als ik ze aan heb krijg ik complimentjes en dat al 7 jaar lang ze zijn gewoon tijdloos. Gewoon kopen dus ik raad het iedereen aan!!!!!

  35. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik snap de hele hype niet. Ze doen me een beetje denken aan bergschoenen en vind ze ook echt niet mooi. Ik kan het op zich wel begrijpen dat andere ze leuk vinden, maar mij ga je er nooit in zien lopen!

  36. Suus
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik heb sinds kort ook de classics in rust (net zoals mijn vriend) en alleen de eerste keer lang lopen had ik een blaar! Daarna nergens last meer van gehad 😉

  37. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Dit voorjaar had ik de boots gekocht en niemand vond ze leuk. Nu draagt iedereen Timberlands en nu word ik niet meer raar aangekeken haha 😉

    Ik vind ze super leuk! Vooral dat ik nu met een paar loop die niet meer verkrijgbaar zijn zover ik weet.

  38. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Mijn hele klas/school loopt er mee rond. Ik vind het maar niks.

  39. Emily
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik ben verslaafd aan die van mij. Ik heb classic wheat zonder wolletje, draag ze OVERAL bij. Lopen heel lekker en perfect als het een beetje vies weer is ^^ Succes met je keuze!

  40. Maaike S
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik houd het gewoon bij mijn zwarte Dr.Martens schoenen 😉 Zitten comfortabel en ze zijn goed voor je voeten 🙂

  41. Lilian
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    jaa ik heb mn timberlands al een tijd & kan echt niet meer zonder ze 🙂
    alleen loopt de hele school nu op timberlands… beetje jammer

  42. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Vind ze ook heel leuk!! Als ik het geld had, stond er ook een paar in m’n kast 🙂

  43. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik vind ze zooo mooi ;D Ik heb ze niet, want ik ben bang dat ze erg lomp zijn met mijn maat 41!

    • 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

      Ja dat probleem heb ik ook een beetje, wel jammer want ik vind ze wel leuk. Maar alleen als je er ook hip bij loopt anders vind ik het erg lomp uitzien.

  44. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Ik droeg ze vroeger omdat ik niet goed liep en ze zijn stevig :’). Maar nee, ik vond ze lelijk en vind ze nog steeds niet echt mooi bij mij staan. Ik vind het wel leuk staan bij andere mensen 🙂

  45. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Haha ik weet nog dat de Timbaland schoenen enorm populair waren onder de kakkers op mijn middelbare school (zo’n 10-15 jaar geleden). Volgens mij kwamen daarna de All Stars in beeld. Ik ben nu zelf docent en zie nu dus langzaam aan weer meiden en jongens met deze schoenen lopen, alleen zijn het dit keer dus de ‘hipsters’!

    • 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

      Timberland, haha!

  46. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Waauw, die zwarte met dat goud zijn echt ontzettend leuk!

  47. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    oehh i love Timbies! Ik wil eigenlijk nog heel graag een paar laarzen ervan hebben, maar de ‘normale’ zijn ook heel erg leuk.

  48. 14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    WANT! Wel net boven mijn studentenbudget :/

  49. Marthe
    14 december 2012 / vrijdag, 14 december 2012

    Haha dit is echt TE toevallig, heb ze gisteren aangeschaft!;)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *