Lacquester Pornflakes collection

Mijn vriendin Caroline blijft me verbazen. Steeds als ik denk dat ze het allermooiste lakje ooit heeft gemaakt, laat ze me weer een nieuw projectje zien via whatsapp die nóg mooier is. Caroline is het creatieve brein achter Lacquester, een indie polish brand. Binnen een jaar is Lacquester uitgegroeid tot het best verkochte indie polish merk van Nederland. Logisch, want haar webshop staat vol pracht en praal en laat menig nagelakliefhebbend hart sneller kloppen.

lacquester pornflakesToen Caroline me haar nieuwste Pornflakes collectie liet zien slaakte ik nog net geen gilletje. Ik ben wat nagellak betreft echt een ekster. Ik houd van glitters, shimmers, holografische finishes en color shifts, maar de Pornflakes overtreffen werkelijk alles.

Officieel vallen deze lakjes onder de categorie ‘Super Interference Chrome Flakie‘. Deze nagellak bestaat uit fijnere en grovere glitters – flakies en shards – die van kleur veranderen bij elke beweging die je maakt. De color shifts bestaat uit 4 tot zelfs 6 kleuren per lakje, schitterend! Ze glinsteren prachtig in het (zon)licht, net zoals fonkelende edelstenen. Echt, je blijft er naar kijken, geweldig mooi!

De Lacquester Pornflakes collectie bestaat uit 4 lakjes; One Night in Bangkok, Boulevard of Broken Dreams, Greeench en Speechless. Hieronder review ik ze allemaal.

One Night in Bangkok

lacquester pornflakes_07One Night in Bangkok is één van mijn favorieten omdat deze lak een mooie, warme colorshift heeft. Deze lak gaat van goud, fuchsia, rood naar paars en blauw. Ik heb eerst één laagje zwarte nagellak aangebracht en vervolgens twee laagjes One Night in Bangkok om het geheel dekkend te maken. Het aanbrengen gaat makkelijk en soepel want de lak is, ondanks zijn flinke hoeveelheid aan flakes, niet dik.

lacquester pornflakes_05Wanneer het licht er recht op valt is One Night in Bangkok overwegend paars.

lacquester pornflakes_06lacquester pornflakes_02 lacquester pornflakes_03 Wanneer je je nagels beweegt zie je een colorshift naar fuchsia, goud en rood.

lacquester pornflakes_04Hier zie je duidelijk de rode en gouden colorshift. Kijk zo mooi het glinstert in de zon!

lacquester pornflakes_01In het echt is One Night in Bangkok nóg mooier. Door het scherpstellen van de camera lijken de flakies wat aan de grove kant, maar in het echt zijn ze fijner en is er nog meer glans, glitter en geglinster te zien op de nagels. Ik vind deze lak prachtig omdat het van kleur verloopt van dieppaars naar een warmere, roodgouden kleur. Net alsof er een unicorn over mijn nagels heeft geplast. Nee, gepoept. ZO MOOI!

Boulevard of Broken Dreams

lacquester pornflakes_14 Boulevard of Broken Dreams lijkt in eerste instantie op One Night in Bangkok door de paarse kleur, maar als je goed kijkt ontdek je hier hele andere colorshifts in. Deze lak bevat colorshifts van goud, fuchsia, rood naar blauw, paars en turquoise. Deze lak is dus meer paars/blauw terwijl One Night in Bangkok meer paars/goud is. Toch ontdek ik hier ook wat groene kleurtjes in. Ik denk dat deze lak de meeste colorshifts bevat en dat maakt Boulevard of Broken Dreams een absoluut pareltje!

lacquester pornflakes_13 Van roze/paars naar blauw.

lacquester pornflakes_12 Hier zie ik een hintje groen.

lacquester pornflakes_11Bovenaan de nagels zien we de warmere, goud/rode shift.

lacquester pornflakes_10 Van fuchsia, paars naar blauw met hier en daar een gouden glans.

lacquester pornflakes_09 Overwegend paars.

lacquester pornflakes_15Hier zie je de turkoois erg goed.

lacquester pornflakes_08Wow! Ook Boulevard of Broken Dreams is een ware musthave. Zo goed als alle kleuren van de regenboog zitten in deze lak. Ook voor deze lak geldt dat hij in het echt nog vele malen mooier is. Nog veel ‘gladder’ en nog veel meer shimmers en geglinster. Alsof er een toverfeetje over mijn nagels heeft gekotst.

Greeench

lacquester pornflakes_20 Greeench is – zoals de naam al zegt – een overwegend grasgroene lak met prachtige colorshifts naar turkoois en blauw. Perfect voor de liefhebbers van groene nagellak. Hoewel ik normaal gesproken geen groen-fan ben kan zelfs ik deze lak waarderen. Het is net het schild van een soort exotische kever, zo mooi.

lacquester pornflakes_19 Groene en blauwe colorshifts.

lacquester pornflakes_17 Hier zie je wat meer turkoois.

lacquester pornflakes_18 Hier is de grasgroene kleur goed te zien.

lacquester pornflakes_16De kleuren doen me denken aan de prints met tropische jungle bladeren en aan de Caribbische zee. Lekker exotisch en zomers, dus perfect voor het komende seizoen! Greeench heeft wat minder kleurvariatie dan de andere lakjes uit de Pornflakes collectie, maar dat maakt hem zeker niet minder mooi. Het is namelijk nog steeds een hele hoop geglitter en geglinster op je nagels, en ook Greeench is in het echt vele malen mooier dan hier op de foto.

Speechless

lacquester pornflakes_21 Speechless heeft net als Greeench veel groen, maar bevat ook warme kleuren zoals goud, rood en fuchsia. Deze lak is overwegend grasgroen met fuchsiaroze en is dus lekker opvallend en kleurrijk. Deze lak bevat colorshifts van groen, goud, koper naar paars, blauw en violet. Na de eerste swatch doet Speechless zeker zijn naam eer aan: ik kan er alleen maar stilletjes naar kijken en van genieten.

lacquester pornflakes_23 Grasgroen, goud en fuchsia met een vleugje koper.

lacquester pornflakes_27 Overwegend groen met een colorshift naar fuchsia en koper.

lacquester pornflakes_25 Overwegend fuchsia en violet met hier en daar wat groen.

lacquester pornflakes_24 Hier zie je de koperen en gouden colorshifts mooi tussen het groen en fuchsia heen piepen.

lacquester pornflakes_26 Zo veel kleur op één nagel. Wow!

lacquester pornflakes_22Schitterend, ik kan er niet veel anders over kwijt. Speechless is prachtig fuchsiaroze met hier en daar violetkleurige spikkeltjes en verandert naar grasgroen met hier en daar gouden en koperen accenten. Soms zie je één of twee kleuren en soms zie je er wel vijf, het blijft een verrassing. Speechless is mijn andere favoriete kleur uit deze collectie.

Conclusie

pornflakesIk ben zwaar fan van deze prachtige Pornflakes collectie. Ik vind ze absoluut porn-tastic! Ze zijn stuk voor stuk onbeschrijfelijk mooi en hebben een magische colorshift en fantastische glitters en glinsteringen. Echte edelsteentjes op je nagels. Van elke lak heb ik twee laagjes aangebracht over één laagje donkere nagellak (ik gebruikte zwart, maar donkerblauw of donkergrijs kan ook) voor dit effect.

Het aanbrengen gaat soepel omdat de lak helemaal niet dik is, en gek genoeg gaat het verwijderen ook prima. De lak is dan wel heel shiny & sparkly, maar voelt verder niet grof aan. Als je met je vingers over je nagels glijdt voelt de lak namelijk gewoon glad aan. Het verwijderen gaat dan ook zonder slag of stoot. Je moet ietsje langer boenen dan met een creamy lak, maar het is absoluut niet zo’n geklieder als met glitter nagellak. Zeker een pluspunt!

Ik ben zeer tevreden met mijn Pornflakes en als jouw hartje hier ook sneller van gaat kloppen zou ik zeggen, go get them while they’re hot! Ze kosten €9 per stuk (10 ml) en zijn te koop in de Lacquester webshop.

Win de Pornflakes Collection

lacquester pornflakesVan Caroline mag ik een setje Pornflakes weggeven, bestaande uit alle 4 de lakken; One Night in Bangkok, Boulevard of Broken Dreams, Greeench en Speechless, t.w.v. €36,-. Laat hieronder even weten waar deze collectie je aan doet denken en wie weet krijg jij het setje binnenkort thuisgestuurd!

Mocht je Lacquester willen volgen op social media, er is een Instagram account en alle nagellakliefhebbers kunnen lid worden van de Lacquester Nagellak Facebook groep.

Good luck!

Until next time,
Serena Verbon

Volg:

337 Reacties

  1. Fatima
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Ik doe niet mee; hou van creamy lakjes maar wilde toch zeggen dat ik het heel lief vind hoe jij anderen een podium geeft op je succesvolle blog. Je laat mensen graag meezeilen op je succes. Vind ik een heel mooie en bijzondere eigenschap. En natuurlijk weet ik dat ze mooie produkten leveren maar toch niet iedereen doet dat. Het siert jou!
    X

  2. Tess
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Deze lakjes doen mij denken aan het weer 🙂 Zo lijkt speechless op de lente als de bloemetjes op het groene gras beginnen te groeien. Of juist als de blaadjes van de herfst beginnen te verkleuren. Zo’n mooie kleurtjes! Greench is juist zo’n dagje aan de beach met een frisse wind en de mooie schakeringen van de zee. One night in bangkok doet me dan weer denken aan een lekker haardvuur op een koude winteravond of juist een zonsondergang! Boulevard of broken dreams is dan weer een regenboog! Zo’n mooie kleurtjes!

  3. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wat een mooie lakjes! Ze doen me denken aan een broeierige zomeravond 🙂

  4. Rianne
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    De lakjes doen me denken aan de reis die ik nu aan het maken ben met mijn vriend. We zitten 2,5 maand in Thailand, dus toen ik zag ‘one night in Bangkok’ begon mijn hartje sneller te kloppen. De lakjes doen me denken aan het prachtige grote paleis dat in Bangkok te bezichtigen is, de enorme kevers die ik hier heb gezien (iehhhh) en de cocktails in verschillende kleuren.

    Wat een prachtige collectie weer!

    Liefs uit Thailand

  5. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Ik vind deze nagellak echt ontzettend mooi, maar wel een beetje duur.. Ze zien er wel heel dekkend uit, dus misschien is het het wel waard 🙂

  6. Kersten
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Big fan hier!!!! Het doet me een beetje denken aan de edelsteen opaal, die kan ook zoveel verschillende kleurtjes hebben. Of het schildje van een kever, of een vleesvlieg (maar dan wel mooi 😉

  7. Edith
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    ik kan maar een ding bedenken en dat is “vuurwerk ” !

  8. Lydia
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wauw wat een super mooie kleuren. Knap hoe Caroline dat zo weet te creëren in een lak. Heel uniek. Mij doet het denken aan die overdekte glijbanen in zwembaden. Hier in de buurt is er een die er aan de binnenkant precies zo uitziet als One night in Bangkok. Geweldig! Zou ook super zijn om dit setje te winnen 😉

  9. iris van rijn
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Dit setje doet me denken aan zo een galaxy plaatje
    Allemaal onverwachte kleuren en glitters en alles door elkaar
    Prachtig!

  10. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Ik ben verliefd! Wat een prachtige lakjes. Ik krijg een beetje een 1001 nacht gevoel erbij. Mysterieus! Love it!

  11. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Bij elke kleur dacht ik dat het mijn favoriet was! Ik kan gewoon niet kiezen en vind ze allemaal echt heel erg mooi.
    Ik vraag me alleen wel af waarom je er een donkere lak onder moet doen? Komt hij dan beter uit of heeft het een andere reden.

    Om even tussendoor ook mee te doen aan de winactie doet deze collectie me echt denken aan de droomvlucht. Maar dan voor nagellak manics:)

    Fijne woensdag!
    XoXo Melanie

  12. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Hele mooie lakjes!

  13. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wat een prachtige kleuren! Eigenlijk passen de lakjes het allerbest bij de muziek die ik nu luister tijdens het lezen van dit artikel: ‘Then the Quiet Explosion’ van Hammock. Die muziek zit ook vol met glittertjes en klinkt alsof er steeds weer nieuwe regenboogjes tevoorschijn komen. Oh ja, en je elfjeskots, dat is ook wel waar 😉

  14. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Ik ben geen fan van glitterlakjes en nailart maar ik vind deze mix aan kleuren met glitters best gaaf om te zien. De mix aan kleuren doet het em echt.

    Mooi voor als je ook een knallende ooglook hebt. Ik krijg er een heel zomers en exotisch look & feel bij.

  15. anna
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wauw! Vooral die groene is zo bijzonder. Het doet mij denken aan de spiegeling van de zonnebrillen op een gaaf festival: echt de zomervibe!

  16. frz
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Het doet me denken aan verschillende rassen unicorns. En dan met name hun verschillende kleuren poep.

  17. Marije
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wauuw wat mooi!! Waar deze lak me aan doet denken? De groene kleuren doen me denken aan wandelingen door een tropisch oord met lekker veel zon en exotische planten. Dan word het avond en de meest prachtige zonsondergang komt te voorschijn met de fuchsia rode en goude tinten in de lakjes. Tijd om naar de club te gaan, mensen maken zich mooi in allemaal verschillende kleuren en tinten en ik stel me voor dat de kleuren hetzelfde zijn als in deze lakjes. De lichten in de club met paars/blauwe turkooizen tinten en de drankjes precies zo. Dan kom je terug op je hotelkamer in dat prachtige tropische hotel en denk je aan die mooie tropische blauw/groene tinten. Daar doet dit me aan denken 🙂 X

  18. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wat een prachtige nagellakjes. Natuurlijk ding ik graag mee naar deze collectie. De lakken doen mij denken aan zeemeerminnen. Ze glanzen als hun natte staarten in de zon en ze zijn holografisch net als vele vissenschubben

  19. Stephanie
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Deze lak doet me denken aan zwoele zomeravonden in een tropisch oord met al die mooie kleuren!

  20. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Ik val in herhaling: leuk voor een ander maar helemaal niets voor mij. Al kan ik er echt wel van genieten als ik het op jouw nagels zie.

  21. Joëlle
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Dit setje doet me denken aan het melkwegstelsel. Al die mooie kleuren en glimmende stukken! Doet me denken aan de sterren en hemellichamen. Prachtig!

  22. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    oh wow ze zijn echt wel geweldig van kleur
    en ook leuk dat ze soms zo kunnen verschillen van kleur

    liefs
    Karlien

  23. Sanne
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Sooo pretty! :-O

    Deze lakjes doen we me denken aan het nummer sterrenstof van de jeugd van tegenwoordig. De lakjes lijken wel vloeibare sterrenstof en in dit nummer hebben ze er zelfs een woord voor: Internagellaktisch 🙂

  24. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Ziet er gaaf uit, maar al die glitters dat is toch niet iets voor mij 🙂

  25. Susanne
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Hahaha het doet me denken aan hoe ik me nagels gisteren hebt gelakt. 3 glitterlakken overelkaar.
    Kan zeggen; t was geen succes haha!

  26. Eliska
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wauw echt prachtig, mij laat het
    Denken aan een excotisch land met allemaal unicorns en van die mooie beestjes,
    En het doet me ook denken aan zo’n strand feestje met allemaal lichtjes.
    Heel mooi deze ! Xx

  27. Yasmin
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wauw! Prachtige pakjes!! Ze doen mij denken aan die Galaxy foto’s van weheartit.

  28. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Zulke nagellakjes vind ik zoooo mooi!

  29. Maike
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wauw ik ben verliefd denk ik hahah (‘:
    Ze doen me denken aan een supermooi koraalrif in de rode zee. Ik ging daar duiken op vakantie in Jordanië, en het was echt fantastisch! Allemaal mooie kleuren koraal en prachtige glinsterende vissen… Als je die allemaal in een potje nagellak zou proppen zouden deze Pornflakes eruit komen (:
    Fantastische nagellakjes, echt heel knap gedaan

  30. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Oh wauww wat een prachtige lakjes! Ze doen mij denken aan een fijne zomerdag op het strand!

  31. Anouk
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Waaaaaaaaaauw de mooiste nagellak die ik oooooit heb gezien!! Alleen wel een gedoe om eraf te krijgen denk ik ?! (Horeca, dus na max 2 dagen moet het er bij mij weer af)

    • Serena
      Auteur
      25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

      Hi Anouk,
      Dat was precies mijn idee maar het gaat er juist heel gemakkelijk af, het is absoluut geen werkje zoals bij een glitter nagellak. Echt een pluspunt!

  32. marion
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wow wat een mooie kleur lakjes, heel apart en errug mooi!! Ze doen mij denken aan galaxy! De ruimte met al zijn bijzondere kleuren en patronen van licht. Maar ook lijkt het een beetje op het siervuurwerk met al die kleurtjes!

  33. Elke
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wow, wat gaaaaf die pornflakes! Lijkt me alleen niet echt handig voor mijn productiviteit, ik zou de halve dag naar mijn nagels staren en draaien om de kleuren te zien 😉 Anyway, je kent toch wel de mythe dat er een pot met goud aan het einde van de regenboog staat? Ik denk dat het geen pot met goud is, maar een glimmende schaal met deze nagellakjes! Inclusief kleine kabouters in glitterjasjes die ze angstvallig bewaken voor eksters ;). Dáár doet het mij aan denken, dat die kabouters de hele dag glitters vangen uit de lucht en ze vermalen tot kleine stukjes, door ze te verfrommelen in hun kabouter-knuistjes. De unicorns in de buurt eten dit op, (leven uitsluitend op een dieet van de glitters), herkauwen en leggen er vervolgens piekfijne drolletjes van. Aan de kabouters de fijne taak hier een mooie nagellak van te brouwen, waar het recept tot op het geheim van bleef. Laquester heeft ‘m gevonden!

    • 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

      Ik reageer nooit, maar jou:
      “De unicorns in de buurt eten dit op, (leven uitsluitend op een dieet van de glitters), herkauwen en leggen er vervolgens piekfijne drolletjes van.”

      is toch best wel een van de genialere uitspraken ooit!

      Unicorns for presidents!

  34. 25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wat een leuke lakjes mij doen ze een beetje denken aan times square in New york daar zijn ook zoveel kleurtjes als in de lakjes x

  35. Sjess
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Ik ben ook echt fan van Lacquester! Maar deze zijn mij té glimmend :).

  36. Dominique
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Dit is echt zoooo mooi! De lakjes doen me denken aan ‘late night summer parties’. Uitgaan, palmbomen en cocktails. Echt super mooi dat ze verschillende kleuren hebben in het zonlicht. Écht prachtig. Ik zou heel blij zijn als ik ze straks op mijn deurmat zie liggen!!

  37. Syl
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Bij de eerste dacht ik meteen aan ‘fantasy fire’

  38. YG
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wauuww ze zijn echt super mooi!!

  39. Tessa
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Deze collectie doet me denken aan een van mijn eerste dates met mijn vriend. We gingen na de bios in een park naar sterren kijken. Super romantisch en heel mooi 🙂 Als ik deze lakjes zie glinsteren, moet ik er even aan terugdenken.

  40. Jana
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Woooohh so pretty! :3 Ze reminden me erg aan de kosmos met haar melkwegen, zwarte gaten en ander moois ! Een beetje ruimte in mijn persoonlijk heelal (=nagellakcollectie) is welkom!

  41. Mandy
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Elke keer weer als ik op haar Facebook kijk zwijmel ik weg bij deze mooie nagellakjes.. Helaas heb ik het geld niet om ze te kopen 🙁
    Maar ik moet gelijk denken aan 1000 en 1 nachten! Al die mooie verschillende kleurtjes in 1 lakje!
    Ik hoop zo dat ik dit mag winnen en aan mijn nagellak stash mag toevoegen!

  42. Naomi
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Bij deze prachtige collectie moest ik denken aan een warme avond op een prachtig paradijs! Lekker aan het eten met de ondergaande zon schijnend op je nagels! Ik vind de nagellakjes echt prachtig!

    Xx Naomi

  43. Jennifer
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Ik ben duidelijk al met mijn hoofd bij de zomer. Ik las de naam van de collectie namelijk als ‘boulevard of broken bikinis…’

    Groetjes en liefs!
    Jennifer

  44. simone
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Wauw wat een gave lakjes! Mij doen ze denken aan een piesende eenhoorn haha *glitters, glitters everywhere!* Groetjes, Simone

  45. Marijn
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    De nagellakjes doen mij denken aan een warme dag aan het strand/zwembad in een Caribisch gebied, waar je dan in van die stenen huisjes slaapt omringd met superkleurrijke bloemen en planten. Je loopt dan op zo’n paadje met allemaal kleine steentjes in je bikini met een superkleurrijke kimono/jurkje eroverheen en de zon schijnt heerlijk op je huid. En zo’n nagellakje zou het geheel natuurlijk perfect afmaken, omdat het zo vrolijk, zomers en glitterig is. Hier doen die nagellakjes me aan denken, hihi. :p

  46. Hylke
    25 februari 2015 / woensdag, 25 februari 2015

    Mij doen deze nagellakjes denken aan een hemel vol met sterren. Een galaxy gevoel. Ik hou van sterren. Je hebt er zo oneindig veel. In verschillende kleuren. Ik zou me er, met deze nagellakjes op mijn nagels, heel wat af kunnen sprankelen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *