Hunkemöller Fashionweek Collectie + win een €100,- gift card

Hebben jullie de nieuwe Fashionweek Collectie van Hunkemöller al gespot? Ik liep van de week Hunkemöller hier in Houten binnen en WOW, ik werd echt overspoeld door felle, trendy kleurtjes, sexy kant, leuke printjes en interessante details. Ik denk dat ik deze collectie werkelijk de leukste collectie tot nu toe vind. Allereerst is de Fashionweek Collectie lekker divers dus er is voor elk wat wils, of je nu van sexy zwart kant houdt of liever gaat voor zachte pastelkleurtjes en romantische prints. De collectie is ook nog heel erg uitgebreid dus er is ontzettend veel keuze. Hunkemöller had mij gevraagd mijn favorieten uit te zoeken en ik had gewoon moeite met kiezen, het liefst nam ik alles mee naar huis!

Uiteindelijk ben ik met twee mooie lingeriesetjes en twee fijne chillpakjes naar huis gegaan, die ik hieronder graag even aan jullie laat zien;

hunkemoller fashion week_ - 9 hunkemoller fashion week_ - 8 Dit chillpak leek me heerlijk voor als er straks weer wat koudere dagen aan komen. De joggingbroek zit superlekker en vind ik stiekem zelfs leuk genoeg voor buitenshuis. Paar leuke sneakers eronder en gaan! De ruimvallende sweater is van een fijne, soepele stof en kon hem vanwege het leuke ananasprintje niet laten hangen! Deze stoere combinatie is ideaal om in te chillen. Ik zie mezelf er al helemaal in zitten op de bank met een Netflixje aan.

hunkemoller fashion week_ - 7 hunkemoller fashion week_ - 6 Ook dit setje vond ik leuk. De mooie kanten details op het T-shirt geven het shirt nét even iets extra’s en komen leuk terug in het broekje. Wat een mooi, floral printje heeft dat broekje ook! Ik viel er meteen voor. Ik ben namelijk heel erg van de printjes! Maar zo in combinatie met het effen shirt is alles mooi in balans. Ik vind deze combinatie heel lieflijk en romantisch, maar zeker niet kinderachtig. En ideaal om nu lekker in te relaxen met deze warmere temperaturen in huis!

hunkemoller fashion week_ - 2 hunkemoller fashion week_ - 1Wow, ook hier viel ik meteen als een blok voor! Ik ben dol op longline BH’s. Ze geven meer stevigheid en vanwege deze vorm kan ik mijn borsten een mooie boost geven. Ze bevinden zich namelijk iets aan de zijkant en in deze BH worden ze meer naar het midden geduwd, en dat zorgt bij mij voor een mooi, verleidelijk decolleté. Maar check de kleur! Dat is echt knallend roze. Speels en girly, maar ook wat stoerder vanwege de zwarte lijnen. Daar word je toch vrolijk van als je ‘s ochtends voor de spiegel staat? Geeft me meteen een flinke teug zelfvertrouwen. Hier mag ik zeker in gezien worden, toch? 😉 De kimono is overigens niet van Hunkemöller.

hunkemoller fashion week_ - 3 hunkemoller fashion week_ - 5 hunkemoller fashion week_ - 4Ook dit setje greep meteen mijn aandacht. Het is ten eerste een prachtige kleur jeansblauw, maar ik vind vooral het lijnenspel op de rug erg mooi en sexy. Daarbij zit de BH ook erg lekker en stevig en vind ik de combinatie met blauw kant en de printjes erg, erg mooi. Ik vind het een chique setje waar ik me heel vrouwelijk en verleidelijk in voel. En PS. het broekje zit geweldig! De brede, kanten rand valt precies goed op eventuele heupvetjes (you know what I mean). De kanten kimono is overigens niet van Hunkemöller.

Kortom, de nieuwe Fashionweek Collectie van Hunkemöller is absoluut de moeite waard om te bekijken. En goed nieuws, t/m zondag 4 september 2016 geldt er nog 20% korting op de gehele Fashionweek Collectie, zowel in de winkels als online. Wat ik jullie nu heb laten zien is slechts een kleine greep van de collectie, want zoals ik al eerder aangaf is de collectie onwijs groot en uitgebreid en is er voor elk wat wils.

Hunkemoller-Giftcard-150Ik ben zelf helemaal enthousiast over deze collectie, en ik ben benieuwd of jullie ook al iets moois hebben gespot uit deze Fashionweek Collectie! Bekijk hier de gehele collectie en laat het me zeker even weten in de comments! Op deze manier doe je meteen mee met de winactie waarbij je kans maakt op een gift card t.w.v. €100,-. Zorg dat je een geldig e-mailadres achter laat, zodat ik je na afloop van de winactie kan contacteren. Meedoen met deze winactie kan t/m 5 september 2016.

Until next time,
Serena Verbon

Volg:

801 Reacties

  1. Sanne
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Ik heb net nieuwe bh’s nodig, dus dit zou handig uitkomen. Die jeans blauwe setje is echt heel mooi, maar alles met kant vind ik prachtig en zou ik dan ook wel willen hebben.

  2. Sharon
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wow leuke collectie, genoeg mooi/leuke dingen gezien. Vooral de Body Lace bow en de Body Lace dot vind ik geweldig, zo mooi! (en sexy) Ook het setje Alexis vind ik top.

  3. Jade
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Hiya Serena,
    Wat een leuk artikel en die setjes staan je echt prachtig! Zelf had ik de fashionweek collectie al eerder gespot en ik vond vooral de HKMX artikelen erg opvallen. Normaal valt mijn oog veel sneller op de normale lingerie van Hunkemöller en daarom was ik erg onder de indruk van de sportcollectie. Als ik er alleen al naar kijk heb ik zin om te sporten. Zelf rijd ik paard en hockey ik veel, dat zijn beide best intensieve sporten voor je borsten en toch ben ik nog niet in het bezit van een sportbeha. Deze cadeaubon zou mij daarom goed helpen! x

  4. Iris
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    De zwarte kanten ‘Dinah’ bh vind ik erg mooi, met gekruiste bandjes onder aan de bh en een interessante achterkant! Daarnaast vond ik de ‘Camiset Flock Dot’ ook een topper uit de collectie, zowel in het zwart als in het paars/blauw!

  5. 31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Helaas kan ik niet mee doen, met mijn 95E weten ze bij Hunkemöller geen raad 😉

  6. Ayda
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Hoihoi!

    Hele fijne collectie en normaal gesproken ben ik dol op de lingerie van Hunkemöller, maar ik heb vooral hele leuke sport items gezien in de fashion week collectie!! Ik sport sinds een aantal maanden weer en het wordt tijd voor een aantal nieuwe sportkeldingstukken. Een mooie legging, sportbh of een sport Brazilian ondergoed (dit is echt gewéldig, nooit meer met m’n mooie lingerie sporten!) zou van harte welkom zijn.

    Liefs,

    Ps: je straalt echt op de foto’s, mooi!

  7. Lauren
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Super mooie collectie! Er zit zoveel tussen wat ik wel zou willen hebben, haha.

  8. Chris
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wauw! Wat een prachtige collectie! Zelf draag ik gewoon bh´s van de hema omdat ik nog best wel jong ben, alleen voel ik me daar niet zo zelfverzekerd in. Ik heb ik je boek gelezen dat je je veel zelfverzekerder voelt in goede en mooie lingerie. (Wat een mooie foto´s in dat boek trouwens!) Dat moet ik maar een gaan uitproberen! Zelf vind ik het tweede setje lingerie die je aanhebt het mooist. Liefs Chris

  9. Aniek
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Dan zou ik misschien wel voor de Cardigan knit gaan

  10. Hilde VE
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Hoi, ik vind de slipdress Janice mooi en daarnaast de voorgevomde push-up beugel bh Blake :-)… en zoveel meer! Zo een gift card winnen zou echt de max zijn!

  11. Zoë
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Hi Serena, ik vind ten eerste je de setjes echt zo ontzettend mooi staan! En wat een fantastische collectie. Ik vind alles heel gaaf. Eindelijk pas ik bh’s dat zou een leuke reden zijn om de gift card the winnen. Liefs

  12. susan
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Ik ben heel erg benieuwd naar de nieuwe collectie, ook naar de sport kleding omdat ik dans op hoog niveau en dus goede sportkleding nodig heb. Ik haal eigenlijk nooit lingerie bij de Hunkemöller omdat ik nog best wel jong ben en mijn moeder meestal zegt dat ik beter naar de Hema kan gaan omdat het daar goedkoper is en ik kleedgeld heb. Ik zou het dus echt super leuk vinden om eens wat van de Hunkemöller te proberen en misschien bevalt het wel zo goed dat ik als ik nieuw lingerie nodig heb gewoon wat langer ga sparen 🙂

  13. Eva
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wauw dat blauwe setje staat je heel erg mooi! Ik heb zelf een grote cupmaat dus juiste BH’s vinden met genoeg ondersteuning die er ook nog eens mooi uitzien is soms lastig, maar Hunkemöller heeft gelukkig genoeg om uit te kiezen. Ik doe daarom graag mee aan de winactie! 🙂

  14. Lisa
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Ik ben sowieso helemaal gek van hunkemoller, maar de nieuwe collectie is egt waanzinnig! de sportbh’s vind ik er super uit zien…
    De lace bralette waar je een keer wat over hebt geschreven vond ik ook je zo mooi staan, laatst was hij in de sale voor 5 euro!! dacht gelijk aan je artikel/review dus heb hem gelijk gekocht! Nog steeds super blij mee 🙂

  15. 31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Ik ben eigenlijk wel benieuwd of ik tegenwoordig wel in hunkemöller lingerie pas (cupsize-wise). Heeft mij in het verleden al heel wat traantjes gekost namelijk. Mocht dat zo zijn, kan ik die tegoed bon natuurlijk wel heel goed gebruiken. En anders komt het wel op aan die mooie chill-pakken!

  16. Marianne
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Zeker een leuke collectie! Vind de blauwe Theresa BH erg mooi, of zo’n brazilian setje en die shorts met ananas print ook te gek. Of zo’n fijne sweatpants..genoeg dus voor op mijn verlangen lijstje.

  17. Janneke
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wat een mooie collectie. Ik vind het roze setje het mooiste(staat je ook super) en heb op de website nog veel andere mooie bh’s gezien.

  18. Paulien Illy
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    vooral de sportbh’s zijn echt heaven! ook de body van lace is zo ontzettend mooi. Ik ga heel graag de collectie shoppen.

  19. Britt
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    De HKMX sportlegging en bh zien er heel erg goed uit! Tijdens het sporten voel ik me nooit op zijn allercharmanst, maar zo helpt het toch wel mee om me sexy, vrouwelijk en fijn te voelen!

  20. Madelon
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Dat blauwe setje.zo voelt elke vrouw zich toch mooi. Zelfs het licht mag aan in de slaapkamer☺

  21. Amanda
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Ik heb gekeken naar de longline bh van Anna Nooshin. Helaas was deze maar tot maat C80 beschikbaar, te klein voor mij. Ook de roze longline vind ik erg mooi. Ik heb er al twee in mijn kast liggen. Als ik het aantrek, voel ik me gelijk een stuk zelfverzekerder. De nieuwe collectie vind ik beter dan de vorige.
    Dus ik ga graag shoppen met een cadeaucard!

  22. Kimberly Kooy
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wat een ontzettende mooie setjes inderdaad. Vooral de laatste paar foto’s vind ik heel mooi!

  23. marije
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Oh prachtig! En ook heel stijlvolle foto’s!!

    Ik kan wel erg goed een setje gebruiken, want ik heb dit jaar een challenge met mezelf; het hele jaar NIKS kopen qua kleding.. en dus ook geen lingerie (of schoenen, of laarsjes, of panty’s, of sokken, of jassen, of rokjes, of jurkjes… etc etc). Ik mis het niet eens echt, maar nu is er net een bh kapot gegaan dus ik zit een beetje omhoog (of m’n borsten een beetje omlaag ;)). Dus eh ja, ik doe graag mee.

  24. Sanneke
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wat een ongelofelijk mooie collectie! Heel schattig maar ook sexy en vrouwelijk! Zou er helemaal happy van worden als ik deze zou kunnen dragen, en helemaal als dat met een giftcard gescoord kan worden natuurlijk 🙂

  25. Marjan
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wow, staat je allemaal prachtig! I love Hunkemöller! Zou leuk zijn als jij, net als Anna Nooshin, een keer een collectie zou mogen ontwerpen. Je hebt in ieder geval het lijf om zelf de fotoshoot te doen! 🙂

  26. Jvdh
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Ik vind het Blake-setje mooi.

  27. 31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    wat een prachtige outfits zeg vooral de laatste vind ik schitterend, blauw staat jouw ook erg goed moet ik zeggen (+ extra compliment nogmaals over je haar, love the blonde highlights)

    • 31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

      en natuurlijk doe ik ook al te graag mee met deze win-actie! ik hou van de hunkemoller haha heb er al twee keer besteld twee weken geleden (anna nooshin collectie) maar goede en mooie lingerie komt altijd van pas!

  28. Bea
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    De blauwe set op deze webpagina vind ik echt prachtig.

  29. Dominique de Jong
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wat staat het je prachtig! Het jeans kleurtje setje, wauw! Hunkemoller is echt mijn favo lingerie winkel. Het setje ‘Dinah’ vind ik het een van de mooiste. Ik zou de waardebon erg graag willen winnen!

  30. Margo
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Ik vind de Badjas Sweat cable erg mooi.

  31. Marielle
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wat een gave collectie.
    Vandaag in Utrecht mijn ogen uit gekeken.
    Hoe leuk zou het zijn 100 euro shop tegoed te winnen zodat je wat super leuke dingen kan kopen.

    Overigens staan deze setjes je echt prachtig
    Wees trots

  32. Nina
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Ik ben dol op kant en deze collectie bevat weer super veel mooie kanten setjes! Dus ik weet wel waar ik die €100 aan zou besteden!

  33. lottie
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    WAUW! wie wordt er nou niet blij van nieuwe lingerie?!

  34. zeevrouw
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Ik vind het er maar zeeman-achtig uitzien, sorry.

  35. Jolien de Kraker
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wauw Serena! Wat zie je er mooi uit. Je blauwe setje is echt geweldig, die zou ik ook wel graag willen aanschaffen. Ik ben sinds een tijdje weer lekker aan het sporten, zoek alleen nog een sport BH, want met een F-cup gewoon rennen, dat werkt niet zo. Dus die zou ik ook zeker hier willen aanschaffen, paar hele mooie en supportive bra’s gezien! En een fijne sportlegging/capri, die zou ook wel van pas komen. Genoeg keuze dus 🙂

    Ik ben heel erg benieuwd, succes met kiezen!

  36. Vera
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wauw, wat zie je er goed uit! Ik ben helemaal verliefd op dat blauwe setje, staat je ook super! Ik zag op de site ook een aantal body’s, die zou mijn vriend ook wel waarderen denk ik 😉 x

  37. Britt
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wow, wat een super mooie collectie en top foto’s! Ik ben nu weer begonnen met sporten en een cupmaatje afgevallen, maar helaas laat mijn studentenbankrekening nog geen nieuwe lingerie toe.. Zou een mooie kans zijn! Want die blauwe, I’m in love!

  38. Mirjam
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    De Fashionweek Collectie is inderdaad een prachtige collectie aan ondermode.
    Eén tot twee keer per week sport ik.
    Mijn oog viel direct op de HKMX The Game sport bh level 1. Wat ideaal als je de sportschool in stapt.

  39. Danielle
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wat mooi, maar ik ben verliefd op je kimono?..ik ben alleen bang dat hij niet meer verkrijgbaar is.. Waar is de kimono van??

  40. Marlous
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wat ben je mooi!

  41. 31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wauw, Serena, wat een prachtige foto’s! Mag zeker gezien worden 🙂
    En wat een leuke winactie! Hunkemöller is al lang één van mijn favoriete winkels, dus ik doe zeker mee! Mijn favorieten zijn het Brazilian Blake en het Theresa setje! De kleuren daarvan vind ik prachtig.

  42. cis
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Super leuk dat heel veel bh’s van de collectie een bijzondere achterkant hebben! Ik denk/ hoop dat dat in wordt! leuk met een laag shirtje:D Van de items die jij aanhebt op de foto’s vind ik de blauwe het leukst (heeft die de sluiting aan de voorkant??)

    • Serena
      Auteur
      31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

      Klopt Cis, sluiting aan de voorkant!

  43. Laura
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    First things first; wat zie je er geweldig uit! Prachtig lichaam! Het roze setje vind ik echt prachtig, felle kleuren zijn naar mijn mening altijd goed!
    Ik doe dan ook zeker mee aan de winactie.

  44. Mireille
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Ik ben verliefd op het setje blauwe setje wat je draagt (blake) die rug! <3 en op de site staat ook een hele gave body die mijn vriend ook wel zal waarderen(body lace dot).Dus ik doe graag mee met de winactie!

  45. Eva
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wow! Wat een mooie collectie. Het is uitdagend, maar tevens ook chic. Vooral dat blauw setje spreekt me erg aan.

  46. Marloes
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Ik vind de blauwe set geweldig maar zag op de site ook een mooie bandeau slipdress! Super mooi, word hebberig!

  47. Astrid Cobben
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Veelste veel leuks….maar dat blauwe setje wat jij aan hebt vind ik echt geweldig en wat mijn aandacht trekt is die superleuke achterkant met die bandjes zo….was meteen verliefd toen ik het zag

  48. Carlijn Jansen
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Ze hebben zulke mooie dingen dit seizoen!
    Ik vind het blauwe setjes echt geweldig en de lounge setjes zijn ook super cute. Knappert

    Xoxo

  49. Andrea
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Wauw, mooie collectie!
    En wat heb jij een goed figuur!
    Chillpak met de ananas lijkt me ook heerlijk en is zo leuk!

  50. Lisan
    31 augustus 2016 / woensdag, 31 augustus 2016

    Heyy Serena!

    Echt super mooie collectie zeg. En wat staan die items je goed. Ik vind het knap dat je je zo durft te laten zien op internet. Je ziet er wel heel mooi uit hoor! Ik doe zeker mee met je winactie, ik vond het Secret Lace Contrast setje het mooist.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *