Guess Girl Fragrance Review
Al eerder schreef ik over het sprookjesachtige Guess Girl event in New York en over de parfumeur Laurent Le Guernec, maar vandaag wil ik het Guess Girl parfum eens goed aan jullie voorstellen. Ik heb er ongeveer een half jaar op moeten wachten (embargo’s, embargo’s), maar nu kan ik dan eindelijk een review schrijven over dit fruitige, verleidelijke parfum. In Amerika is de geur al een hele tijd te koop, maar in Nederland zal Guess Girl vanaf halverwege april (vanaf nu tot de komende weken) in de schappen komen te liggen.
Van de flacon alleen al word ik blij! Lekker roze, meisjesachtig en speels. Zelfs de vloeistof is roze! Ik ben vooral erg gecharmeerd door de grote bloemendop. Het zwarte lint en de zwarte letters maken het net iets stoerder. De flacon past uitstekend bij het parfum: liefdevol, sexy, vrouwelijk en flirterig.
Parfumeur Laurent le Guernec vertelt “Ik wilde dit GUESS-parfum een jeugdig, flirterig en ultrasexy facet meegeven dat is geinspireerd op vrouwen als Brigitte Bardot en Marilyn Monroe. De geur van acaciabloem vertegenwoordigt precies dat zwoele en liefdevolle van de Guess Girl waar ik naar op zoek was. Deze intrigerende dualiteit vormde de basis voor de geur. Om de exotische, sexy sfeer te versterken, besloot ik mimosa met paradijsorchidee te mengen, een combinatie die doet denken aan een Californische zonsondergang“.
Hoewel de flacon er roze en lief uitziet, is Guess Girl geen mierzoete snoeperige geur. Het parfum opent fris en fruitigzoet met de geuren van rijpe frambozen, sappige meloenen en frisse bergamot (dat is een citrusvrucht). Al snel vermengt het parfum zich met het bloemige hart. De geur wordt iets minder zoet, maar wel iets poederiger, zachter en vrouwelijker. In het hart bevinden zich exotische bloemensoorten zoals de Braziliaanse paradijsorchidee, acaciabloem (mimosa) en lelie.
Na een aantal uren begint de basis lichtelijk door te breken. Persoonlijk vind ik een parfum altijd het lekkerste wanneer het bij de basis aankomt. Het parfum krijgt dan iets meer karakter, iets meer warmte en sensualiteit. De basis van Guess Girl bestaat uit Australisch sandelhout en Madagascar vanille. Een warme, sexy en onweerstaanbare geurencombinatie.
Al met al is Guess Girl een fruitige bloemengeur met een exotisch, verleidelijk tintje. De zwoele basis maakt dit parfum verleidelijk en onweerstaanbaar en de frisse, fruitige topnoot maakt het wat speelser en flirteriger. Het zachte, poederige hart maakt het een sexy, origineel en vrouwelijk parfum. Guess Girl is een prettig parfum wat niet te veel van alles heeft. Het is niet te zoet, niet te bloemig, niet te fris en niet te kruidig. Het is een zacht en bloemig parfum met een fruitige topnoot en een sensuele basis. Een draagbare geur die bij veel vrouwen, jong en oud, goed in de smaak zal vallen. Echt een bestseller! Hier op de redactie zijn we in elk geval fan (Eline en Yolanda heb ik beiden een flacon mee naar huis gegeven).
De Guess Girl collectie bestaat uit;
- eau de toilette 30ml – €33
- eau de toilette 50ml – €43
- eau de toilette 100ml – €53
- body lotion 200ml – €17,50
- showergel 200ml – €17,50
GUESS GIRL GIVEAWAY
Zijn jullie enthousiast over Guess Girl? Dan heb je geluk! Van Coty mag ik namelijk 5 Guess Girl pakketten weggeven aan mijn bezoekers, bestaande uit de geur met een shower gel. Whoohoo!
Wat moet je doen om mee te doen aan deze giveaway? Laat hieronder een comment achter met het antwoord op de volgende vraag; wat haalt het meisje in jou naar boven?
Wat vinden jullie van Guess Girl? Spreekt de geuromschrijving jullie aan?
Until next time,
Serena Verbon
Simpel: elke keer dat ik met mijn vriendinnen afspreek komt het meisje naar boven! Heeerlijk, die kinderachtige humor 🙂
Amber Heard als model, geweldig <3
en weer een leuke winactie haha! de geuromschrijving spreekt mij echt aan, ik hou sowieso van zoete of bloemige parfums! hm wat haalt het meisje in mij naar boven..dat is denk ik vooral als ik iets over sprookjes lees of zie hahaa! ook al ben ik nu 18, sprookjes blijven leuk! En disneyfilms..best erg dit:) maar dan voel ik me weer een (klein) meisje. en natuurlijk de momenten dat ik mijn make-up gedaan heb, leuke kleren aanheb en me gewoon mooi voel. tot wanneer geldt deze winactie eigenlijk?
Ooh ik ben dol op Guess dus dit geurtje zal zeker niet teleurstellen! Het meisje in mij komt helemaal naar boven als ik naar iets kijk met een pakkend liefdesverhaal, zoals series als Gossip Birl of films als Titanic.<3
Samen met vriendinnen op de bank een ouderwets, gezellig filmavondje houden. Met natuurlijk veel hapjes en drankjes, wijntjes en snacks. Leuke meidenfilms of romantische komedies en zwijmelmuziek, kaarsjes aan, kannetje thee. Lekker bankhangen, maar natuurlijk wel in mijn meest schattige zomerjurkjes met gave pumps eronder.
Lekker elkaar opmaken, maskertjes smeren en het nieuwe geurtje van Guess.
Als ik een dag op mijn oppaskindje moet oppassen. Een dagje met de barbie’s, poppen en andere kleine meisjes dingen doen 🙂
Wat haalt het meisje in mij naar boven? Wat een leuke vraag!
Ja, ik ben een meisje in hart en nieren, maar ik heb er nooit goed over nagedacht wanneer dat het beste tot uiting komt. Tot nu toe dan.
Mezelf urenlang tot in de puntjes verzorgen en opdoffen met mooie schoonheidsproducten haalt echt de vrouw in mij naar boven!
Verder natuurlijk de continue drang om te kletsen en onschuldige roddels te verspreiden met vriendinnen, een snel kloppend hart bij de aanschaf van een paar nieuwe high-heels, het nippen aan mierzoete cocktails, het fantaseren over een bruiloft met een prachtige jurk rozenblaadjes en witte duiven, ongemakkelijke hormoonschommelingen en mijn liefde voor alles wat de kleur rozen heeft, maken het dat ik me echt een meisje-meisje voel en noooit met het mannelijk geslacht zou willen ruilen!
Oh, en ik zou het heel leuk vinden om deze set te winnen!
Ik ben dol op poeder achting geurtjes, en het flesje staat vast prachtig op mijn kaptafel.
Nieuwe luchtjes en make upjes kopen en uitproberen. Ik ben niet zo girly girly maar als ik dat doe komt het meisje in mij naar boven!
Het meisje geeft een lente inspiratie aan mij! Zin hebben in de lente, een zomerjurkje aan en picknicken in het park! lekker een parfum op, en de geuren van fruit om ons heen 🙂
WOHOOO. yes dankje wel Serena, eindelijk kan ik meedoen aan een win actie zonder
Facebook. THNQ THNQ. ook al heb ik niet gewonnen alleen dat ik mee kan doen vind ik al SUPERRRRRRR.
kleur roze haalt het meisje in mij naar boven.
lijkt me heel erg lekker! Fijn dat er een winactie bij is!
Wat het meisje in mij naar boven haalt? Hakken, krullen in m’n haar, een kleedje aan, en natuurlijk lekkere parfum, and i’m good to go! 🙂
het meisje in mij naar boven haalt is…….. korte jurkjes of rokjes, strakke shirtjes(ik ben best slank) en lekker een uur voor de spiegel staan, en elke keer als ik in de stad loop even naar de douglas, ici paris xl, sephora, kruitvat en etos!! je hebt het vast doorgekregen, ik doe mee!!
Bij mij haalt mijn kleding het meisje bij mij naar boven. Vroeger droeg ik al bloemetjesbroeken en nu heb ik er ook weer eentje. Zo leuk dat oude tijden herleven. Dit geurtje zal er helemaal perfect bij passen. Bloemig, fris en fruitig, geuren waarvan ik hou. Het flesje is ook beeldig. I hope so!!!
Mijn kinderen halen het meisje in mij naar boven, vrolijk en zorgeloos. Dat wil ik mijn kinderen ook geven.
Gezellig met vriendinnen aan het strand liggen ijsje eten en met een donkere zonnenbril lekkere jongens bespieden!
Mn lieve vriendje haalt het meisje in mij naar boven. Door hem voel ik me echt een prinsesje en kan ik lekker mezelf zijn. Helaas moet ik straks een tijdje zonder hem, en ga ik hem heel erg missen 🙁
Wat haalt het meisje in mij naar boven, opmaken,hoge hakken aan drankje drinken en uitgaan met vrienden(en dan vooral in de zomer).
het dochtertje van een goede kennis van ons. ze is 4 en enorm eigenwijs! om heel eerlijk te zijn heb ik nog steeds de neiging barbie’s leuk aan te kleden hahaha :p ook de click-it’s van ”meisjes”lego vind ik stiekem nog steeds geweldig. volgens mij stop je alleen maar met spelen met dit soort spullen omdat je er te oud voor word gevonden, en er zijn vast anderen die dit ook herkennen… maar zo’n schattig meisje is natuurlijk een perfect excuus!
Meisje in mij? Op de schommel! Dat deed ik vroeger altijd op t pleintje achter onze huis! En toen ging ik heel hoog… Een beetje bang, maar zoo fijn! Als ik ergens een schommel zie, dan begin ik weer hoor… 😀
kleine kinderen die gewoon zorgeloos voorbij lopen, mijn vriendinnen, als mijn opa uit schotland er is. uren kletsen, winkelen, een leuke man haha. en vooral de kleine dingetjes in het leven, zoals oude foto’s die je ziet. herinneringen op doen met mijn moeder. of met mijn vader een wandeling maken.
Wat haalt het meisje naar boven…
Hoe cliché dit ook mag klinken, en dan mss zeker van een niet typisch girly girl…
Maar ken je het gevoel als je net iemand begint leuk te vinden, maar het nog niet toegeeft aan jezelf? Het is toch maar random iemand, maar telkens als je die persoon ziet kan je niet anders dan spontaan beginnen glimlachen… Je voelt je echt als een meisje: denk Pink, Sweet, Giggly ^^
ROZE ROZE ROZE ROZE…
en kittens 😀
Het ultieme zomergevoel naast de flacon waar het geurtje in ziet , ziet het meisje er net zo vrolijk uit waardoor ik super veel zin krijg in de zomer lekker jurkjesweer en zonder jas fietsen en lekker bruin worden. Loveit!!!!!!
de parfum lijkt me een echt lekker zomer geurtje als ik m niet win ga ik hem denk ik zelf halen (nog evensparen 😉 de geuromschrijving vind ik trouwens erg goed het is echt goed te begrijpen! wat haalt het meisje in mij naar boven? mmm even denken…. als ik op vakantie ben en in mijn sleehakken (Sowieso hakken!!) en zwierige jurkje over de boulevard loop met mn haren lekker los zonnebril op heerlijk!! dan ben ik echt een meisje meisje maar dat komt denk ik vooral door de hakken want dat geeft je altijd zo’n meisjes gevoel xx
Als het een mooie lente dag is en ik in een jurkje en slippers en gelakte nagels naar school fiets!
Wat bij mij het meisje naar boven haalt is..
Lekker in de make-up schappen rond snuffelen en dan erover nadenken wat voor looks ik ermee kan maken.
En als ik de look dan eenmaal gemaakt heb lachen over het feit dat de look heel anders is geworden dan dat het in mijn hoofd was.
x
Mijn passie voor make-up!
En natuurlijk het giechelen met vriendinnen,slaapfeestjes,uren lang praten,elkaar opmaken,sieraden maken en ik vind het altijd fijn om er leuk uit te zien!
Als ik iets aan heb wat er niet leuk uit ziet (voor mij) dan zit ik niet echt lekker in mijn vel.
Ik ben er trouwens niet echt mee bezig of anderen leuk vinden wat ik aan heb maar als ik het dus zelf niet leuk vind dan ben ik echt een beetje prikkelbaar.
2 uur lang voor de schappen van de etos/kruitvat staan, en alle etiketten lezen om daarna met zoveel mogelijk beautyproducten weg te lopen!
Wat het meisje in mij naar boven haalt is het dragen van een nieuw kleedje in de zomer, mijn collectie zeep in blikken dozen bewonderen, met vriendinnen een verwenavond houden <3 … Maar vooral mijn vriend haalt het meisje in mij naar boven 🙂
Die kleine schattige bloemetjes die in de lente weer naar boven komen, dan kan ik het bijna niet weerstaan om er een paar te plukken en er een mooi bosje van te maken om ze daarna aan mijn moeder te geven, zoals ik toen ik een klein meisje was ook altijd deed (stiekem nu nog steeds)… 🙂 kus Amber
Wat haalt het meisje bij mij naar boven? Als ik de bejaarde op mijn stage lekker kan vertroetelen, zo komt het zorgende meisje bij mij naar boven! en wat zouden ze genieten van deze lekkere geur om mij heen:)
Ik ga vrijdag met vriendinnen een meidenavondje houden! Dat haalt echt het meisje in me naar boven lekker gezellig meidenfilms kijken, maskertjes op doen, nagels lakken, beauty filmpjes kijken, gezellig bij kletsen daar houd ik echt van ! Xx Kristina
Yaaah ik doe mee !!
Wat het foto hierboven in me haalt is als volgt;
Dat deze geur heel erg vrouwlijk is en fresh is en het wel naar bloemen ruikt deze lijkt me lekker om ermee zuinig te doen hele mooie kleur ook een sexy geur voor lekker in ze lente/zomer of een uitje met je vriendinnen of vriendje (dan wel wat extra spuiten) hmmm ! Of lekker alleen thuis heerlijk om het te ruiken het zal wel lekker ruiken ik wil het echt een apart geurtje lekker joh!
Groet x
Ik vind het flesje heel erg mooi hopelijk is de geur zo goed als die eruit ziet! Wat ik echt meisjesachtig vind is een meisje met een zwierig wit jurkje, een grote roze lolly, een madeliefje in haar handen, lange gekrulde haren en een heerlijk parfum die op een bloemenweide aan het huppelen is.
Liefs Jolien
Alleen de verpakking is al om weg te smelten zo zoet sappig helemaal iets voor mij, ik ben zo’n meisjes meisje en dit is precies zo’n geur!
Klinkt goed en ziet er leuk uit! 🙂 Wat bij mij echt het meisje naar boven haalt is: shoppen & nail art! Ik kan echt als een vijf jarig kind zijn als ik in een leuke winkel rond loop of een mooie nail art op mijn nagels heb!
haha Beautylab haalt het meisje in me naar boven! Seriously, sinds ik je blog ken (kende uberhaupt geen beautyblogs) ben ik echt girly geworden :p Eerst deed ik zo’n beetje nergens wat aan. En ik leer echt superveel van je. (Geen geslijm maar it’s a fact vraag thuis maar na :p). Door jouw blog komt het meisje dus in mij naar boven. Ik wil trouwens niet gierig overkomen ofzo aangezien ik nog niet zoveel reacties heb geplaatst maar dit wilde ik sowieso wel even delen! =) En ik doe het nieteens zozeer om de prijs, maar iets winnen is altijd leuk hihi Guess Girl ziet er trouwens leuk uit en de geuromschrijving klinkt goed, vooral als je niet van slechts 1 bepaalde soort geur houdt, dit is lekker veelzijdig! -X-
I am sexy and i know it;)!
Wat haalt het meisje in mij naar boven? Door in de zomer lekker te barbequen en dan daarna voetballen en spelletjes spelen met alle buren! Dan voel ik me echt weer een klein meisje(; xx ik ben superbenieuwd naar deze parfum!
Wil je ook eens een asmr filmpje maken
Als ik ‘s morgens wakker word met een hoofd als een ontplofte schoorsteen en met een te groot oud T-shirt aan, als ik dan in de spiegel kijk komt door de schrik het échte meisje in me naar boven want die maakt van die out-of-bed/zwerver-look zo snel mogelijk weer een echt verzorgd meisje!
Wat het meisje in mij naar boven haalt is de glitter and glammor! Ik zie er zelf best ruig uit dus ik ben heel benieuwd of de nieuwe guess girl het schattige sexy meisje in mij tevoorschijn kan toveren!
Wat haalt het meisje in jou naar boven:
Een gezellige avond met vriendinnen naar de bios een lekker zwijmel/komedie film kijken en met een lekker bak popcorn erbij. of een gezellige middag met vriendinnen deelnemen aan een uit gekozen workshop of beauty verwendag.
Wanneer ik mijn badkamer omtover in een spa!
Voornamelijk, het verzorgen van jezelf, en dat niet alleen voor de mensen maar juist meer voor jezelf; dat lekkere schone en frisse gevoel dat je dan hebt als je he smorgens klaarmaakt om een nieuwe frissige en fruitige dag te beginnen.
Btw leuk flesje, ziet er goed uit..
Shapeware, zomers kleedje, hoge hakken, haren in de wind en een cocktail in mijn hand = op en top vrouw zijn!
Heloo serena,
Het meisje haalt echt een leuke nachtje uit bij mij naar boven! Lekker samen met vriendinnen genieten van een ladiesnight! Make up lekker dansen en gewoon plezier hebben!
Ik heb het geurtje nog niet geroken maar de geuromschrijving trekt me wel aan. Het doet me denken aan een avondje uit!
Me helemaal opmaken, mijn haar krullen (in van die mooie Victoria’s secret krullen), het gevoel van zijdezachte benen en een prachtige jurk met killer heels ! 🙂
The packaging is so beautiful!
Fashion Ganache.
Zomerse rokjes, jurkjes en shorts, zomerdagen & mijn vriendinnen