Helaas, helaas, onze Dubai citytrip zit er op! Tijdens de trip heb ik uiteraard de camera goed gebruikt en zo veel mogelijk geprobeerd te filmen. Dubai is onbeschrijfelijk mooi en luxueus, maar hopelijk geeft onze Dubai Vlog jullie een goed beeld van hoe het hier is. Het weertje is allereerst geweldig. Het is wel erg warm hoor, elke dag net iets boven de 30 graden, maar met een windje is het prima vol te houden. ‘s Avonds koelt het hier af waardoor je met een lange broek en vestje aan kunt rondlopen zonder het warm of koud te krijgen. Het is gewoon de perfecte temperatuur.
Goed, genoeg gekletst! Hieronder hebben jullie 14 minuten lang kijkplezier:
Dubai Vlog
[do action=”ytr”][/do]P.S. als het filmpje het niet doet dan heb ik het per ongeluk verkeerd ingepland. Het tijdsverschil (hier in Dubai is het 2 uur later dan in Nederland) zorgt helaas voor wat verwarring! Mocht het filmpje het dus niet doen dan kun je over 2 uur terugkomen.
Dubai is erg veilig, de metro is erg goedkoop en gemakkelijk (er zijn slechts 2 lijnen), iedereen spreekt Engels en de mensen zijn hier heel vriendelijk. En dan het lekkere weer en de prachtige malls. Shopping paradise! Ja, Dubai is zeker een landย (excuse me) Emiraat waar ik weer naar terug zou keren. Het is geen groot land, dus een week vind ik voldoende. Ik heb nog niet alles gedaan wat ik wilde doen, dus dat is meteen een goed excuus om er weer heen te gaan! De volgende keer zou ik graag de Burj Khalifa op willen gaan en een waterpark bezoeken, bijvoorbeeld Wild Wadi of die in hotel Atlantis.
In de loop van volgende week zullen er meer Dubai artikelen/reisverslagen online komen.
Wat is jullie indruk van Dubai na het zien van de Dubai vlog?
Until next time,
Serena Verbon
Wat een leuke vlog! Ik wist eigenlijk nog helemaal niet zo veel van Dubai, leuk om eens te zien wat je daar allemaal kunt bezichtigen en wat er te doen is. En wauw, wat een mooie skyline!
Ik wil al een hele tijd naar Dubai en na het zien van deze vlog nog meer!
Zit er heel mooi en gezellig uit!
Die bidet daar doen de moslims de rituele wassing voor het gebed mee denk ik
Hoe kom je toch aan al dat geld voor die verre dure reizen? Dubai is toch ontzettend duur? wel lijkt het me echt heel leuk daar.
Dubai is geen land by the way..
Ben er zelf ook geweest, nu ik dit zie wil ik weer terug!
Ik dacht nooit zo positief over dubai, een eilandje gebouwd door mensen met reusachtige gebouwen kan niet mooi zijn. Maaaaaaaaar eerlijk is eerlijk het ziet er mooi uit en zelfs ik zou nu graag een keer naar dubai gaan! En die man op het strand hahaha, I’m sexy and I know it. Nee bedankt! ๐
Leuke vlog, ziet er allemaal prachtig uit! Dat stukje van i’m sexy and i know it is wel erg leuk haha!
Op dat moment dat je het uitzicht filmde en het geluid van de zee heel duidelijk te horen was, werd ik helemaal ontspannen!
Tof om te zien!
Leuk om te zien! Het trekt me niet echt om er heen te gaan, maar ik krijg door je filmpje wel een vakantie-gevoel haha.
Ik had het niet beter kunnen verwachten, Dubai is echt rijk. Rijk aan alles en dan niet alleen aan geld. Ben benieuwd naar de rest van je artikels, dankje voor de leuke vlog.
Wow, wat een super leuke vlog! Een kennisje van mij woont er, maar dit ziet er toch weer heel anders uit dan op de foto’s die ik bij haar heb gezien! Ik wil er nu ook heen:) Maar is Dubai geen emiraat, en heet de hoofdstad daarvan niet Dubai? Omdat je zei ‘het land’! Weet niet of een emiraat hetzelfde is als een land?
Het emiraat heet Dubai en de hoofdstad ook… Zeg maar net als de provincie Utrecht, die de hoofdstad Utrecht heeft…
Het ziet er geweldig uit! Super gaaf dat jullie daar geweest zijn, ik zou er ook wel eens naar toe willen!
super leuke vlog!
Super leuk!
Prachtig,wou dat de vlog nog langer was ๐ het gaf me een fijn vakantie gevoel en nu wil ik er ook heen! Ben benieuwd naar de volgende artikelen/reisverslagen.
Hee Serena,
Kan je ook verkleuren in de zon als je een foundation op heb zonder SPF?
Groetjes Renee
hahahah i am sexy and i know it –geweldig dat stukje– ๐
Wauw het ziet er echt prachtig uit daar! Ik wil ook echt nog eens een keer naar Dubai
Ziet er prachtig uit daar! Zou er later zelf ook wel een keer heen willen.
Veel plezier nog!
liefs Mireille
dresslikemi.com
Woehoe woensdag ga ik naar Dubai! Wij gaan naar ook een dagje naar een strand die ik er op de foto’ s heel mooi uit vind zien. Jumeirah Beach Park. Met heel veel groen. Erg hand deze artikels voordat ik vertrek.
Wauw wat is het mooi daar! En wat heb je dat filmpje leuk gemaakt ๐ alleen eline vond ik niet echt enthousiast.. ? Terwijl je in dubai bent hallooo haha
wauw leukk, ik ben er al 2 keer geweest en ik krijg er geen genoeg van dus ik ga dit jaar weer. het is daar echt superrrr
Ik ben er zelf ook geweest het is er super!!!! Heel mooi en schoon
Ik wil er zelf ook weer een x heen
wat ziet dat er ontzettend mooi uit!
zo amazing om te zien ๐
Dubai staat al hoog op m’n verlanglijstje en heb nu een fijne eerste indruk gekregen.
heel erg leuk om te zien! ik zou er nu ook wel naartoe willen!
en je zou zo een reisprogramma kunnen presenteren ๐
Dubai lijkt me inderdaad een erg leuk en mooi “land” ๐
Haha, super grappig om al die autootjes te zien tijdens de safari! Mijn ouders zijn vorig jaar naar Dubai geweest en ik werd al enthousiast van hun foto’s, maar om de stad zo in een filmpje te zien is nog leuker. Ik zou er ook wel een keertje heen willen en shop till I drop!
Legal translations zijn juridische vertalingen, geen illegale ๐
Ik bedoel: geen legale (en er zijn dus ook geen illegale)
Auteur
Ik snap het! Bedankt voor de uitleg.
Super leuk! Ik heb alleen wel een beetje het idee dat Eline het of helemaal niet leuk vond, of ze vind het niet leuk dat je haar filmt haha
Jaa idd dat dacht ik ook!
Auteur
Eline is erg enthousiast van binnen, nooit echt van buiten ๐
Dat kan natuurlijk ook:)!
Hahaha lol, ik dacht precies hetzelfde ๐
Dubai is geen land..
Wat een heerlijk filmpje!
Op de wegwijzer naar het strand staat: Meat us, haha:)
Ik hoorde opeens Russisch aan het eind van dat henna-stukje… Kon ook niet anders dan dat er veel Russen zitten ๐ Ziet er verder gaaf uit! Benieuwd naar je shoplog!!
Wauw
Ooh wat een heerlijk weertje! Leuk dat je bent heen geweest!
Ik ben er al eens geweest en het is geweldig!! ๐
Super gaaf ziet het eruit!
Wauw, ziet er echt super leuk uit!
superleuk filmpje! ziet er echt heel leuk uit ๐
Wauw zo te zien is dubai helemaal geweldig en wat een toffe vlog heb je gemaakt! I want to go to dubai now! Hihi
Leuk filmpje zeg! en wat hebben jullie veel gedaan! Ik heb van de zomer een 14 uurs stop in dubai. Wat kan je aanraden voor die 14 uur?
Prachtig! Wat een mooi land. Ik ben stikjaloers dat jullie hier heen zijn gegaan haha.
Ik wil zelf ook een tripje Dubai boeken nadat ik dit zo heb gezien. Heerlijk allemaal!
Ziet er heel mooi uit zeg! Leuke vlog ๐
Prachtige beelden en wat een heerlijke reis! Wat een bofkonten zijn jullie toch ook maar, welkom terug in het regenachtige Nederland.. ๐
Gaaf zeg! Dubai staat hoog op mijn reis wishlist ๐
Het hotel ziet er echt prachtig en luxe uit, wauw! Dubai lijkt me echt geweldig om er een keertje heen te gaan
Wauw het ziet er echt prachtig uit! Ik zou er ook graag eens heen willen.