‘Let’s get back to basics!’ moet Dior gedacht hebben, want sinds deze week ligt de nieuwe Diorskin collectie in de winkels. Deze collectie bestaat uit een matterende primer, vernieuwde foundations, matterend poeder en blushes om mee te sculpten. Deze producten zorgen voor de perfecte basis die je gezicht de gehele dag lang voorziet van een goede dekking en een natuurlijke glow, en dat zonder afgeven, uitlopen of overmatige glans. Benieuwd naar mijn ervaringen met de nieuwe Diorskin Forever producten? Lees hieronder dan mijn uitgebreide review!
De producten die ik vandaag voor jullie zal reviewen zijn;
– Diorskin Forever & Ever Wear – extreme perfecting & hold makeup base
– Diorskin Forever foundation met SPF35 en shine control
– Diorskin Forever & Ever Control – matte finish invisible loose powder
– Diorblush Sculpt – professional contouring powder blush
Diorskin Forever & Ever Wear – primer base
Ik heb best veel primer bases geprobeerd in mijn leven, maar op de één of andere manier ben ik er niet zo van. Ik was dan ook heel benieuwd of deze base mij wél zou kunnen bekoren. De Diorskin Forever Makeup Base zit in een klein flesje van 30 ml. Het is een mooie strakke verpakking. Het flesje zelf is van kunststof waardoor hij licht is, en door zijn formaat gemakkelijk mee te nemen is op reis en onderweg. Deze base bevat een SPF 20, dus dat is mooi voor de mensen die meteen hun gezicht willen beschermen tegen UV straling.
Haal je de dop eraf, dan zie je een smal toelopend tuutje, waarmee je de base vrij secuur uit het flesje kunt knijpen. Dit is goed controleerbaar, het is niet zo dat er meteen een hele blop op je hand terecht komt. Ik vind het persoonlijk fijn in gebruik omdat je zo zelf kunt doseren hoeveel base eruit komt. Met een pompje kan dat bijvoorbeeld niet.
Wat me meteen opvalt is dat de base een soort van lichte perzikkleur heeft. Verder zie ik geen glinstertjes. De base ziet er gewoon mat uit.
Tijdens het verdelen merk ik dat de base zuinig is in gebruik en dat hij gemakkelijk over de huid glijdt. Sommige make-up bases zijn heel ‘vettig glad’ omdat je overduidelijk de siliconen voelt zitten. Dat vind ik echt een onprettig gevoel geven op de huid (maar dat is natuurlijk persoonlijk). Deze base had dat gevoel NIET en dat is dus meteen al een pluspunt. Na het verdelen is mijn huid echt poezelig zacht en ziet het er egaler en helderder uit. Roodheid lijkt iets afgenomen en mijn poriën zijn zo goed als onzichtbaar. Maar wat ik vooral het fijnst vind is dat deze base mijn huid matteert en de gele ondertoon iets verzwakt. Het lijkt daarom ook wel een soort van CC cream werking te hebben!
Ik vind het resultaat echt prachtig! De base voelt prettig aan, maakt mijn huid echt fluweelzacht en glad, egaliseert de roodheid en mijn vrij gele ondertoon en is daarbij ook écht een goede base: mijn make-up zit aan het einde van de dag nog helemaal perfect! Na een hele dag is mijn gezicht glansvrij en ziet het er gewoon fris en helder uit, alsof ik mijn make-up net heb gedaan.
Ik heb deze base nu een week getest en ik ben er werkelijk enthousiast over! Ik heb hem met verschillende foundations geprobeerd en zelfs bij de foundations waarvan ik normaal gesproken een beetje ga glimmen, is mijn gezicht mooi glansvrij aan het einde van de dag. Ik gebruik niet of nauwelijks een make-up base, maar vanaf nu introduceer ik deze in mijn make-up routine. Ik vind het echt een topproduct en kan hem jullie zeker aanbevelen, vooral als je een huid hebt die snel glimt en als je ook niet zo dol bent op van die vettige/siliconenachtige bases (want deze bevat wel siliconen, maar voelt niet zo aan).
Diorskin Forever foundation
Ik heb wel eens eerder Diorskin foundation gebruikt, maar dit is een vernieuwde formule die de huid matteert. De vorige formule was dan ook, van wat ik me kan herinneren, iets voller van textuur. Deze foundation biedt een medium tot goede dekking en belooft de gehele dag goed te blijven zitten. Ik ben benieuwd! De foundation zit in elk geval in een mooie, matglazen pompflacon. Mooi strak, maar wel wat zwaarder om mee te nemen en ook is er kans op breekgevaar. Als je stenen tegels in je badkamer hebt, pas dus op!
Van Dior kreeg ik de kleur 040 – Honey Beige toegestuurd, een vrij getinte kleur met een warme ondertoon. Heel even was ik bang dat de kleur net iets te donker zou zijn voor me, maar achteraf bleek het een perfecte match! Well done, Dior!
Ook voor deze foundation geldt, a little goes a long way. Hij is erg zuinig in gebruik. De textuur is romig en verdeelt prima over de huid. Ik vind de dekking erg goed (al heb ik wel aanvullend een concealer nodig voor de echt donkere plekjes op mijn gezicht, zoals acné littekens en pigmentvlekjes) en de finish is inderdaad mat.
Alleen op mijn neus laat de foundation een soort van poederlaagje achter, waardoor ik de foundation niet geheel flawless vindt samensmelten met mijn huid. Dit poederige laagje is te voorkomen door een vochtige beautyblender te gebruiken (ik heb het getest) dus dat is wellicht goed om te weten! Als ik de Diorskin foundation aanbreng op deze manier, is hij echt mooi flawless, dus dat kan ik jullie zeker aanraden. Breng je hem aan met je handen of met een kwast, dan zie je toch lichtelijk dat poederige laagje.
Hier kunnen jullie het verschil goed zien. Ik ben wel meteen een stuk donkerder, maar de kleur matcht goed met mijn hals en omdat ik rondom mijn mond wat gepigmenteerder ben, kan ik beter voor een te donkere foundation gaan in plaats van een te lichte. Bij de meeste mensen is het andersom hoor, daar ben ik me van bewust. Wat ik zo mooi vind is de matterende finish, maar toch zie je een subtiele, mooie glow. Het is niet té mat, het is gewoon heel natuurlijk zo. Ik vind het resultaat erg mooi. En voor de liefhebbers van zonnebescherming, de Diorskin foundation bevat SPF 35.
Dior Backstage Blender
Ook Dior springt op de Beautyblender-trein en creëerde een witte variatie op het welbekende roze eitje. Het verschil zit hem vooral in de textuur: deze Backstage Blender is vele malen steviger (als in, je kunt hem niet zo goed fijnknijpen). Hij is dus ook minder bouncy én hij neemt niet of nauwelijks water op. Ik wilde hem namelijk nat maken onder de kraan, net zoals de Beautyblender, maar hij nam geen water op. Vochtig aanbrengen zit er dus niet in.
De vorm vind ik trouwens erg handig zo met dat schuine vlak. Hiermee kun je in één keer grote delen van je gezicht bedekken met foundation, terwijl het puntje ideaal is voor moeilijke plekjes zoals rondom je neus en onder je ogen.
De Backstage Blender ligt lekker in de hand en de vorm is echt perfect, maar… ik vind hem verder helemaal niets. Hij is veel te compact en te stevig, waardoor je de foundation meer ‘wrijvend’ kunt aanbrengen. Bouncen zit er niet in. Dat mooie, gewilde airbrush effect lukt dus ook niet erg goed. En je kunt hem ook niet nat maken, waardoor foundations met een matterende poederlaag – zoals de Diorskin foundation – niet zo flawless kunnen worden aangebracht. Ik vind dit echt jammer! Ik denk wel dat het de bedoeling was van Dior om de Backstage Blender droog te gebruiken, maar dat levert niet zo’n heel mooi resultaat op, vind ik.
Ik had gehoopt op een goede dupe van de Beautyblender, maar de Backstage Blender is dat helaas niet. Het is gewoon een stevige, veel te compacte spons in een mooie vorm. Ik vind het resultaat niet mooi en ik vind deze spons dan ook zijn geld niet waard.
Diorskin Forever matterend poeder
Ik poeder mijn gezicht vrijwel nooit af, omdat ik dat niet nodig vind (ik zorg gewoon voor een goede, matterende foundation), maar heel af en toe heb ik het toch wel nodig. Bijvoorbeeld op een warme, zonnige dag, of als ik een nieuwe foundation probeer die eigenlijk veel te vol is voor mijn huid. En ook in de winter lijkt mijn huid soms wat meer te glimmen dan anders, en dan is een matterend poeder toch wel fijn.
Het matterende poeder die ik nu in gebruik heb is van Guerlain. Het is een compact poeder en ik ben er erg over te spreken. Ik was benieuwd of dit losse, transparante en matterende poeder van Dior het poeder van Guerlain kon evenaren!
Wat de verpakking betreft scoort dit poeder sowieso al dikke pluspunten. Los poeder is gewoon erg lastig in gebruik. Of nou ja, als je zo klunzig bent als ik. Meestal verlies ik al een groot deel van het poeder tijdens het opendraaien van de pot, maar bij deze verpakking hebben ze er goed over nagedacht. Er zit namelijk een gaasje voor het poeder. Heel fijn gaas. Normaal zijn het kleine gaatjes, of niets, maar dit gaas houdt het poeder veel beter tegen.
Daarbij bevat het deksel in het midden een verdikking, die precies in het ‘kuiltje’ van het gaasje past. Op deze manier komt er geen poeder omhoog zolang het deksel erop zit geschroefd, zodat er ook geen poeder uit de pot kan kieperen tijdens het open draaien. Echt slim!
Er zit een mini kabuki kwastje bij dit poeder, waarmee je het matterende poeder goed in je huid kunt masseren. Ik heb het poeder vooral aangebracht op mijn T-zone, met extra aandacht voor mijn neusvleugels.
Het poeder is mooi transparant, zodat hij zelfs op mijn getinte huid geen witte waas achterlaat. Het poeder is daarbij niet uitdrogend voor de huid (het accentueert geen velletjes) en maakt de huid inderdaad mooi mat en houdt de huid ook helemaal glansvrij gedurende de dag. Ik ben er zeer over te spreken! Vergeleken met mijn matterende poeder van Guerlain werkt hij even goed. Het is maar net waar je de voorkeur aan geeft denk ik, aan compact poeder of los poeder.
Mocht je fan zijn van matterend los poeder, dan is dit absoluut een aanrader omdat de verpakking superhandig is en omdat hij gewoon zijn werk uitstekend doet! Het geeft je huid een perfecte, zachte en matte finish. Echt top!
Diorblush Sculpt
In totaal zijn er 4 soorten Diorblush Sculpt, waarvan ik de kleuren 001 – Pink Shape en 003 – Beige Contour vandaag aan jullie zal laten zien. Diorblush Sculpt is voor Dior de eerste blush waarmee je ook je gezichtscontouren vorm kunt geven door te shapen en te contouren.
De blushes met de roze tinten zijn bedoeld om meer definitie in het gezicht te brengen. De roze tinten moeten worden aangebracht vlak onder het uitstekende deel van de jukbeenderen om zo je gezicht als ware te shapen. De bruinige tinten zijn bedoeld om mee te contouren, en kunnen worden aangebracht in de wangholtes, op de neusbrug en op de andere, gebruikelijke plekken die je donkerder maakt bij contouren. De lichte kleur in het hoekje is bedoeld om mee te highlighten. Ik vind het idee van een contourblush erg leuk, en het is ook zeker handig om beide kleuren in één palette te hebben.
Pink Shape
Pink Shape bestaat uit een zachte, lichtroze highlighter (links) en een frisroze, felle blush (rechts). De highlighter is niet heel sterk glanzend en metallic, eerder mooi subtiel en naturel. De pigmentatie vind ik erg goed. Het is niet te zwak en ook zeker niet te sterk, wat voor een blush ideaal is.
Beige Contour
Beige Contour bestaat eveneens uit een zachte, lichtroze highlighter (links) en een bruinige, taupeachtige blush met een wat koelere ondertoon (rechts).
Hier heb ik zowel de highlighter als de roze blush als de taupekleurige contour aangebracht op mijn wangen. Zoals je ziet is de highlighter vrij subtiel, de glow had wat mij betreft best een stuk sterker mogen zijn, maar voor de liefhebbers van een natuurlijke glans is dit natuurlijk ideaal.
De taupekleurige contourblush is perfect om mee te shapen. Het is in feite een bronzer, maar dan minder warm van ondertoon, waardoor het de ideale kleur is voor veel verschillende huidtinten om mee te contouren. Tussen de highlighter en de contour heb ik de roze blush aangebracht, voor iets meer definitie en kleur. Het is op de foto niet heel goed te zien, alleen.
Ik vind het resultaat mooi, maar in de praktijk vond ik het highlighter vakje te klein. Als je je eigen blush kwast zou gebruiken dan zou die al te groot zijn voor het vakje. Ze hadden het beter 50/50 kunnen doen, denk ik. Ik vind de highlighter ook veel te subtiel, maar dat is persoonlijke smaak.
De blush en de contour zijn verder erg mooi van kleur, en het is handig dat alles in één palette te vinden is. Ik ben zelf niet helemaal overtuigd, maar ik denk dat dit product wel erg mooi en handig kan zijn voor veel mensen. Ben benieuwd wat jullie er van vinden!
Al met al ben ik erg te spreken over deze nieuwe Diorskin Forever producten, met name over de make-up base, de foundation en het matterende poeder. Aan het einde van de dag zag mijn huid er nog perfect en flawless uit, zonder glans, alles zat er gewoon nog helemaal goed op. Wat mij betreft zijn dit dan ook producten die ideaal zijn om op te nemen in je dagelijkse make-up routine, ik vind ze echt top!
De Backstage Blender vond ik daarentegen helemaal niets, en de Diorblush Sculpt is mooi, maar heeft mij nog niet helemaal overtuigd.
Diorskin Forever 2016 – prijslijst
– Diorskin Forever Primer Base 30 ml – €43,50
– Diorskin Forever Foundation (verkrijgbaar in 12 kleuren) 30 ml – € 51
– Diorskin Backstage Blender sponge – €20,50
– Diorskin Forever Loose Powder 8 gram – €49,50
– Diorblush Sculpt 7 gram – €46,50
De nieuwe Diorskin Forever producten liggen sinds 17 januari in de winkels en zijn onder andere te koop via de Bijenkorf, parfumerie Douglas en parfumerie Ici Paris XL, zowel in de filialen als online.
Wat vinden jullie van de Diorskin Forever producten, is het iets voor jou?
Until next time,
Serena Verbon
Goed van de base zeg, ben heel benieuwd, wilde ik ook graag proberen. De foundation lijkt mij heerlijk, de blush sla ik over. Dior en Chanel valt tegen dit jaar met de blusher. Ik ga nog wel even swatchen, eens kijken of ik dan wat enthousiaster kan worden. Voor nu, springen de base en de foundation er voor mij uit. Ik moet zeggen dat ik de Beige blush wel heel erg mooi vind. Xo
Ik vind het stuk voor stuk mooie producten! Ik ben heel benieuwd naar de base. En de foundation ziet er goed uit! Ik ben blij dat jij ook voor kiest voor een iets donkere foundation die matcht met je nek. Zal dat toch iets Aziatisch dat je nek in de winter donkerder is dan je wangen in de winter? 😉
Wat een prachtige foto’s heb je alweer gemaakt! Het systeempje van het matterend poeder vind ik erg vernuftig
Fijne review hoor, met mooie foto’s weer ?
Ik vind het altijd z’on luxe om over high end producten te lezen
Droom er altijd een veetje bij weg als ik al die chique verpakkingen zie
Fijn dat je zo eerlijk bent dat ook sommige van deze produchen wel eens een beetje minder werken dan je had verwacht of gehoopt
Dan ben ik weer extra blij met m’n budget toppers hahaha
In een mooie toilettas straalt het meest basic product nog klasse uit
En als het dan ook nog eens prima werkt, dan hou ik het nu ff bij lezen, kijken en wegdromen en gebruik ik persoonlijk eventjes wat minder prijzige maar prima dupe’s
Wat een fijne duidelijke review. Ik ben voor nu heel enthousiast over de producten, zeker omdat Dior sowieso bekend staat om zijn goede producten. Het meest benieuwd ben ik dan of de foundation ook in hele lichte tinten is voor meiden die bij de MAC counter bij nr. 10/15 moeten kopen. Verder prachtig hoor.
Misschien is de blender sponge beter geschikt voor het aanbrengen van poeder (om bijv. te baken)?
Verder zoals altijd weer super mooie foto’s!
Wat zijn de blushes mooi!! Ik gebruik sinds een week kwasten voor mijn foundation. Vind dat fijner omdat een sponsje veel foundation opzuigt en ik dan meer moet gebruiken.
help asjeblieft :(.
Ik gebruik al een tijdje foundation maar hij slaat steeds oranje uit bij mij. Ik kies de lichtste kleuren uit de collecties maar het word steeds oranje, zelfs met primer eronder???
Ik gebruik NYC Natural Matte Foundation in Ivory en Catrice Even Skin Tone Beautifying Foundation in 010 Even Vanilla
Daaronder gebruik ik de matte primer van etos…
Dan oxideert je foundation. Probeer eens een andere. Haal eens wat proefjes bij de parfumerie. Ik heb dit nl ook met bepaalde foundations. Iedere foundation reageert anders met je huid.
Wow! Wat een mooie foto’s weer. Verliefd ♥
Onwijs bedankt voor deze review… ik ben al maanden op zoek naar DE foundation/primer/poeder voor mijn gecombineerde huid voor op mijn bruiloft. De primer base en powder lijken me super maar klopt het dat ik tussen de regels door leest dat je de foundation geen Wauw! vind? Mag ik vragen welke foundation je in de combi met deze producten als ‘best ever’ aanraadt? If wat jou all time favorite is? Bedankt alvast!
Hoi Serena,
Ik vind de producten van Dior echt heel fijn, maar bij het kopen van gezichtsproducten heb ik altijd 1 probleempje, en ik wil graag jouw mening hierover vragen.
Ik heb echt een belachelijk droge huid. Na het douchen trekt mijn huid altijd direct en moet ik me meteen insmeren. Ook moet ik mijn gezicht echt drie keer per week scrubben om de velletjes weg te houden. Ondanks dat kan ik in deze tijd van het jaar echt geen foundation op omdat de velletjes erdoor komen en doet zelfs mijn hoeslaken pijn aan mijn droge huid, bizar dus.
Heb jij misschien nog tips voor me? Ik heb al onwijs veel geprobeerd! De Aqua foundation van Chanel vind ik tot nu toe het prettigste.
Oeps, ik drukte al op verzenden! In ieder geval…ik hoop dat je me kunt helpen!!!
Groetjes Melissa
Hoi Melissa,
Ik zou iig niet scrubben! Probeer eens een exfoliant (bv een BHA). Verder ook goed kijken naar de producten die je gebruikt: geen parfum, alcohol of sl(e)s toegevoegd? Decubal (bij de tuinen) heeft producten speciaal voor de gevoelige huid.
Hopelijk helpt dit.
Succes!
Super, ik ga het zeker een keer proberen. Dankjewel!
Mooie producten! Fijn uitgebreide revieuw.
De No make-up week gaat niet meer door? Zelf vind ik dat vest moeilijk. In het weekend gaat dat nog wel, maar doordeweeks…..:(
Auteur
Ik heb de week al volbracht! Alleen het verslag staat nog niet online 🙂
Ik vind het poeder wel heel slim bedacht zo met het gaasje ;). De ‘blush’ staat je ook erg mooi!
Waarom maakt de beautywereld tegenwoordig alleen nog maar matterende foundations? Ik heb echt een hydraterende foundation nodig, anders zie je alle velletjes. Daarnaast vind ik een beetje gezonde glans mooier staan dan mat.
(De blush vind ik wel erg mooi, subtiele glow, I like it!)
Wat een fijne uitgebreide review! Zonde dat de backstageblender zo tegen viel. De vorm lijkt me inderdaad erg fijn, maar als het niet werkt dan heb je daar inderdaad niet veel aan.
Ik vind het altijd fantastisch hoe uitgebreid jouw reviews zijn! Geweldig leuk <3
Jij doet me kopen Serena! Ik twijfelde over de base, maar nu MOET ik hem echt hebben!
Auteur
It won’t let you down! Ik heb een vrij vette huid en mijn foundation zit er echt nog steeds zo mooi op aan het einde van de dag, en glansvrij!
Fijne review! Ben best benieuwd naar de primer, vind het alleen wel duur..
Gezien je de vorm van deze blender zo fijn vind weet ik zeker dat je dol zou zijn op die van real techniques. Qua applicatie even goed als de BB en toch die vlakke delen! En goedkoper.
Auteur
Yes, ik heb hem hier thuis! Alleen nog even uitproberen 🙂
Wat een prachtige producten. Ik ben benieuwd naar de foundation!
Jouw foto’s zijn altijd zo supermooi zeg! Leuke review!
wauw geeft een prachtig effect zeg!
Om het “poederige” laagje te laten verdwijnen kan je ook de Fix spray van Mac gebruiken. Krijg je een mooi dewy gezicht van . Sowieso blijft je make up dan langer zitten.
Auteur
Nee, helaas, ook al geprobeerd. Het was echt héél poederig namelijk. Alleen aanbrengen met een vochtige beautyblender verhielp het poederige laagje.
Fijne review en mooie producten, maar ik vind het alleen heel jammer dat de ingredienten er niet bij staan.
De foundation geeft echt een mooi effect! x
Oh wauw, wat zie je er mooi naturel en stralend uit met die producten!
Wauw, het is allemaal zo mooi! Jammer dat het zo prijzig is..
Heb je geprobeerd de spons wat vaker te gebruiken? Ik heb ook een simpel ‘eitje’ van Douglas die eerst veeel te hard en stug was en niet goed water opnam, maar na een weekje gebruik en toch steeds weer onder warm water dat ding fijn knijpen, werd ‘ie vanzelf veel soepeler!
Auteur
hi Milou, ik heb hem nu pas 3 x gebruikt, maar hij neemt echt 0,0 water op. Helemaal niets! Had jij dat ook?
Als je je gezicht daadwerkelijk wil beschermen van UV stralen en dergelijke zou ik geen product gebruiken dat daar niet speciaal voor gemaakt is, bijvoorbeeld die primer. Er zou dan wel SPF 20 in zitten maar je gebruikt daar zo ontzettend weinig van dat dat echt nauwelijks iets gaat helpen. Mocht je je gezicht dus echt willen beschermen, gebruik dan gewoon een normale SPF onder je make up. (De primer geeft trouwens wel echt een mooi effect op je huid, wow!)
Auteur
hi Elise,
ik snap wat je bedoeld, maar ook van een “normale” SPF gebruik je niet zo veel als eigenlijk zou moeten. Zie dit artikel: https://www.beautylab.nl/heeft-spf-in-skincare-eigenlijk-wel-nut/
Heel mooi!
Ik had gestemd op twitter om eerst de Chanel collectie te zien, maar deze collectie is veel leuker!
Wat een ontzettend mooi effect geeft die base inderdaad, tof!
Ik bel dol op Diorskin Forever! Het is een van mijn favoriete foundations.
En wat super mooi die blush/sculpt – love it.
Ben vooral benieuwd naar de primer en poedertjes, deze lijken me zo fijn!
Toch wel erg benieuwd naar die base primer nu. Het is best prijzig maar je doet er ook wel best lang mee denk ik. Die foundation vind ik heel mooi bij je huid passen. Mooie producten van Dior!
Welke lipstick draag je hier?
Ik ben ook benieuwd of de lipstick die je draagt op de full face foto’s mij zal staan.
Wat een mooie roze nude kleur !
Auteur
hi Kayleigh, dit is een liquid lipstick van Gerard Cosmetics, de review komt deze week online! Ik vind het ook echt een prachtig, fris kleurtje!
Ik vind dit echt weer prachtige foto’s Serena! Jammer van de ‘beauty blender’, maar ik vind die van Real Techniques echt unbeatable, heb je die ooit geprobeerd? xo
Auteur
hi Lilia,
nog niet geprobeerd, maar hij ligt hier thuis nog in verpakking, dus ik ga hem zeker van de week even uitproberen!
Ben nieuwsgierig geworden naar de base. En de compact poeder ziet precies hetzelfde eruit als mijn Chanel poeder en dan ook echt alles tot zelf de kwast aan toe. Ben benieuwd of er nog verschil in eindresultaat zal zijn. Liefs soraya
Vooral de Primer Base en de Sculpt contour duo’s vind ik er wel heel mooi uitzien! De foundation klinkt ook wel fijn op zich.
Dior heeft altijd goede producten vind ik. Jammer dat de prijs wel hoog is voor mij. Mooie foundation hoor! Serena welke lipstick draag je hier? En welke kleur? Staat je echt heel mooi!
Auteur
hi Samantha, dit is een liquid lipstick van Gerard Cosmetics, de review komt deze week online!
De Sculpt poeders vind ik echt heel mooi! Die maken je gezicht heel gevormd, fris en stralend (ook al zijn ze dan mat). Ja, I like!
Het Diorskin Forever matterend poeder dat de huid niet uitdroogt en excentueert geen velletje daar ben ik ook fan van. De foto is prachtig Serena. Al die mooie bloemen word ik gelukkig van. Echt goed gedaan! Normaal ben ik niet fan van zacht roze, maar deze zachte, lichtroze highlighter vind ik echt heel mooi.
Die primer klinkt goed en daar ben ik wel nieuwsgierig naar! Helaas vergeet ik primers alleen wel altijd te gebruiken…
Oh wauw, wat een toffe producten zijn dit! Ik ben echt compleet verliefd op de duoblush-palletjes. Heel erg mooi!
Mooie foto’s, zeg! De primer en foundation zien er echt heel mooi uit. De blush highlighter combi lijkt me zo onhandig en een droge spons ook.
Wat ziet je huid er mooi uit zeg! Wat een mooi effect geeft de foundation!
Echt een prachtige basiscollectie waar je ver mee raakt voor je egale huid. Leuke basics.
xx
Wat een prachtige producten zitten er in deze collectie! Vooral die blush/highlighter paletjes vind ik tof. De highlighter had wat mij betreft ook niet veel meer shimmers hoeven hebben, ik vind zo’n subtiele glans juist wel mooi!
Ik vind de foundation van deze collectie het mooist. Al ben ik niet zo van de matterende foundations en ga ik liever voor een subtielere dekking en poeder ik daarna af. Dus ik denk dat deze toch niet helemaal bij mij zou passen.
Ik vind vooral het effect van de base en de foundation ontzettend mooi. De blush/highlighter duo vind ik onhandig..Dat vind ik altijd bij zulke formaten, jammer is dat!