Wanneer je een uitnodiging voor een persevent in je inbox krijgt is dat meestal een suffe presentatie (sorry, but it’s true!) vergezeld van een hapje en een drankje. Bij Bobbi Brown echter worden de bloggers aan het werk gezet! Of ik zin had in een bootcampsessie en om 10u ‘s ochtends aanwezig kon zijn? ‘Natuurlijk, ben erbij! Wat origineel zeg, heb er zin in!’ was getikt en verzonden zonder dat ik er erg in had. Jullie moeten weten dat ik de meest onsportieve vrouw ter aarde ben. Mijn conditie is erger dan die van mijn bejaarde buurman en n贸g voel ik geen schuldgevoel wanneer hij de trap pakt en ik de lift.
Dus toen ik afgelopen dinsdag in mijn agenda keek en zag dat ik woensdagochtend om 10u in Amsterdam moest zijn voor een bootcampsessie zakte de moed me wel een beetje in de schoenen. ‘Kom op!’ sprak ik mezelf toe. ‘You can do this!’.
Bij aankomst hingen er leuke Bobbi Brown tasjes voor ons klaar met een sportieve inhoud: een prachtig jasje en een stretchy hardlooppants van Falke, een Water Bobble, een mini deo en aquablauwe Reebok Tone sneakers. Eenmaal omgekleed voelde ik me al een stukje sportiever. De andere dames hadden allemaal dezelfde outfit aan, dus we maakten een leuk team en trokken best wat bekijks.
Het Bobbi tasje met inspirerende quote:
Water Bobble (roze!), mini deo en aquablauwe Reebok Tone sneakers:
Het prachtige Falke jasje. Superstoer ding!
We begonnen langzaam te joggen in het Vondelpark onder toezicht van Barbara de Bak van The Bootcamp Club. Ha, dit lukt me wel, dacht ik. Maar toen begon het pas echt. Hardlopen, 5 x de grond aan tikken, 5 x springen, hardlopen, sideways Jumping Jack, hardlopen, kruislingse stap, hardlopen, laag bij de grond, nog lager, hardlopen. Warming up.
Door naar het openlucht theater. 10 x Squads gevolgd door 2 x heen en weer rennen. Daarna een 10 Dips en 2 x rennen. Daarna 10 Lunges en 2 x rennen en als laatste 10 x opdrukken en 2 keer rennen. Al klaar? NO! Alles herhalen. Daarna hardlopen naar een grasveldje. 10 x schoppen met je linkerbeen, 10 x schoppen met je rechterbeen, 10 mountain climbs. En het gehele setje opnieuw. En opnieuw. En om het af te maken, nog een laatste keer. Hardlopen. Cooling down. Klaar? Ja. Eindelijk!
Het ging niet van harte, maar ik heb het overleefd. En terwijl ik dit aan het tikken ben voel ik de spierpijn in mijn benen. Als ik loop dan zou je haast denken dat ik baat zou hebben bij een rollater. Alles doet pijn. Mijn billen, mijn bovenbenen (zowel voor- als achterkant), mijn schenen. Mijn schouders, ook een beetje. Maar weet je, ik voel me best trots! Ik heb het wel even gedaan, die bootcamp 馃檪
Nu vraag je je misschien af wat een Bootcampsessie met Bobbi Brown te maken heeft. Ik zal het je vertellen! Bobbi brengt eind deze maand een nieuwe (kleine) collectie uit genaamd Long-wear. De collectie bestaat uit 5 nieuwe kleuren creamy eyeshadow, een nieuwe longwear mascara en de nieuwe longwear eyepencils, verkrijgbaar in 5 kleuren.
Voor de Bootcampsessie werden we namelijk met zijn allen in de make-up gezet zodat we na de bootcamp konden zien of het er nog allemaal goed op zou zitten… De ultieme test!
Longwear: omdat wij geen zin en tijd hebben om tussendoor touch-ups te doen. En zo is het, Bobbi! Als ik ‘s ochtends mijn make-up aanbreng dan wil ik dat het de rest van de dag feilloos blijft zitten. Ik heb geen zin om mijn shine opnieuw weg te poederen. Mijn oogpotlood bij te werken. Of in oogschaduw die in mijn crease kruipt. Ik heb geen zin om de hele dag met een make-up tasje te slepen en om in mijn kostbare lunchpauze de boel bij te werken. Ik heb wel betere dingen te doen! En dat snapt Bobbi ook.
Hieronder een foto v贸贸r de bootcamp:
En hieronder een foto na het sporten. Onze haren zijn misschien wat verwaaid, maar de make-up zit er (na ruim een uur harde arbeid) nog rotsvast op!
Na de zware exercise werden we getrakteerd op een welverdiende lunch bij La Pain Quotidien. Daarna was het tijd om naar huis te gaan, maar niet zonder goodiebag met Bobbi Brown producten om thuis te testen.
Ik vond het een erg geslaagd bloggersevent en ik wil de dames (en heer) van Fuse en Bobbi Brown dan ook hartelijk bedanken voor de leuke middag. En natuurlijk verschijnt er binnenkort ook een review van de longwear producten uit mijn goodiebag, don’t you worry!
Alvast benieuwd naar Bobbi Brown? Er staan counters in de Bijenkorf in Rotterdam, Amsterdam en Den Haag en in de Douglas in Laren, Amsterdam (PC Hooftstraat), Rotterdam (Lijnbaan) en Maastricht. De long-wear collectie is vanaf eind april verkrijgbaar.
Hebben jullie wel eens gebootcampt? En dragen jullie eigenlijk make-up tijdens het sporten?
Until next time,
Serena Verbon
Fotografie: Seren Okul van popyourcolor.nl
Wat een origineel idee! En wat fijn dat de make-up tijdens het sporten goed blijft zitten.
Super leukkkk 馃檪 hahaha. Ik heb het zelf nog nooooooit gedaan, lijkt me wel leuk trouwens. haha
Ahhh wat supercool! Ik heb nog nooit gebootcampt maar volgens mij zou ik het wel heel vet vinden, moet een lekker voldaan gevoel en een boost geven (misschien ook een aanleiding zijn tot regelmatig sporten…)!
Wat een leuk event zeg! En inderdaad de manier om te bewijzen dat Bobbi Brown die-hard blijft zitten.
Dat is weer eens wat anders, zeg! Goed dat je meegedaan hebt! Je springt er trouwens wel uit met als enige geen jasje aan, teken dat jij wss het hardst je best hebt gedaan 馃槈
Wauw, knap van je zeg… Ik lag vast op de helft ergens half dood neer op het gras 馃榾
Ook grappig: Heel de groep met het jasje aan, mevrouw Serena Straalt zoveel hitte uit dat ze het jasje niet nodig heeft :p Zo lijk je precies de bootcamp leader.
Leuk artikel, hebben ze slim bedacht!
Hahah, dat is nou origineel inderdaad! Echt leuk dat ze jullie gewoon naar een bootcamp sturen om te testen of je make-up blijft zitten, haha! Die lunch ziet er trouwens echt goed uit. Ben benieuwd naar je review van de producten! 馃檪
wat sta je knap op de foto’s!!
Wat een superleuk event van Bobbi Brown, heel creatief!
Leuk zeg zo’n bootcamp to brunch event! Er is trouwens ook een counter in de douglas in Alkmaar!!
dan kan jij wel zeggen dat je geen sporter bent enzo
ik zou deze bootcamp nieteens overleefd hebben.. phoe
Haha, ik zie iedereen met een jas aan en Serena loopt in een hemdje. Wat origineel van Bobbi Brown, ik dacht al dat het iets te maken had met longlasting!
Hey Serena. Had je mijn mail over de meeting nog ontvangen gister? Zou je me ajb vanavond kunnen replyen, want heb nu geen idee hoe laat en waar ik moet zijn.
Ontopic: super leuk origineel idee van Bobbi Brown. Zo laten ze wel goed zien dat longwear voor hun meer is dan een leuk reclame dingetje (zoals bij sommige merken…) Mocht je dat leuke jasje eigenlijk houden?
wooow een heel uur lang alleen maar sporten? RESPEEEECCCTTT!
maar ik vind de campagnefoto er leuk uitzien, niet zo opvallend. als ik op wil vallen doe ik dat niet met make-up, eerder met kleding. dus dan is zo’n niet zo opvallende collectie ook wel een keer leuk! 馃檪
superleuk!
leuke foto’s ook!
heb zelfs nooit een bootcamp gedaan, lijkt me wel ‘leuk’ 馃槢
btw, heb superzin in morgen!! 馃榾
liefs nyn
Hey is dat Marvy Rieder op die twee na laatste foto ?
Ik zag het al op Twitter inderdaad. Wat cool dat ze dat met zo’n Bootcamp doen 馃檪
Jij hebt je portie sport wel weer gehad blijkbaar haha!
Ben erg benieuwd naar de producten 馃檪
Supergaaf en sportief!
Ik draag wel make up bij het sporten, alleen bij de sportschool wat minder dan bij het hockeyen (:
Ik wil trouwens ook wel een keer gebootcampt worden !
Wat een leuk idee! Ik vind de campagne foto trouwens ook echt supermooi!
Wat een ontzettend gaaf persevent zeg! Niet alleen een leuke ochtend sporten, maar krijg je ook zomaar coole gave blauwe sneakers erbij! Ik heb bootcamp altijd al een keer willen proberen, is wel nodig iemand die mij dwingt om te sporten haha 馃槢
oh wat super origineel!! leuker dan de gemiddelde presentatie haha.
Het ziet er echt heel leuk uit! Goed bedacht van Bobbi Brown. Je straalt ook super op de foto’s.
Ik draag altijd makeup tijdens het sporten. Klinkt heel erg tuttig maar ik heb altijd haast en ga het er echt niet afhalen voor ik ga sporten. En dan loopt het overal heen. Ach, ik kom er niet om mooi te zijn.
Aaaahh bootcamp! Moet er niet aan denken!
Klinkt wel als een leuk pers event (:
Waaaauw! echt super leuk bedacht van Bobbi Brown!
Bootcamps, heurlijk! Liefst een heel weekend lang 馃檪 Leuk idee ook van Bobbi Brown!
Super vet!
Het is grappig om te zien dat jij op de foto’s de enigste was zonder jackje ;p
Leuk! Haha jaa op kamp;P alleen dat was dan ietsjes langer:D
Petje af Sereen!
Ik doe het je absoluut niet na haha.
Ik ben namelijk nog bejaarder dan bejaard.
Dus absoluut respect als ik hoor wat je allemaal hebt gedaan!
ALS ik sport , en met nadruk op ALS haha, dan draag ik wel make-up.
Ik ga nooit zonder me poedertje & mascara de deur uit , dus ook zeker niet tijdens het sporten.
Super gaaf!
Wat een leuk idee zeg 馃槈
Dat is weer eens wat anders, wat leuk!
Dan wil ik wel zoon oogpotlood, het blijft nooit lang, mooi en goed zitten. Zou handig zijn als je niet elke keer bij hoeft te werken
Hahahaha, 馃檪 heel grappig artikel. Ik heb nog nooit een bootcamp gedaan, gelukkig :P. En ik draag altijd alleen mascara (ook als ik niet sport) en meestal zit de mascara in mn judopak na judo en bij hardlopen zit het er nog gewoon op 馃檪
Ik heb het nog nooit gedaan, maar het ziet er super leuk uit! Ik draag soms make-up tijdens het sporten, maar ik doe het er zeker niet speciaal voor op ofzo…
je valt wel op in de groep iedereen heb nog zo vest aan behalve jij zat in je hempje had je het zo koud en je sport toch al dan heb je toch wel conditie
Ooooh wat gaaf je dat gratis sportkleren en schoenen krijgt!! (en de make-up maar dat is wel te verwachten=D)
Wat origineeeeeeel
Haha ik moet 2x per week naar de fysiek daar moet ik ook altijd dat lungen doen krijg er altijd z’n spierpijn van maar je weet dan wel dat je goed je best hebt gedaan 馃檪
Wauw, het viel me de eerste foto al meteen op dat je er z贸 mooi uitzag!
Ziet er erg leuk uit en knap dat je het maar even deed:D
Super cool event! Lijkt me zwaar die bootcamp
Klinkt als een lekkere work out. 1 minpuntje: ik kan niet rennen (te korte achillespezen) dus dit is echt niks voor mij. Ik hou mijn make up er alleen op als ik naar dansles ga. Dat is namelijk ‘s avonds nadat ik gewerkt heb en dan ben ik gewoon te lui om het eraf te halen. Ik sport op zaterdag in de sportschool en dan ga ik lekker au naturel zonder make up. Is ook verstandiger aangezien ik dan de bodycombat doe en dan zweet je zo erg, dan is make up ook gewoon niet fijn om op te hebben.
Gaaf jasje zeg! Weet je toevallig waar je het (online) kan halen? x
Ooh, superorigineel!
Kleine toevoeging voor mijn mede-bezoekster uit het zouden van het land, er is ook een Bobbi Brown-counter in de Douglas in Maastricht!
Auteur
Thanks! Dat wist ik niet. Ik zet het er meteen bij 馃檪
En in Arnhem!
Jep in Arnhem ook! Ben er vandaag nog geweest… zo mooi spul he!! Heb al 4 oogschaduws gezien die ik ooit MOET hebben en ga morgen een proefje van de Bobbi Brown Extra Repair Foundation uitproberen.
Dan voeg ik er ook nog wat bij: Zwolle!
Heeft sinds kort ook een counter bij de Douglas!
fijn om te weten ik woon in arnhem
ook in Alkmaar!
Leuk verslag sereen! Lijkt me ook een hele zware ochtend en heel leuk dat er op deze manier de markeur getest wordt!:D
hahaha, zo grappig!
Echt leuke foto’s! 馃榾
Wat een origineel idee van hen, ik vond al dat jullie er allemaal zo goed en fris bijliepen, echt zo leuk. Ook hele mooie fotos!
Wat een gaaf event! Dit is inderdaad de ultieme test voor producten die claimen langhoudend te zijn. Go Bobbi Brown!
Wat leuk!
Ik heb nog nooit gebootcampt haha, echt leuk 馃檪
x Ella