Hoewel Beautylab in de eerste plaats een blog is vind ik het ook een soort community. Elke dag komen hier weer dezelfde bezoekers een kijkje nemen en als er vragen worden gesteld bij de comments dan helpen de bezoekers elkaar door erop te antwoorden. Het leek me leuk om eens in de zoveel tijd een vraag te stellen waar veel mensen iets aan kunnen hebben.
Zo vroeg ik me van de week af of jullie wel eens een grote miskoop hebben gedaan op beautygebied. Als ik een miskoop doe dan lezen jullie dat natuurlijk vanzelf op Beautylab, maar ik kan onmogelijk alles getest hebben. Er komen dagelijks zo’n 40.000 unieke bezoekers naar Beautylab, dus het zou zonde zijn om jullie kennis onbenut te laten! Met zijn allen kunnen we elkaar helpen miskopen te voorkomen.
De producten waar ik bijvoorbeeld niet enthousiast over was waren de Action gelliner, Instant White Gloss van Pearl Drops en de Big Conditioner van Lush.
Zo’n 2 jaar geleden heb ik een soortgelijke vraag gesteld en de merken/producten die toen als grootste miskopen werden genoemd waren:
1. Het 3-stappen-systeem van Clinique.
2. De shampoo’s en conditioners van Syoss.
3. De huidverzorging producten van de Hema.
Verder werden er verschillende merken mascara en reinigingsdoekjes finaal de grond in geboord.
Ik ben erg benieuwd welke beautyproducten jullie dit jaar als miskoop bestempelen. Zet er wel even bij waarom dit product niet bij jou in de smaak viel, want anders hebben we er niet zo veel aan. Het doel is namelijk om elkaar te informeren en te helpen. Stel dat jouw beste vriendin op het moment staat dit product aan te schaffen, wat zou jij zeggen om haar er vanaf te laten zien?
Until next time,
Serena Verbon
De Essence my skin facewash vind ik niet zo’n succes (de roze, de groene is prima), ik had een soort gel/crème verwacht, maar het is een dikke crème met scrubdeeltjes die later plastic scrubdeeltjes bleken te zijn, lekker voor het milieu 🙁 Volgende keer ga ik toch beter op de ingrediëntenlijst kijken. En ik heb net een simpel, zwart oogpotloodje van Essence gekocht voor 1 euro, maar die is keihard en er komt nauwelijks pigment vanaf.. Gelukkig heb ik mezelf voor kerst het Return of Sexy palette van Too Faced cadeau gedaan, waar een oogpotlood bij zit, en ik hoop dat die beter bevalt 🙂 Oh ennn (ja, ik blijf bezig), Fame van Lady Gaga vind ik echt heerlijk, maar hij blijft bij mij echt nauwelijks hangen :/
Inderdaad! Ik heb die facewash ook geprobeerd, maar ik wist echt niet dat het plastic was! Ik dacht pure zandkorrels, zo verschrikkelijk voelt het! Mee eens! ;3
De Essence facewash is voor mij ook een behoorlijke tegenvaller. Ik heb de doekjes(roze) en moisturizer(groen) die zijn wel fijn voor mij. Maar die gezichtsscrub bah. Ik wist niet eens dat er plastic inzat wat naar 🙁
Ik las op de verpakking dat je hem als masker kon gebruiken, na 3 minuten ontzettende brandende rode huid. Nouwja beetje te heftig voor mij dus.
Ik gebruikte hem een paar maanden en ineens rook hij heel raar. Toen heb ik m maar gelijk weggegooid. Ik heb verder geen last van mijn huid gehad maar ik had niet het idee dat hij veel hielp 😛
De Cha Cha vloeibare blush van Benefit zag er wel leuk uit toen de verkoopster hem opdeed, maar thuis kwam ik erachter dat hij bijna FELoranje is en bovendien krijg ik hem maar niet mooi aangebracht op mijn wangen. En mijn ogen tranen heel snel door de wind, waardoor je dan altijd een traanstreep door mijn (oranje) geblushde-wang ziet lopen… Niet zo mooi!
Uhm… mijn grootste miskoop… eens even nadenken. Aussie anti-pluis-shampoo… Als ik ergens pluishaar van krijg!!
De Chai Tea lippenbalsem van Hurraw! Ik ben dol op chai tea, maar gatverdegatver, wat is dit een smerige geur/smaak!
De ontharingscreme van Kruidvat eigen merk. Ik was een keer van Veet naar dat huismerk overgstapt (veel goedkoper) maar mijn benen gingen verschrikkelijk branden. Vreselijk spul, ik stap snel weer over naar veet!:)
Oogmake-upremover van de HEMA op basis van olie. Het zijn twee potjes en kosten elk 99 cent. Werkt helemaal NIET en prikte bovendien in mijn ogen.
en
The Colossal mascara van Maybelline. Vind alle Maybelline mascara’s goed, behalve deze. Hij klonterde echt vreselijk en na één likje had ik al spinnenpoten.
die oogmake-up remover op basis van olie is speciaal voor waterproof make-up.. misschien had je toevallig mascara op die niet waterproof was? bij mij werken ze in ieder geval wel heel goed 🙂
Die oogmake-up remover heb ik ook. Je moet alleen de lotion gebruiken, die is geweldig. De olie is verschrikkelijk. Er staat dan wel dan je ze beide moet gebruiken, maar de lotion werkt enkel top
De reinigingsdoekjes van Kruidvat eigen merk voor de gevoelige huid, ze hebben de ‘formule’ vernieuwd en nu prikt het als de neten aan mijn ogen. Erg jammer want ik vond ze erg fijn, gelukkig zijn de doekjes van de HEMA nog steeds wel fijn.
En de glitter nailwraps van topshop, ze plakken gewoon niet. Had even goed 5 pond weg kunnen gooien 🙁
Syoss repair shampoo vreselijk. Het leek wel of mijn haar allemaal maar droger werd.LE bronzers van catrice die veelste oranje zijn en de makeupstore high tech lighter die veelste hard is en je kan hem niet mooi blenden echt jammer aangezien hij best duur was.
Ik vind shampoo van syoss juist geweldig!
Haha ja ik gebruik ook al jáááren de shampoo Syoss Shine, maar dan wel met de conditioner van Herbal Essences Colour Queen omdat de conditioners van Syoss niet voedend genoeg zijn voor mijn haar :)!
Een oogschaduwpotlood van essence uit de class of 2012-collectie! Ik dacht dat ie handig zou zijn om snel mn binnenste ooghoeken te highlighten, maar hij trekt meteen in de lijntjes, en beetje uitvegen= oogschaduw weg. Gelukkig niet zo duur, maar toch.
Die heb ik ook gekocht en ik merkte ook dat die gelijk in de lijntjes ging zitten.. Wat ik er nu mee doe is dat ik em gebruik al een base onder mn oogschaduw, super fijn werkt die dan. Geen wondermiddel maar ik heb gemerkt dat mn oogschaduw wel wat langer blijft zitten dan zonder iets eronder!
Van die neusreinigingstrips. Ik heb een vrije vette huid met grote poriën en hoorde veel goeds over die strips. Wat bleek, er bleef niks aanplakken, mijn huid voelde erna heel strak en droog getrokken aan en de helft van dat stripje bleef gewoon aan mijn neus plakken. Wat ij dan vervolgens weer van mijn neus af moest boenen. Resultaat: enorme droge en geïrriteerde huid, met ‘volle’ poriën.
Gelukkig bleef er bij mij geen product achter op mijn neus, maar mijn poriën waren na gebruiik nog helemaal vol. En dat terwijl ik toch heel veel verschillende manier van aanbrengen heb geprobeerd.
Probeer die eens van botanical choice, zijn super goed
Gebruik die van de action! Die werken bij mij heel goed terwijl andere merken ook niks doen. Je moet ze wel anders gebruiken dan wat er op het doosje staat. Eerst je neus vochtig maken, dan de strip aanbrengen en de strip helemaal nat maken. De strip moet je laten zitten totdat die helemaal droog is en er dan heel langzaam vanaf trekken. Doet wel een beetje pijn, maar dan heb je wel resultaat!
Ik gebruik die van de Pure Skin lijn van Essence, en die zijn wel goed. Het werkt ht best als je je neus eerst vochtig maakt, dan de strip erop doet en die ook vochtog maakt. Wanneer des trip droog is, dan de strip voorzichtig eraf trekken. Je hebt ze ook voor je neus en kin en die zijn ook goed.
De lip tints van Catrice en Essence. Waterige rommel die bijna geen kleur afgeeft en de smaak…tja…het doet mij denken een soort van bitter chemisch giftig spul! Blegh!!!
en die je lippen nog eens goed uitdrogen!! en je eigen lip kleur er dwars door heen zie..
Vreselijk ja die lip tints!
Ik had er een gekocht, en het dekt voor geen meter
Het 3-stappen systeem van Clinique. Dit was zo agressief dat ik 2 jaar na gebruij nog steeds met een uitslag rondom mijn mond loop die er nu pas bij gebruik van hele milde producten van decubal minder wordt.
Had ooit een tester van het stappenplan meegekregen en na gebruik kreeg ik opeens enkele puistjes, wat ik normaal nooit had, echt een afrader
Zover ik me kan herinneren heb ik niet echt een miskoop gedaan. Ik koop ook nooit zomaar producten, ik kijk altijd of er een revieuw van is en ga altijd na wat andere mensen ervan vinden. Vooral als het iets duurs is. Tuurlijk wil ik het zelf ook uitproberen want iedereen is anders. Bij de een werkt het beter dan bij de ander. En iedereen heeft natuurlijk een eigen mening.
Op het gebied van kleding heb ik heel vaak miskopen, op het gebied van beauty niet echt. Als ik daar miskopen bij heb is het vaak omdat de kleur te donker is.
Ik weet trouwens wel een paar producten: de Pupa Vamp! mascara, hij werkt erg goed maar je krijg er een zwarte waas van onder je ogen (dit heb ik nooit bij andere mascara’s). En de Gosh primer, daar krijg ik heel veel puistjes van.
Het 3-Stappen-Systeem van Clinique werkt bij mij juist super goed haha, Hema producten zijn echt een nay voor mij. Ik krijg van die eyeliners echt een erge allergische reactie, geen idee hoe xxx
Ja ik ook, boven mn wimperrand gaat het dan pijn doen, dik worden en schilferen blehh!
oh dat heb ik ook wel eens? oh misschien komt dat idd door die hema eyeliner
Ik heb precies hetzelfde. Clinique is super fijn, en doet zijn werk echt heel goed, en hema is verschrikkelijk en van de eyeliner kreeg ik ook dikke opgezwolle rode ogen, erg pijnlijk. XC.
Estee lauder double wear stay in place concealer, ja ik weet het,iedereen vindt deze geweldig maar het werkt voor mij gewoon niet. Het wordt zo patcy en de lichtste kleur was nog veel te donker bahbah.
Action fluid liner & lush jungle conditioner
de nagellakjes van Essence, Catrice en Gosh! Ze blijven echt niet lang op mijn nagels zonder te chippen!
Met Essence en Catrice heb ik daar totaal geen last van, ik kan ze rustig aan paar dagen laten zitten zonder dat je dat ziet. Van Gosh kan ik het niet zeggen, daar heb ik (nog) geen nagellak van. Het blijft vreemd dat ietswat bij de een zo goed blijft zitten, het bij de ander niets doet
Essence en Gosh lakken beide fijn maar chippen inderdaad erg snel zonder topcoat. Met topcoat blijven ze wel 4 dagen mooi zitten, sommige zelfs langer. Catrice nagellak vind ik juist heel bagger lakken, maar blijft uiteindelijk wel lang zitten. Je kan er dan wel altijd deukjes in maken met je nagel..
Mee eens! Wat voor goede top en basecoat ik ook gebruik, binnen een dag zijn er al stukjes af. Hoe mooi de kleuren ook mogen zijn, ik koop ze nooit meer!
Essence blijft bij mij niet langer dan 2 uur zitten met een base- en topcoat, maar Catrice blijft bij mij minimaal een week zitten zonder te chippen!
Omg, de MAX eyeliner is in een woord prut.
Het kwastje kun je voor andere dingen gebruiken maar die eyeliner is echt niks.
En meeste BB cremes, behalve van Yves Rocher.
Klopt het penseeltje is echt super fijn en kan je goed voor wat anders gebruiken. Vind de gelliner zelf wel heel goed, mijn moeder had het laatst bij mij op gedaan (Ja ik poke mezelf nog wel eens te vaak in mijn oog, met zoiets). Ik vond de prijs kwaliteit verhouding juist heel goed. Het was bij mij echt echt waterproof en het gaf ook niet af. Kan ook liggen aan de manier waarop ze het had opgebracht bij mij. Het irriteerde ook niet en dat is voor mij voor zo een goedkope eyeliner wel een toppunt.
ik ben tevreden over de max eyeliner en kwastje.. blijft goed zitten.
een fondation van mac, veel te licht voor mn huid
Dat was een crème blush van Essence. Echt verschrikkelijk!!
De famous Philosophy cleanser, de geur was verschrikkelijk en hij kreeg mijn mascara (geeneens waterproof!) er niet af..
En als je voor je ogen een aparte oogmake- up remover gebruikt, want verder is het een heerlijke cleanser, laat een heerlijk voedend laagje achter
Zarqa gezichtscreme. Wat een flut product. Vrij van vanalles en nog wat en nog stond ik vol met puisten, kreeg ik jeuk en werd mijn huid rood. Nu heb ik een extreem gevoelige huid en reageer ik snel op dingen, dus ik verwachtte er niet veel van, maar dit was wel extreem. Deze pot creme werd me zelfs aangeraden door de dames van De Tuinen, boven de Decubal lijn waar ik eigenlijk naar aan het kijken was. Nee, gewoon nee.
Wuttt, de zarqa gezichtscreme is geweldig. Ik vind hem supergoed werken voor mijn gevoelige huid. Geen pukkels etc. En mijn moeder is fan van de zarqa bodylotion, deze werkt ook goed om je littekens te verminderen. Haar litteken van haar operatie trekt nirt meer en is veel minder heftig van kleur geworden.
Ik heb ook een gevoelige huid en die zarqa creme werd mij ook aangeraden door de dames van de Tuinen. In het begin kreeg ik schilfers, jeuk en een rode huid, maar ik bleef door smeren en na een anderhalve week werd mijn gezicht echt ontzettend egaal. Nu nogsteeds. In het begin is het echt vervelend maar wanneer je huid er gewend aanraakt wordt je huid erg mooi en zacht. I
Miss sporty mascara’s afschuwelijk!!
Dit meen je niet! Ik heb super zielige miniwimpertjes, en met miss sporty mascara krijg ik echt bambioogjes.
Mee eens, heel veel korrels!
Ik ook! Heb nu die nu al voor de 4e x. Misschien gebruiken jullie die te dicht bij de wimperrand
Ow foutje. Dat was bedoeld voor de essence base
Wij hebben allebei de essence colour arts eye base en als je die op doet begint het echt ongelooflijk te branden! We hebben hem allebei gelijk weg gegooid! Heeft een van jullie dat soms ook of zijn we de enigste?
Xoxo Jenny en Annick
Helemaal geen last van! Vind hem erg fijn!
Oké raar dat het bij ons wel zo brand
De Clinique high lengths mascara. Hij is speciaal voor gevoelige ogen maar zodra er een wimper met mascara eraan in mijn oog komt begint het als een gek te branden! Daar heb ik met andere mascara’s nooit last van gehad
Na lovende reviews hier en op KTCC ben ik naar de winkel gerend voor Aussie shampoo en confitioner, maar BAH wat een naar spul! De shampoo (ultra voedend iets voor mijn droge haar) maakte mijn haar en hoofdhuid vreselijk droog. Vol SLS zag ik later. Mijn mooie geverfde bruine kleur was ook meteen twee tinten lichter. Had ik echt niet verwacht! Ik heb het teruggebracht naar de Etos en kreeg mijn geld terug, dat vond ik wel echt topservice trouwens!
Die ervaring heb ik inderdaad ook met aussie. Na die goede reviews had ik ook veel meer verwacht, maar in plaats van voedend waren de producten eerder uitdrogend. Ook het 3 minute miracle masker deed niks voor mijn haar..
Aussie doet helaas ook helemaal niks voor mijn haar..
Aussie vind ik inderdaad ook niets.
Ik gebruik enkel het 3 minute miracle masker en ik vind dat het product enorm lekker ruikt en mijn haar wel zacht maakt.
@Djoeke: Wat is SLS precies en wat doet het?
Ik kan het maar beter eens vragen, zo leer ik ook nog iets bij hé 🙂
SLS (sodium lauryl sulfate) is een vrij heftige reiniger. Zit soms in shampoos en douchegels en vooral wanneer je droog haar, een droge hoofdhuid of een droge huid hebt kun je het maar beter niet gebruiken.
Bedankt voor de informatie.
Ik heb droog haar, een droge huid en een droge hoofdhuid… Hmmm…
Maar de masker gebruik ik enkel op mijn haar vanaf mijn oren tot de puntjes… Misschien daarmee dat ik minder last heb…
EENS! Europese Aussie is echt anders dan de originele in paarse flessen van 2 dollar ofzo.
Ik heb ook niet zo’n goede ervaring met Aussie. Ik kocht de shampoo en conditioner voor volume en de 3 minute miracler masker. De shampoo reinigde prima (ik heb vet haar, dus van dat uitdrogen merkte ik vrij weinig) maar het gaf echt nul volume. Wat ik ook stom vind is dat ze op de fles zetten dat er allerlei voedende dingen in zitten en waar ze dat vandaan hebben gehaald die vervolgens echt helemaal onder aan de ingrediëntenlijst staan. De 3 minute miracler maakte mijn punten iets minder droog, maar het was geen wereld van verschil. Blijkbaar ben I’m weer gevallen voor mooie praatjes haha. Want daar is Aussie wel steengoed in, hun producten zien er lekker retro uit, hebben grapppige positieve teksten en ruiken goddelijk. Ze moeten er alleen nog even voor zorgen dat ze ook werken 😉
Alles van het merk Collistar, de mascara’s zijn echt heel erg slecht en de make-up removers branden heel erg. Wat mij betreft te vergelijken met de kwalitiet van een budget merk en niet van een parfumerie merk.
Body America is trouwens inderdaad ook niet aan te raden, na week gebruiken ging de douchegel heel raar ruiken..
Hier ben ik het mee oneens. Ik heb alle producten van Collistar gehad en ze zijn absoluut beter dan een budgetmerk. Het is allemaal heel goed gepigmenteerd en doet wat het moet doen!
Ohhh echt? Ik heb alleen de oogschaduws van collistar gebruikt en die vind ik echt fantastisch!
Grappig! Ik gebruik echt al 2 jaar de mascara infinito van collistar. Ik vind hem geweldig en raad hem juist altijd iedereen aan 🙂
Ik vind de haarproducten van syos verschrikkelijk, zo in de prullenbak gegooid. Ook had ik voor veeeeeel geld een 2 fasen product gekocht van Dr.Brandt oxy nog wat. Dat was echt verschrikkelijk. In de zin van, het deed gewoon niks voor mijn huid, behalve uitdrogen.
Haha super grappig dat het echt voor iedereen anders werkt. Ik denk dat ik gewoon allergisch ben voor iets wat ze in hun producten verwerken en de mascara die ik heb gehad was een vierkante met een super dikke borstel, heb hem twee keer gebruikt en toen ging ie de prullenbak in..
Ik vind collistar geweldig en gebruik de hele gezichtverzorgings lijn, lipsticks en nagellak. Ook verkopen ze eens per jaar limited edition make-up waar ik tevreden over ben.
oja en de collistar scrub is heerlijk
Ik zit zo te denken maar ik kan nergens opkomen! Als ik het weet zal ik het zeggen haha!
Dit is voor mij de estee lauder double wear foundation. De dekking is fijn, maar ik kreeg er helaas puistjes van 🙁 Ook heeft de verkoopster mij de verkeerde kleur aangesmeerd. In geel licht is het goed te doen, maar toen ik buiten kwam bleek het de verkeerde ondertoon te zijn. Zo jammer!
Bij mij precies hetzelfde, in de winkel perfecte kleur, kwam thuis hele verkeerde ondertoon en ook nog een te donker 🙁 Maar mijn echte miskoop dit jaar is de chanel vita lumière aqua foundation, past niet bij mijn huidtype (gecombineerd/vet), rare kleur, te donker + veel te oranje en er zit alcohol in kwam ik later achter.
Bij een goede parfumerie raden ze je dan ook altijd aan om even buiten te gaan kijken hoe de kleur is! Het is zo zonde als je de verkeerde kleur koopt 🙁
Vraag om een sample! Serieus, ik koop nooit een nieuw merk/nieuwe kleur foundation zonder dat ik eerst naar huis ben gegaan met een sample om het minstens 2 dagen even te proberen…
Ik zit heel hard na te denken, maar alles wat ik gekocht heb aan beauty, gebruik ik en ben ik wel tevreden over! Oh wacht, ik had laatst crémespoeling van Palmolive, maar die doet echt niets voor m’n haar. Het wordt er juist meer stug van en het wordt er helemaal niet zachter of beter doorkambaar van. Ik gebruik hem nu als scheergel 🙂
Die vind ik juist super fijn!
Nu je het zegt, ik had laatst wel een hele fijne van Palmolive in een roze fles met draaidop! Ik heb er laatst twee in een nieuwe verpakking gekocht (zonder draaidop), want er was een aanbieding. Eentje met honey and milk (oranje fles) en een andere in een groene fles. Allebei deden zoals ik al zei niks voor mijn haar.
Eén van mijn grootste miskopen vind ik toch wel de Touche Éclat van YSL, die doet voor mij echt he-le-maal niks en kostte me ook nog eens een euro of 35… 🙁
Bij mij werkt die prima! 😮
Mee eens! Heel weinig dekking.. als je niet zoveel nodig hebt is het misschien wel oke, maar veel oneffenheden poets je er niet mee weg helaas..
Dat is ook geen concealer, maar een highlighter, ideaal voor onder de ogen of op de jukbeenderen enzo
De touche éclat is ook geen concealer, maar een highlighter 🙂 Dekking geven is dus ook niet het hoofd doel van dit product.
Bij mij werkt deze ook niet! Maar als je het toch gekocht heb, kan je dit nog gebruiken als highlighter, in je ooghoeken lichtjes of op je wenkbrauwbot.
(Wel zorgen dat het goed ‘geblend’ is. 🙂
de MAX mascara van de action, ik weet niet waarom iedereen zo vol lof is erover, want ik krijg nauwelijks mascara van het kwastje af…en ook is het kwastje veel te beweeglijk en niet fijn in gebruik. Dat was denk ik dit jaar mijn grootste miskoop.
eens!
Misschien nog een gouden tip. Ik heb deze mascara ook (hij is 99 cent geloof ik). Mijn vorige mascara van Maybelline (The Colossal Volum’ Express) was net op. Ik heb het borsteltje schoongemaakt (dat was echt een super borsteltje, lange haren, stevig, en geeft gewoon heel veel volume), en nu gebruik ik hem voor de mascara van de Action. Ik merk gewoon GEEN verschil met een dure mascara, het borsteltje is gewoon superbelangrijk.
Da’s nog eens een goede tip!
De nail whitener van Essence!
Ik heb geen enkel verschil gemerkt met hoe wit mijn nagels normaal zijn.
dior nude foundation. heb m wel helemaaln opgemaakt maar echt dra-ma! vind m nie dekkend. glimt snel en binnen een paar uur smelt ie van je smoel. zelfs met base afpoederen en fixspray. mygod. mn favo is van makeupstudio maar maxfactor 2 in 1 en 3 in 1 komen qua dekking wel in de buurt. even budget doen in december he;;))
Philosophy microdelivery peel. Ik las er overal zo’n lovende reviews over dat ik ‘m ook wilde proberen, maar blijkbaar zit er toch iets in waar ik niet tegenkan want mijn huid reageerde er heel sterk op, en niet in de positieve zin 🙂
oeii, ik wil de philosophy microdelivery peel ook proberen omdat er dus zoveel goede berichten over te lezen en te horen zijn, maar ik heb zelf een vrij gevoelige huid, dat de gekste dingen afentoe krijgt van producten.
Ik hoop toch niet dat meerdere mensen er last van hebben.
want wil het nogsteeds graag proberen.
Eerst een testertje halen?
Ik heb die gister na heel lang sparen gehaald. Heb nu 5 nieuwe puisten en mn wang werd rood. Hoop niet dat het daardoor komt want vond het wel lekker toen ik het op deed. Zoals serena zelf zegt je wilt niet nog een week wachten. Ik word er ook wel zacht van maar niet heel zacht. Maarja pas 1 x gebruikt dus kan er nog niet veel over zeggen. Testers hiervan hebben ze niet. Dat had ik een x gevraagt
Je huid kan in het begin altijd reageren op een nieuw product, daarom moet je het langere tijd gebruiken. Ik vind het wel een heel fijn product!
Ik het net hetzelfde! zonde, want het is duur product..
Nou, ik ben er dol op! Dus als je er vanaf wil, wil ik m wel van je overnemen hoor! .. 😉
Mijn grootste miskoop is een MAC foundation, veel te geel voor mij! Dat was echt zonde van het geld en naar die verkopers daar luister ik ook nooit meer. 🙁
Was het een foundation met als beginletters NC? Want deze zijn vooral geschikt voor mensen met een gele ondertoon dacht ik. En de NW versies zijn meer voor mensen met een warme ondertoon. Misschien heb je meer aan deze met een warmere ondertoon?
ja, soms heb ik het idee dat ze niet zo veel weten , niet alleen bij mac maar ook bij de douglas, ik kan met mijn vingers tellen wie echt een goede advies geeft
– NYC groene concealer coverstick – Ik dacht dat deze heel handig zou zijn voor rode plekjes in m’n gezicht, deze had ik uitgekozen omdat ik ten eerste nog niks had uitgeprobeerd qua make-up van NYC (alleen 2 nagellakjes dan…) en omdat het niet zo duur was (een euro of 3). Maar helaas werkte het voor geen meter, het was een vrij harde stick, dus er kwam niet meteen veel af. Eenmaal aangebracht op de rode oneffenheden, leek ik wel een groen monster. Maar het eindresultaat (uitgeblend en ‘normale’ concealer op het gezicht), was de dekking echt verdwenen van dit goedje. Ook brak de stick nog eens af in de verpakking….jammer. – Catrice photofinish foundation, lichtste kleur (01 nog wat) – Tja, toen ik deze kocht was ie 7 euro….op zich niet duur maar helaas was het weggegooid geld. Ten eerste was de kleur veels te oranje voor mijn huidskleur (in het flesje lijkt het nog wel een goede kleur…), op m’n gezicht zag het er niet uit. Alleen maar droge plekjes (die je zonder de foundation bijna niet zag), en bij mij dekte deze ook voor geen meter. Nee geen Catrice foundation meer voor mij. – Maybelline One by One Volum’ Express mascara + Max Factor calorie 2000 dramatic volume mascara – allebei mascara’s die ik in het begin heel fijn vond, maar na een paar weken begonnen ze erg te klonteren. Ik maakte dan wel elke keer het mascara spatel dingetje schoon en de rand om de verpakking van de mascara. Maar dit had geen zin. Na een paar maanden gaf ik toch de moed op en gooide ik ze maar weg. De mascara van Max Factor begon ook heel snel te stinken. Verder zal ik heus wel meer miskopen hebben gedaan, maar deze kan ik me nog herinneren.
Zo’n grote lijst 😛
Hmm ik denk toch mijn hema compacte poederkwast. Hij prikt een beetje, maar het is eerlijk gezegd niet zo’n grote miskoop.
Ja mijn felroze hema poederkwast prikt ook als een gek, ik heb nu die uit de nieuwe lijn en die vind ik veel fijner:)
De Nail-Patches van de Hema, je krijgt ze gewoon niet recht opgeplakt, en ze ruiken echt heel erg raar. Best zonde, gelukkig waren ze maar 4,50,-
Guerlain Terracotta Bronzer Powder voor blondes. Gaf alleen shimmer af. Wel mooi, maar om daar nou een hele bronzer sized compact van te hebben? Ik heb hem geswapt voor een Dior palette. Verder viel de pieces nagellak mij ook vies tegen.
ik vind hem juist super guerlain blondes
Dat is Dr. Feelgood van Benefit. Volgens de verkoopster zou het mijn vette huid de hele dag mat houden. Ik vond het helemaal niet lekker ruiken. Als het de glans had tegengehouden, had ik me daar wel overheen kunnen zetten. Maar helaas, binnen 2 uurtjes glom ik weer als vanouds. Een nieuwe laag erover heen deppen ging helaas niet, dan zag ik allemaal schilfers op mijn huid. MISKOOP!
De MAC paintpots zijn een goede tweede. Painterly gekocht als oogschaduwbasis, maar deze deed helemaal niets voor me. De oogschaduw was binnen een uur opgehoopt in m’n crease.
Ik had precies hetzelfde met painterly van mac ook als ik maar een heel klein beetje gebruikte ook als ik hem fixeerde met een oogschaduw het bleef creasen.
Mijn grootste miskoop is ook een paintpot van MAC. Ik heb hem in Bare Study. Als basis blijft het niet zitten en creased als een gek. Tevens krijg ik er rode en pijnlijke oogleden van.
Hee cari breng jij hem aan met je vingers? Zo ja dat moet je niet doen blijft niet zitten en greast enorm! Je moet het met een zachte blending brush doen! Dit heeft mij erg geholpen! Ik heb deze tip ontvangen van de beauty site live life gorgeous op youtube heb ik daar een video gezien die moet je echt kijken voor nog meer info
Dikke kus
Echt grappig! Ik vind de paintpotsdus juist geweldig als basis. Mijn grootste miskoop en teleurstelling is de Too Faced shadow insurance. Die had gekocht met hoge verwachtingen na alle lovende reviews, maar hij creased als een gek. Halverwege de dag heb ik zebra oogleden, echt afschuwelijk. Zonde van m’n geld, ik had er beter een fijne bare study van kunnen kopen. Daarmee zit mijn oogschaduw als een huis.
Ja, dit heb ik ook!
1) de paintpots van Mac doen niets voor mij, zo creasen! Gelukkig heb ik de mijne wel kunnen doorverkopen aan een meisje die er dolgelukkig mee is.
2) Ik gebruikte al jaren de Primer potion van Urban decay, maar ik was toch benieuwd naar Too Faced shadow insurance. Ik snap het niet, maar na een uur fzo begint het toch al te creasen, terwijl ik dit niet heb met de primer potion.. Voortaan blijf ik bij een product waarover ik tevreden ben!
MAC studio sculpt foundation en een concealer van MAC, echt een drama! Niet de goede kleur (lichtste alsnog te donker), kreeg er puisten van en alles. Ernstige miskoop dus, haha! En de Action gelliner vond ik ook niet fijn nee.
Hier ook 2x een miskoop van MAC: de Prep + Prime Transparent Finishing Powder pressed (kreeg ik allemaal puistjes en mee-eters van, moest er zelfs voor langs een huidtherapeut) en de Studio Finish Concealer (ging heel erg in de droogtelijntjes onder mijn ogen zitten en voor puistjes was -ie veel te dik). Bwuh 🙁
Die Studio Finish Concealer ging ook heel erg in de droogtelijntjes onder mijn ogen zitten. Het zag er niet uit!
Mijn grootste miskoop.
Tsja, die heb ik eigenlijk niet omdat ik over het algemeen heel kieskeurig ben qua keuzes. Maar dan komt er van mijn moeders kant een afrader; de etos eigenmerk mascara, hij droogt binnen een week uit en hij korrelt.
Ja, daar ben ik het wel mee eens, vroeger inderdaad ook last van gehad, vond het altijd wel grappig dat in het tijdschrift van de etos deze altijd het beste uit de test was!
Daar heb ik dan geen last van, welke variant hadden jullie? Ik gebruik de volumeversie af en toe en die is nog steeds niet uitgedroogd na een paar maanden.
Geen idee, mijn moeder heeft ze zo snel mogelijk weggegooid.
ik heb de waterproof mascara can etos, maar ik vind hem prima, heb hem al best lang, maar is nog steeds niet slechter of uitgedroogd, ik vind hem juist superfijn!
oh een van de mascaras van de etos is echt zon beetje de enige die werkt voor mij! hij is idd wat aan de droge kant maar daardoor zakken mijn wimpers niet naar beneden maar blijven ze omhoog staan. heb nog nooit een andere mascara gehad die zo goed was voor mijn wimpers.
Ik heb gelukkig nog niet een miskoop gehad, maar die zal vast nog wel een keer komen.
Lipproducten van Forever21
De skin 4-in-1 cleansing cream van Essence. ik heb m 2 x keer gebruikt en de 3de keer dat ik m wilde gebruiken begon het als een malle te branden! ik hoorde dit trouwens ook van meer mensen, dus ik ben niet de enige!
Ja dat had ik ook, heb hem meteen weggegooid!
Ja ik had ooit die roze variant, het prikte echt enorm
ja klopt, ik heb hem niet meteen weggegooid want als je bultjes op je armen hebt is hij wel fijn om je armen ermee te scrubben, omdat er van die korreltjes in zitten 😉
Diee heb ik op mn gezicht gebruikt ondanks de pijn zijn wel mijn bultjes weg!:)
O IK WAS DUS NIET DE ENIGE! Wat brandde dat ongelooflijk op m’n huid, echt een bummer :(.
Klopt! Had ik ook, zelfs bij gebruik als facewash. Moet er niet aan denken dit als masker 10 minuten op je gezicht te laten zitten. Au!
Heb ik inderdaad ook gedaan en gehad! Meteen weggooien 🙂
hahah ik heb dat ook maar dan hoop ik altijd maar dat dit betekend dat hij al mijn dode huidcellen aan het weg eten is, haha.
Ja, dat had ik ook!
Ik voel niets branden, enkel na 3x achter elkaar gebruiken een beetje omdat het anders te droog wordt. Ik denk dat ik een te vettige huid heb. x
had dit probleem ook
Als er zoveel mensen deze symptomen hebben, kan je misschien beter een e-mail naar hen verzenden met dit probleem, zodat ze dit zouden kunnen oplossen. 🙂
Als jullie dat al meemaken dan zou mijn huidje volledig verbrand zijn… (met zo’n gevoelige huid) 😛 Ik mag er niet aan denken…
Klopt daar heb ik ook last van! Kreeg er ook puistejes door :s
Dat brandende gevoel kreeg ik ook door de under eye roll van essence my skin.
Ik had het gewoon een beetje onder mn ogen gerold en toen ineens begon het zooom erg te branden ik had het gelijk weggespoeld en geprobeerd te koelen ( want ja het zijn wel je ogen ) min. na het koelen ontstond er een gigantische felrode bult. Ik kon amper zien.!! Ik heb dat spul meteen weggegooid echt een miskoop. Het was helemaal niet duur maar toch 🙁
Dat had ik ook met die oogroller!! Dacht dat het aan mij lag.
Ik heb heel de ingrediënten lijst uitgepluist en ik kan niks ontdekken wat de irritatie zou kunnen veroorzaken, maar toch brand het ontzettend.
Wat betreft make-up is essence super maar de verzorging kunnen ze beter links laten liggen.
Jaaaa die oogroller is ver-schrik-ke-lijk! Wat doet die een pijn zeg!
Ik had de eerste keer toen ik de oogroller gebruikte ook last dat het ging branden maar dat gevoel trok gelukkig snel weg. Maar twee dagen later had ik ineens een rode bult onder mijn oog zitten :s Sinds die tijd maar niet meer gebruikt.
Ik had hem ook en na 5 minuten begon mijn huid opeens te branden, ik probeerde het er zo snel mogelijk af te wassen maar dat ging ook nog eens super stroef. Mijn hele huid wasmde dag daarna nog steeds rood, thanx to foundation!!!
Precies! Die roze van Essence, vies spul wat niks doet.
ik heb hem ook en ik vind hem juist super fijn. hij prikt wel een beetje maar ik ben altijd heel erg rood na het gebruiken van een face wash. dit was eigenlijk de enige waarbij ik dat niet had, en ik heb een droge en hele gevoelige huid. (volgens een specialiste waar ik vanwege dat roodzijn heen gegaan ben) hij prikt trouwens wel behoorlijk maar niet storend. tja meningen verschillen 🙂
voor het gezicht is hij inderdaad te prikkend en schurend. ik vind het zonde om hem weg te gooien dus gebruik hem op mijn schouders, heb daar wel eens puistjes.
Klopt, had ik ook, met de roze!
Was er eerst superblij mee en dacht dat het echt een goed product was. Tot een paar keer later, toen ik het gevoel had dat mijn gezicht wegbrandde…
Ik heb het met de anti-spot wash gel van Essence. Wat een rot product! Brandt als een gek en mn hele huid was rood, na een nacht slapen zelfs nog. Balen…
dat had ik ook ik heb hem meteen weg gegooit.
Een lippenbalsem van body america. Ulgh, de geur was echt verschrikkelijk en het deed niet heel veel voor mijn lippen.
En toen ik m naar een tijdje weer eens pakte zaten er allerlei opgedroogde stukjes in. Héél smerig!
De essence french manicure nail stickers. Verschrikkelijk!
Kun je die niet als highlighter gebruiken?
uuuuuhm. nee.
Een blush van Clarins die enkel shimmer afgeeft en verder niets van kleur, terwijl dit op de verkoopster haar hand wel zo was. Streep door de rekening voor niets 🙂
Is dit de instant light blush? heb hiermee namelijk hetzelfde probleem
Dior foundation. €45. In de winkel (‘s avonds) zei de medewerkster dat dat de perfecte kleur was voor mij. Maarja, de volgende dag was ‘ie zeker twee tinten te donker (was de lichtst verkrijgbare kleur)…
had je gewoon terug kunnen brengen dan:)
ik had laatst het 3 stappenplan gekocht van clinique maar kreeg hier een allergische reactie van. Clinique is 100% allergie vrij. dus wilde eerst niet toegeven en vertelde mij dat het een huidreactie was (wat is het verschil) maar uiteindelijk toch mn geld terug gekregen
Heeft te lang geduurd dus kon hem niet meer terugbrengen (oma had ‘m onder de kerstboom gelegd voor me). Ik heb nu MAC F&B foundation in een witte kleur en daarmee weet ik ‘t wel iets te verzachten!
wow dat is zuur, vooral omdat ie zo duur is!
Ik zou het ook teruggebracht hebben. De verkoopster gaf jou het verkeerde product en zei dan nog dat dit het juiste was. Mocht het om een product gaan van essence ofzo, ja ok, maar het gaat wel om een product van Dior.
Dit had ik ook, alleen dan met een foundation van Chanel… 🙁
Ik had precies hetzelfde met de Clinique moisture surge foundation.